Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sny o silnym podłożu seksualnym osoby dojrzewającej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#46

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gdybym wiedziała, że być może to pokój jest źródłem takich snów  to siła sugestii mogłaby zdziałać swoje. To muszę przyznać.
Ale dopiero teraz skojarzyłam fakty, że to chyba pokój powoduje koszmary. O całej sprawie praktycznie zapomniałam. Więc odrzuciłabym autosugestię...

Jesteś pierwszą właścicielką mieszkania tj. Kupiłaś je jako nowe od developera, czy kupiłaś z rynku wtórnego
A. Nowe - nie ma teoretycznie wytłumaczenia
B. Rynek wtórny - jest pewne wytłumaczenie podchodzace pod teorie spiskowe,
W tym mieszkaniu (pokoju) mieszkał ktoś oskarżony o §197-205 przestępstwa seksualne i emocje nadal są, zagnieżdżone w murach tego domu (pokoju)
Poszukałem w mądrych książkach
I jest wytłumaczenie
A. miejsce w którym znajduje się pokój było obszarem silnych negatywnyvh emocji na w/w temat
B. Pokój w którym sypiała twoja córka był
miejscem popelnienia przestępstw na w/w temat.
Często emocje znajdują sobie osobę bliską wieku "pokrzywdzonej" i później rezydują w tym obszarze i śnią się każdemu kto tam sypia


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  • 0



#47

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W jaki sposób seks definiuje osobowość? Podobnie jak środowisko a także kultura oraz to jak mężczyzna "patrzy i widzi" kobietę i oczywiście odwrotnie w jaki sposób kobieta kulturowo "patrzy na mężczyznę" . Stworzyliśmy się  wzajemnie. Oczywiście możemy w tym obrazie siebie tkwić i beznamiętnie go powielać lub jak to dzieje się obecnie rozbić. 


  • 1



#48

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W jaki sposób seks definiuje osobowość? Podobnie jak środowisko a także kultura oraz to jak mężczyzna "patrzy i widzi" kobietę

 

Oczywiście możemy w tym obrazie siebie tkwić i beznamiętnie go powielać lub jak to dzieje się obecnie rozbić.

 

Ale że o co chodzi? Wraz z postępem mam patrzeć na kobietę jak na mężczyznę? Przecież to jest z założenia bez sensu. 

Doprowadzi to do tego że ludzie przestaną się rozmnażać, jako przykład można wziąć feministki, bo czy ktoś widział kiedyś feministkę z dzieckeim? Ja w swoim 30 letnim życiu nie widziałem.


Użytkownik iLuminatek edytował ten post 04.07.2018 - 14:25

  • 0



#49

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Doprowadzi to do tego że ludzie przestaną się rozmnażać, jako przykład można wziąć feministki, bo czy ktoś widział kiedyś feministkę z dzieckeim? Ja w swoim 30 letnim życiu nie widziałem.

 

 

Zdefiniuj słowo feministka, a przede wszystkim jak ty rozumiesz to słowo.

Co twoim zdaniem doprowadzi do tego iż ludzie przestana się rozmnażać.


  • 0



#50

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Iluminatek trochę przesadza. Feministki mają dzieci. Raczej jest takich matek mniej niż tych z poglądami centrowymi. Bo chyba odsetek osób homo wśród feministek jest większy.
Ale to temat o snach dziecka.
  • 0



#51

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Iluminatek trochę przesadza.

 

Fakt czasami lubię zasiać ziarno demagogi :) Ale ciężko tego nie zauważyć że środowiska lewicowo-feministyczne zazwyczaj nie posiadają dzieci.

Zdefiniuj słowo feministka

 

Zostanę przy definicji feminizmu z XIX i początku XX wieku tak zwanej pierwszej fali feminizmu. Bo dzisiejszy feminizm z feminizmem nie ma nic wspólnego.

 

Kończę offtop.


  • 0



#52

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Iluminatek trochę przesadza.

 

Fakt czasami lubię zasiać ziarno demagogi :) Ale ciężko tego nie zauważyć że środowiska lewicowo-feministyczne zazwyczaj nie posiadają dzieci.

Zdefiniuj słowo feministka

 

Zostanę przy definicji feminizmu z XIX i początku XX wieku tak zwanej pierwszej fali feminizmu. Bo dzisiejszy feminizm z feminizmem nie ma nic wspólnego.

 

Kończę offtop.

 

 

 

Oj nie ładnie, nie ładnie. Migasz się od odpowiedzi?   

 

offtop2.gif

cytat2.gif

 

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

 

TheToxic


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych