Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy mam w sobie demona?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

 

Są zimne tylko w jego towarzystwie.

 

To spotkajcie się w domu, przy zamkniętych drzwiach i oknach, i z włączonym centralnym ogrzewaniem.

 

 

On ma lód.

 

Każ mu załatwić sobie rękawiczki, daj mu herbatę z prądem i zabroń wychodzić na dwór na papierosa to zaraz zmieni nastawienie, możesz go też nakarmić, pizzą którą sam zamówi i za którą sam zapłaci, jak się nie podzieli lub nie zapłaci, wywal z domu, bo cham, prostak i sknera ;)

 

 

A i co do zachowania to był tylko jeden bardzo wyraźny przypadek. Gniew.

 

Gniew to jest jedna z tych rzeczy które krążą w organizmie w postaci neurotransmitera (czy czegoś bliskoznacznego) przez jakiś czas po tym jak przyczyna gniewu zniknęła z pola widzenia, tak że nadal, jest to neurologiczno-fizjologiczna reakcja aniżeli duchowa reakcja na drugiego człowieka.

 

Co do nicku, nawet "stokrotka-1989" brzmi lepiej niż "daemona", lepiej już wybrać "alcohol 120%" / "daemon tool" :P

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#17

Daemona.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


 

P.P.S. 

 


 

Ale coś jest skoro czuję te dreszcze (określiłam je jako bunt organizmu), słabość i totalne wypompowanie z energii i to nie tylko fizycznej.

http://pl.wikipedia....wiki/Pokwitanie (co by pasowało do wybujałej wyobraźni) lub http://pl.wikipedia.org/wiki/Przekwitanie (co by pasowało do potrzeby zwracania na siebie uwagi)

 

Poczułam się urażona. -_-


  • 0

#18

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Historia jak z Ukrytej Prawdy :D

 

Nie posiadasz żadnego demona w sobie, jest tak jak Zaciekawiony napisał buzujące hormony dojrzewającej nastolatki + bujna wyobraźnia.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 09.02.2015 - 15:58

  • 0



#19

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli ty sama nie masz zdolności "wyczuwania demonów" to skąd masz wiedzieć że ten ktoś powiedział ci prawdę? On ci powiedział, ty uwierzyłaś. Dlatego mówię że wmówił ci tego demona.


  • 0



#20

Daemona.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

 

Są zimne tylko w jego towarzystwie.

 

To spotkajcie się w domu, przy zamkniętych drzwiach i oknach, i z włączonym centralnym ogrzewaniem.

 

 

On ma lód.

 

Każ mu załatwić sobie rękawiczki, daj mu herbatę z prądem i zabroń wychodzić na dwór na papierosa to zaraz zmieni nastawienie, możesz go też nakarmić, pizzą którą sam zamówi i za którą sam zapłaci, jak się nie podzieli lub nie zapłaci, wywal z domu, bo cham, prostak i sknera ;)

 

 

A i co do zachowania to był tylko jeden bardzo wyraźny przypadek. Gniew.

 

Gniew to jest jedna z tych rzeczy które krążą w organizmie w postaci neurotransmitera (czy czegoś bliskoznacznego) przez jakiś czas po tym jak przyczyna gniewu zniknęła z pola widzenia, tak że nadal, jest to neurologiczno-fizjologiczna reakcja aniżeli duchowa reakcja na drugiego człowieka.

 

Co do nicku, nawet "stokrotka-1989" brzmi lepiej niż "daemona", lepiej już wybrać "alcohol 120%" / "daemon tool" :P

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 Czepiasz się tego nicku jak rzepa psiego ogona. Podoba mi się, nie zmienię. Koniec kropka. 

 

Czy ty starasz się o mnie dbać? :D 

Ten gniew nie był mój. Nie w moim stylu. I on przy tym nie zareagował co również nie było normalne. 

Każdy ma jakiś żywioł. On ma lód. Gdy uwalnia moc to tak jakby znaleźć się w lodówce z wibracjami przy podłodze. Nawet w bardzo ciepłych pomieszczeniach jest ten chłód wyczuwalny. Na przykład kiedy trzymaliśmy się za ręce a pomiędzy nimi była szczelina i nagle było czuć zimno. Bardzo wyczuwalne zimno. I było też wrażenie jakby się odbijało raz od mojej dłoni a raz od jego. Taka jakby piłeczka pingpongowa. 


Jeśli ty sama nie masz zdolności "wyczuwania demonów" to skąd masz wiedzieć że ten ktoś powiedział ci prawdę? On ci powiedział, ty uwierzyłaś. Dlatego mówię że wmówił ci tego demona.

O Jezu. Nie wmówił. Nie ufam tej osobie dlatego nie poleciałam od razu i nie poddałam się egzorcyzmowi. Czekam na inne teorie. To nie są hormony. 


  • 0

#21

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Naszywam się Daemona

i mam w sobie demona

i czekam aż ktoś mi przytaknie

bo tak musi być i koniec"

 

Czekasz na inne teorie ale odrzucasz inne wyjaśnienia niż demon, za dowód mając jedynie twierdzenia tego faceta? Czyli co "nie jestem pewna czy to demon i czekam na wyjaśnienia, ale wasze tłumaczenia że to nie jest demon są nie prawdziwe, więc czekam na wyjaśnienia że to demon"


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 09.02.2015 - 15:43

  • 0



#22

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

 

Gdy uwalnia moc

 

Ok, może niewystarczająco dobry cytat...

 

 

Gdy uwalnia moc

 

 

Gdy uwalnia moc

 

 

Gdy uwalnia moc

 

 

Gdy uwalnia moc

 

 

Gdy uwalnia moc

 

 

Gdy uwalnia moc

 

WTF???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Taki show jak otworzy okno i zrobi przeciąg??????

 

Pozdrawiam,

Auegamma


Użytkownik Auegamma edytował ten post 09.02.2015 - 15:43

  • 0

#23

Daemona.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Naszywam się Daemona

i mam w sobie demona

i czekam aż ktoś mi przytaknie

bo tak musi być i koniec"

 

Czekasz na inne teorie ale odrzucasz inne wyjaśnienia niż demon, za dowód mając jedynie twierdzenia tego faceta?

Coś nie wyszły ci rymy ale talent masz :P I owszem czekam na jeszcze jakieś inne teorie. I to nie jest facet. 


Witam,

 

 

Gdy uwalnia moc

 

Ok, może niewystarczająco dobry cytat...

 

 

Gdy uwalnia moc

 

 

Gdy uwalnia moc

 

 

Gdy uwalnia moc

 

 

Gdy uwalnia moc

 

 

Gdy uwalnia moc

 

 

Gdy uwalnia moc

 

WTF??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Co jest tu niezrozumiałego? Jako osoba w temacie powinieneś rozumieć moc, obudzenie i wyczuwanie. 


Użytkownik Daemona edytował ten post 09.02.2015 - 15:46

  • -1

#24

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

 

Co jest tu niezrozumiałego? Jako osoba w temacie powinieneś rozumieć moc, obudzenie i wyczuwanie.

 

Obeznanie w temacie nie wymaga ślepej wiary, a zrozumienie kiedy ma się do czynienia ze ściemą a kiedy z faktycznymi zjawiskami.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#25

zwiastun.

    Nie wiem

  • Postów: 76
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To się tka skończy

https://www.youtube.com/results?search_query=padł+na+strzała

Jeszcze jeden filmik ten nad tym


Użytkownik zwiastun edytował ten post 09.02.2015 - 15:52

  • 0

#26

Daemona.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

 

Co jest tu niezrozumiałego? Jako osoba w temacie powinieneś rozumieć moc, obudzenie i wyczuwanie.

 

Obeznanie w temacie nie wymaga ślepej wiary, a zrozumienie kiedy ma się do czynienia ze ściemą a kiedy z faktycznymi zjawiskami.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

No cóż. Ja mówię jak jest. Poszło by dużo łatwiej jak byś po prostu mnie wysłuchał Auegamma. Nie musiała bym nawet zakładać tu konta. 

 

Myślę że nie mogę liczyć na nic więcej. Uważam temat za zamknięty. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę szczęścia. 


  • 0

#27

zwiastun.

    Nie wiem

  • Postów: 76
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

Witam,

 

 

Co jest tu niezrozumiałego? Jako osoba w temacie powinieneś rozumieć moc, obudzenie i wyczuwanie.

 

Obeznanie w temacie nie wymaga ślepej wiary, a zrozumienie kiedy ma się do czynienia ze ściemą a kiedy z faktycznymi zjawiskami.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

No cóż. Ja mówię jak jest. Poszło by dużo łatwiej jak byś po prostu mnie wysłuchał Auegamma. Nie musiała bym nawet zakładać tu konta. 

 

Myślę że nie mogę liczyć na nic więcej. Uważam temat za zamknięty. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę szczęścia. 

 

Ja polecam ci ezoforum tam wszystko łykną.


  • 0

#28

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

 

No cóż. Ja mówię jak jest.

 

Nie, myślisz że wiesz, ale czy WIESZ na pewno? Jak by faktycznie tak było nie mogła byś nawet wejść do kościoła, co dopiero wziąć różaniec, pomodlić się czy dotknąć wody święconej, więc sorry, ale ściemę możesz roznieść na innym forum gdzie ludzie zamiast obeznania z tematem mają ślepą wiarę.

 

 

Poszło by dużo łatwiej jak byś po prostu mnie wysłuchał Auegamma. 

 

Miałaś swoje 5 minut, przeczytałem przecież Twoje wiadomości i znalazłem w nich luki, więc może lepiej jak bym Tobie odpisał w temacie bez czytania Twoich wiadomości? "Tak tak, zgadzam się" ale się nie zgadzam...

 

 

Nie musiała bym nawet zakładać tu konta.

 

Musiałaś założyć konto by wysłać PW, więc się nie liczy. Ciekawe do ilu innych osób napisałaś...

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

P.S. 

 

Ja polecam ci ezoforum tam wszystko łykną.

To już wiemy gdzie Daemona poszła xD


Użytkownik Auegamma edytował ten post 09.02.2015 - 16:03

  • 0

#29

Daemona.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałam na myśli że wiem jak jest przy jego mocy a nie to o demonie :P 

 

Tamto było retorycznie. 


  • 0

#30

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

wiem jak jest z tą "mocą" i z "demonami", nie zajmuję się duchową energetyką od wczoraj więc może... doceń rady osoby która ogarnia?

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych