Skocz do zawartości


Aseksualizm i antyseksualizm


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#31

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja powiedziałbym, że seks bywa postrzegany jako niesmaczny na chłodno ale powiedzcie to osobom podnieconym seksualnie, zmienia to diametralnie perspektywę.

Aseksualność wyeliminowałaby część związanych z seksem motywów działania człowieka ale tylko pozornie, podświadomie i kto wie czy nie z większą intensywnością wpływałaby na człowieka. Warto też zapytać czy człowiek rezygnujący czy czujący niechęć do seksu ma do niego dostęp czy też działa zasada nie mam to nie lubię czy nie lubię więc nie mam.

Tak czy inaczej seksualność jest wielkim motorem działań człowieka świadomie lub bez świadomości, można tylko teoretycznie to wyeliminować. Co do przyjemności jest niewątpliwa i tylko chyba negatywne doświadczenia mogą zaburzyć jej odczuwanie.

 

A Tank prawdopodobnie czytając część tego co pisze za lat kilka z politowaniem będzie się śmiał tuląc swoje pociechy.


Użytkownik Padael edytował ten post 09.02.2015 - 19:41

  • 0



#32

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Panie i Panowie. I tu jest pies pogrzebany: "NIGDY z NIKIM nie porzucę dziewictwa." Czyli jak przysłowie mówi w ***** był i ***** widział ;)

 

wulgaryzmy.gif

 

Rozumiem oburzenie, ale mimo wszystko Jacku.

 

Kronikarz


  • 0



#33 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Kazuhaki, nie każdy gimnazjalista to gimbus, a ja już nie jestem w gimnazjum. Po prostu obrzydza mnie seks i nagość. Padel, nie przepadam zbytnio za dziećmi i nigdy nie zmienisz moich poglądów, rozumiesz? Jestem aseksualny i nic ci do tego.


Użytkownik MrTank edytował ten post 09.02.2015 - 19:44

  • -1

#34

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie 99% tylko 80%

Jakieś dowody? Zaraz napiszesz, że 50.

 

Uważam, że to czy jesteś aseksualistą to jest Twoja prywatna sprawa i nie mam zamiaru tutaj pisać, czy to jest normalne czy nie.

Ale niedorzeczne jest pisanie, że czerpanie przyjemności z seksu jest nienormalne.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 09.02.2015 - 19:44

  • 0



#35

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po prostu obrzydza mnie seks i nagość

 

To może również świadczyć o pewnego rodzaju niedojrzałości.


  • 0



#36 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Lupus, a co jest normalnego w czerpaniu przyjemności z wsadzania lub lizania pewnego narządu?


  • -3

#37

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tank. Wsadzałeś? Lizałeś?


  • 2



#38 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie ale wiem że to ohydne i chore, i wiem że nigdy tego robić nie będę. Lizanie intymnych części to tak jak jedzenie odchodów. 

Widzę że rozsądniej będzie jak Moderator zamknie ten temat bo ludzie zamiast normalnie dyskutować to próbują bezskutecznie zmienić moje przekonania. Szkoda bo myślałem że będzie normalna rozmowa, ale temat do zamknięcia.

 

Pozdrawiam.


Użytkownik MrTank edytował ten post 09.02.2015 - 19:51

  • -8

#39

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To Panie Tank jak Pan wsadzisz i poliżesz to kontynuuj wątek bo ja na chwilę obecną nie widzę sensu tej dyskusji i wnoszę o zamknięcie tematu.

 

P.s. Mi o penisa nie chodziło, no ale jak kto woli :D


Użytkownik Pan Jacek edytował ten post 09.02.2015 - 19:53

  • 0



#40

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, dalsza dyskusja nie ma sensu.


  • 0



#41 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Jacek, akurat kontynuować wątku nie będę bo nie wsadzę. Temat do zamknięcia.


  • -3

#42

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kazuhaki, nie każdy gimnazjalista to gimbus, a ja już nie jestem w gimnazjum. Po prostu obrzydza mnie seks i nagość. Padel, nie przepadam zbytnio za dziećmi i nigdy nie zmienisz moich poglądów, rozumiesz? Jestem aseksualny i nic ci do tego.

Padael nie Padel, słowo "nigdy" w twoich ustach brzmi dogmatycznie,dojrzewasz i pewnie wiele razy jeszcze nadużyjesz słów nigdy i zawsze. Nic mi do tego, wybacz ale jeśli inicjujesz temat to musisz zmierzyć się z opiniami innych, jeśli uważasz, że innym nic do tego to świadczy, że tematem chcesz zwrócić na siebie uwagę a ten okres w życiu jest naturalny i wielu go przemierzało, pozdrawiam 


Użytkownik Padael edytował ten post 09.02.2015 - 19:55

  • 0



#43

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma sensu dalej prowadzić tej dyskusji. Jedna strona nie przekona drugiej. Zamykam.

 

Jeszcze post Pana Juzka, który pisał w trakcie zamykania tematu:

 

@MrTank

Po pierwsze napisałeś że jest aseksualizm jest naturalny bo dotyczy 1% społeczeństawa po edycji zostało że jest naturalny. Niestety nie mam zrzutu ale wiem co przeczytałem.

Jeżeli coś dotyczy jednego procentu ogółu lub jak w tym wypadku (po odliczeniu nastolatków i ludzi z zaburzeniami hormonalnymi) promili ogółu, to nie jest ani naturalne ani normalne. Jeżeli twierdzisz tak jak w późniejszym poście iż odsetek ten to 10% to proszę podaj źródło.

Pisałeś też
Cytat
Jacek, napisałeś że masturbacja jest przyjemna. Nie, nie jest, jest bolesna i OBRZYDLIWA
Jeżeli chodzi o bolesność to podejrzewam że nie możesz zsunąć napletka z żołądźi, lub możesz to zrobić tylko częściowo. Przypadłość która się zdarza młodym mężczyznom. Wiem że jest to krępujące ale jeżeli pomimo prób ból nie pozwala całkowite odsłonięcie żołądzi, udaj się do urologa. Tu nawet nie chodzi o seks ale o inne komplikacje związane z tym problemem. Jeżeli z tym jest wszystko w porządku to również udaj się do urologa gdyż ból oznacza że coś nie gra i może mieć poważne następstwa zdrowotne.
Co do tego że jest "obrzydliwa" Może wskazywać to na jakiś uraz psychiczny spowodowany molestowaniem ale przy połączeniu z bólem i twoim wiekiem to raczej efekt dyskomfortu i hormonów.
Paradoksalnie będąc w twoim wieku z całego serca wierzyłem w miłość platoniczną. Przeszło dosyć szybko.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych