Skocz do zawartości


Aseksualizm i antyseksualizm


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"ps. Nie wiem jakie masz akurat ty doświadczenia, ale nie słyszałem aby masturbacja wywoływała ból. Może jeszcze powiesz nam że od tego rosną włosy między palcami?" Zwróciłem uwagę na swe dłonie ;) hehe.

No nic, ja nie uznaje takiego stanu jak aseksualność tak samo jak homoseksualizm itp.


  • 1



#17 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Homoseksualizm jest chory jak sam seksualizm. Jesteś albo zboczeńcem albo gimbusem, nie chciałem nikogo obrazić ale wnioski wysuwają się same - hejtować kogoś bo obrzydza go wkładanie narządu płciowo moczowego do waginy? Idiotyzm.


  • -1

#18

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś by osobiście mi powiedział że seks jest normalny to by powinien by dostać kosą w żeberko, seks nie jest normalny, jest ohydny. 

Jak można nazwać nienormalnym coś, co występuje od początku istnienia życia na Ziemi, coś dzięki czemu to życie dalej istnieje? :facepalm:


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 09.02.2015 - 19:57

  • 2



#19 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie mówię o rozmnażaniu się ale o seksie dla przyjemności, już pisałem o tym.


  • -1

#20

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Akurat ja jestem normalny bo: lubię fajne dziewczyny, lubię sex, lubię czerpac przyjemność z życia intymnego. A ty?


  • 0



#21 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Lubisz czerpać przyjemność z sexu - DLA MNIE nie jesteś normalny.


  • -4

#22

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Panie Tank. Wspomniałeś Pan na wstępie ze aseksualnych osób jest bodajże 1%. Wywnioskować można z tego tylko to iż ten współczynnik odstaje od reszty społeczeństwa, czyli jest cos  nie tak ;)


  • 0



#23 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak twierdzi Wikipedia a nie Ja. Uważam że asekualnych jest pełno ale się nie przyznają do tego bo nie mają po co.


  • -1

#24

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lubisz czerpać przyjemność z sexu - DLA MNIE nie jesteś normalny.

Więc uważasz, że większość społeczeństwa nie jest normalna.

 

Przyjemność z seksu jest normalna, te dwie sprawy są ze sobą powiązane. Nie powiesz komuś, żeby nagle przestał ją odczuwać.


  • 0



#25

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam bardzo - a co masz do aseksualizmu? Czyli do nie wkładania i nie czerpania?


  • 0



#26 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzę że Jacusiowi zabrakło argumentów :) Ciekawe co mu przeszkadza to że kogoś obrzydza seks?


  • 0

#27

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tank, masz dopiero 16 lat i żadnych doświadczeń, więc poczekaj aż znajdziesz odpowiednią kandydatkę, która będzie potrafiła dać Ci przyjemność. Nie możesz pisać, że seks jest nienormalny, bo jest jak najbardziej normalny, uprawia go 99% ludzi i dla przyjemności i dla prokreacji. 

Masz prawo nie uznawać seksu, ale nie pisz, że chcesz go zlikwidować, bo się ośmieszasz takimi wypowiedziami. Jesteś młodziutki i uwierz mi, wiele się w Twojej głowie jeszcze zmieni i w tym i w innych sprawach.


  • 0



#28

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"Widzę że Jacusiowi zabrakło argumentów :) Ciekawe co mu przeszkadza to że kogoś obrzydza seks?" Panie Tank ogarnij się Pan


  • 0



#29 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie 99% tylko 80%

Nie Kronikarzu, NIGDY z NIKIM nie porzucę dziewictwa. Mój pogląd co do seksu nigdy się nie zmieni i nikt do tego mnie nie zmusi. A to że doświadczeń nie mam z tym to dobrze, bo nigdy nie będę ich miał.


Użytkownik MrTank edytował ten post 09.02.2015 - 19:39

  • 0

#30

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z reguły nawet seks kończący się ciążą jest przyjemny.

 

W średniowieczu uważano, że w wyniku gwałtu nie można zajść w ciążę. Taka ciekawostka.

 

Jesteś albo zboczeńcem albo gimbusem, nie chciałem nikogo obrazić ale wnioski wysuwają się same

 

Z tego co wiem sam masz 16 lat, więc sam niedawno skończyłeś gimnazjum, albo ciągle w nim jesteś. 


Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 09.02.2015 - 19:40

  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych