Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest z Putinem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#61

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oficjalny twitter Putina od 9 dni milczy jak zaklęty, ostatni wpis jest z 6 marca.

https://twitter.com/putinrf_eng

A w sieci mnożą się spekulacje.

Jedna z nich to taka, że u Putina zdiagnozowano udar niedokrwienny mózgu w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Moskwie.

Oczywiście są to niepotwierdzone informacje.

 

The Interpreter has also published a translation of an email sent to the Russkiy Monitor, supposedly signed by “an anonymous official of the Central Clinical Hospital of the Department of Presidential Affairs in Moscow”. The official reports that “among the patients of this elite Moscow hospital, where the top leadership of the Russian Federation are registered, there were rumors that Vladimir Putin was diagnosed several days ago with an ischemic stroke.”

 

The Monitor goes on to say: “The editorial board of Russian Monitor cannot confirm or deny the information which might very well be false, however we must note the fact that the president has not been seen in public since last week, his meeting with the presidents of Belarus and Kazakhstan was unexpectedly cancelled. Observers note that since Putin has been in power, nothing of this sort has occurred.”

 

http://www.euronews....ng-poor-health/

 


  • 0



#62 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Pan Putin szykuje wielki powrót przeczuwam. Tak twierdzi też mój rosyjski znajomy z FB mieszkający w Moskwie. Na pewno Putin nie jest chory. Czas pokaże czemu zniknął.


  • 0

#63

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czołgi i wyrzutnie rakiet pojawiły się na ulicach Moskwy. Szykuje się wielka parada na rocznicę „reunifikacji” Krymu z Rosją.

czolg_moskwa625.jpeg

 

Media społecznościowe zostały zasypane zdjęciami różnego rodzaju wozów bojowych, czołgów i wyrzutni rakiet, które można zaobserwować na ulicach Moskwy. W jakim celu sprowadzono je do rosyjskiej stolicy? Najbardziej prawdopodobną teorią zdaje się być ta mówiąca o zbliżającej się rocznicy związanej z przejęciem Krymu.

 

18 marca minie rok od kiedy Władimir Putin podpisał traktat o przyjęciu Krymu do Federacji Rosyjskiej. Wojskowy sprzęt mógł zostać sprowadzony właśnie w ramach obchodów rocznicy tamtego wydarzenia. Główne uroczystości odbędą się w środę - tego dnia w stolicy Rosji odbędzie się wielki koncert pod hasłem "Jesteśmy razem! Reunifikacja Krymu z Rosją". Swój występ zapowiedziały gwiazdy rosyjskiej estrady, w tym ulubieni artyści prezydenta Rosji Władimira Putina - Nikołaj Rastorgujew z zespołem "Lube" i Grigorij Leps.

Także w najbliższych dniach wszystko się wyjaśni, zapewne będzie wielki "kambek" ;)


  • 0



#64

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak serio to nie chcę być panikatorem, ale bardzo mnie zdziwiła pewna oficjalna strona informacyjna - tv...24.pl... (chyba nie mogę podać całego adresu dlatego pominąłem literkę) tzn bardziej artykuły publikowane. Jak wiadomo (no wszyscy tego nie wiedzą) ta witryna internetowa publikowała zawsze treści wspierające elitę rządzącą. Nigdy o Chinach nie pisane było złego słowa, a nagle dwa razy wspomniano o tym, że Chiny to... no nie będę się rozpisywał, ale ogólnie sugeruje się, że Chiny to "nadmuchany balon", który wybuchnie i to w dość agresywnym tonie, a dodatkowo nie znalazłem tam info o tych rewelacjach z konferencją prasową Kremla dotyczącą Putina.

Na serio jak tu się nie wkurzyć jak elity rozgrywają swoje gierki, a giną niewinni ludzie. 3 wojna światowa? Nie ma sprawy! Niech Putin zbierze swoich Obama swoich i niech zrobią sobie ustawkę, a nie, że całe narody będą ginąć za nich. Jakby nikt nie wziął broni do ręki to chciałbym zobaczyć Obamę jak sam musi robić zawieruchę na bliskim wschodzie i biega wokół tych szybów naftowych z pałką. Ludzie myślcie - jak jeden nie podejmie się służby wojskowej to trafia do więzienia, ale jak nie podejmie się tej służby milion to chyba nie ma miejsca i trzeba zmienić prawo.


  • 1

#65

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

stary dziad też o tym myślałem, ale to nierealne. Jedni chcą walczyć, bo są takimi patriotami, że jak usłyszą obrazę kraju to już sięgają po nóż, inni po prostu lubią walczyć, inni są psychopatami i lubią zabijać, część ma wyprane mózgi, część to po prostu idioci bez własnego zdania, część to jakieś marginalne odpadki, itp, itd i tak masz nagle 100 000 chłopaka gotowych do walki, więc reszta normalnych i tak nie ma wyboru.


  • 1



#66

andi.
  • Postów: 93
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a pamietacie tresc pewnej przepowiedni ze krotko przed III WS

 

politycy zaczna znikac a wybuchnie kiedy bedzie odtrabiony pokoj "no niby jest na Ukrainie ustalony"

i ze III WS rozpocznie male zolte panstwo "NO niby wschod Ukrainy zawsze pokazywany na mapie jest na zolto"


  • 0

#67

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

stary dziad też o tym myślałem, ale to nierealne. Jedni chcą walczyć, bo są takimi patriotami, że jak usłyszą obrazę kraju to już sięgają po nóż, inni po prostu lubią walczyć, inni są psychopatami i lubią zabijać, część ma wyprane mózgi, część to po prostu idioci bez własnego zdania, część to jakieś marginalne odpadki, itp, itd i tak masz nagle 100 000 chłopaka gotowych do walki, więc reszta normalnych i tak nie ma wyboru.

No właśnie... 100k...w kraju co liczy miliony? To kropelka. Nikt nie zastanowi się, że giniemy za "elity" czyli ludzi ogarniętych żądzą władzy. Ciekawe czy "ta reszta bez rozumu" tak reaguje jak ktoś im okradnie dom, albo zniszczy kawałek krawężnika. :P


  • 1

#68

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po prostu na wojnie jest taka zasada, że jak nie Ty jego to on Ciebie. Niech będzie nawet i 50 000 chętnych, jak któryś przyjdzie do Ciebie to nie będziesz z nim negocjował, tylko musisz sięgnąć po broń, by bronić siebie i rodziny. Też zawsze myślałem, że jakby wojskowi powiedzieli NIE to byłby spokój, ale to nie przejdzie niestety. Zobacz na Ukrainę, pomijając już regularne wojsko i ludzi dla których zabijanie to praca, to zwróć uwagę ile tam ludzi poszło zabijać jako "ochotnicy", bo chcą, bo lubią, etc.


  • 0



#69

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Teraz tak sobie myślę... Kreml po prostu szykuje się na obchody z okazji pierwszej rocznicy zajęcia Krymu.

 

Co ciekawsze... amerykanie wysyłają setki ton demokracji na Ukrainę.

Oczywiście nie obyło się bez lekkiej manipulacji, bo video jest z Rumunii a nie z Ukrainy.

 

 

Oczywiście USA teleportem wyśle to wszystko na Ukrainę...


  • 0

#70

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po prostu na wojnie jest taka zasada, że jak nie Ty jego to on Ciebie. Niech będzie nawet i 50 000 chętnych, jak któryś przyjdzie do Ciebie to nie będziesz z nim negocjował, tylko musisz sięgnąć po broń, by bronić siebie i rodziny. Też zawsze myślałem, że jakby wojskowi powiedzieli NIE to byłby spokój, ale to nie przejdzie niestety. Zobacz na Ukrainę, pomijając już regularne wojsko i ludzi dla których zabijanie to praca, to zwróć uwagę ile tam ludzi poszło zabijać jako "ochotnicy", bo chcą, bo lubią, etc.

No tak,Przyjdzie do mnie 50k wojskowych... No i co jakbym dał spokój i nie walczył? Ktoś z NATO broni Polskę? Ja mam kartę mobilizacyjną, ale podjąłem decyzję, że nie będę ginął za ten kraj, a właściwie za ludzi nami rządzących.

To o czym rozmawiamy to oczywiście Utopia, ale jakby każdy zdawał sobie sprawę, że jego życie w sumie niewiele znaczy dla władzy... No ale faktycznie Ci co to robią to lubią wojnę i agresję... a potem wkładają broń w ręce innych ludzi.


  • 0

#71

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Daniel

 

Czy ty sobie zdajesz sprawę, że jeśli zginie 50000-1000000 polskich mężczyzn, ktorzy walczą jak mięso armatnie, to polska się wyludni potem? Może lepiej stworzyć armię zawodową, europejską, uściśnić nato?


  • 0



#72

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A Czy Ty zdajesz sobie sprawę, że w razie wojny jak nie będziesz walczył to i tak zginiesz? Ja nie mówię, że chcę walczyć, albo że to jest fajne, tylko że masz dwa wyjścia: albo walczyć i bronić siebie i rodziny i ewentualnie zginąć, albo nie walczyć i zginąć.


  • 0



#73

razzish.
  • Postów: 90
  • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A Czy Ty zdajesz sobie sprawę, że w razie wojny jak nie będziesz walczył to i tak zginiesz? Ja nie mówię, że chcę walczyć, albo że to jest fajne, tylko że masz dwa wyjścia: albo walczyć i bronić siebie i rodziny i ewentualnie zginąć, albo nie walczyć i zginąć.

 

Najgorsza w takich sytuacjach jest niewiedza. Zostać, nie walczyć i spróbować przetrwać, czy walczyć i być może zginąć. A co jeśli zostanę i polegnę jako tchórz, który nawet nie próbował walczyć? W takich chwilach nie ma dobrego wyjścia, zginąć można wszędzie, nawet nie pchając się do wojaczki, ale móc zawczau wybrać sposób śmierci to już niejako przywilej. 


  • 0

#74

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trzeba sobie jeszcze uświadomić, że w czasie wojny ucieczka za granice będzie graniczyć z cudem.


  • 1



#75

set.
  • Postów: 121
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te zdjęcia nie wyglądają na robione oficjalnie tylko z ukrycia. Dużo portali internetowych polskich podaje złe informacje. Naprawdę nie wiemy co tam się dzieje, bo nie może być paniki. Mi to wygląda na Przygotowywanie do Wojny która może wybuchnąć już za chwilkę...

 

3 zdjęcie- stan wojenny?


Użytkownik set edytował ten post 15.03.2015 - 20:04

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych