Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy mam w sobie demona?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#31

Daemona.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

wiem jak jest z tą "mocą" i z "demonami", nie zajmuję się duchową energetyką od wczoraj więc może... doceń rady osoby która ogarnia?

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Doceniam. Nie bez powodu napisałam do CIEBIE. 

 

Co powiesz o tym wyczuwaniu zimna psychicznego. Tylko o tym jednym. 

Pozdrawiam. 


  • 0

#32

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znałem osobę sądzącą, że uaktywniło się jej Kundalini. Czuła nagłe przypływy energii na przemian z osłabieniami. Trafiło akurat na wróżkę, dlatego interpretowała to ezoterycznie. Potem okazało się że tarczyca się jej rozregulowała - w rzutach hormonalnych miała uderzenia gorąca, a w okresach niedoczynności osłabienie.


  • 0



#33

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

 

Co powiesz o tym wyczuwaniu zimna psychicznego.

 

Hym... coś niepasuje...

 

 

Co powiesz o tym wyczuwaniu zimna psychicznego?*

 

Tak lepiej ;)

 

Że jest bardzo mało prawdopodobne by ta osoba ogarniała praktyki energetyczne do tego stopnia by być w stanie wywołać fizyczną zmianę, lub odczucie fizycznej zmiany. Mogę Tobie napisać kilka tuzinów przypadków w których osoby myślały że coś czują a nic się nie działo, mogę Tobie też napisać kilka przypadków w których faktycznie osoby były w stanie coś energetycznie zrobić czy odczuć, ale o ile ludzie z drugiej grupy przypominają normalnych ludzi, ci pierwsi przypominają raczej cosplay z Harrego Pottera, wnioski wyciągnij sama.

 

Poza tym, to co z tą osobą która powiedziała Tobie o tym demonie? Może mam wysłać jakiegoś demona w Twoim kierunku i sprawdzić czy ta osoba go wyczuje lub też nie?

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#34

Daemona.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

 

Co powiesz o tym wyczuwaniu zimna psychicznego.

 

Hym... coś niepasuje...

 

 

Co powiesz o tym wyczuwaniu zimna psychicznego?*

 

Tak lepiej ;)

 

Że jest bardzo mało prawdopodobne by ta osoba ogarniała praktyki energetyczne do tego stopnia by być w stanie wywołać fizyczną zmianę, lub odczucie fizycznej zmiany. Mogę Tobie napisać kilka tuzinów przypadków w których osoby myślały że coś czują a nic się nie działo, mogę Tobie też napisać kilka przypadków w których faktycznie osoby były w stanie coś energetycznie zrobić czy odczuć, ale o ile ludzie z drugiej grupy przypominają normalnych ludzi, ci pierwsi przypominają raczej cosplay z Harrego Pottera, wnioski wyciągnij sama.

 

Poza tym, to co z tą osobą która powiedziała Tobie o tym demonie? Może mam wysłać jakiegoś demona w Twoim kierunku i sprawdzić czy ta osoba go wyczuje lub też nie?

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Ta osoba potrafi wyczuć osoby. To ona określiła że (dobra powiem to choć nie powinnam) mój chłopak ma lód i pradawne zło. Tak samo jak i u wielu innych osób. Nie znam cię. Lepiej nic mi nie wysyłaj. 

 

Ps: mój chłopak był obudzony nagle i bez przygotowania. Właśnie ona określiła że było to dla niej jak reflektor a była po drugiej stronie miasta. Podobno mnie także sprawdziła na odległość. A potem gdy się poznałyśmy zareagowała bardzo, bardzo zimno. 


  • 0

#35

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

 

 

Ta osoba potrafi wyczuć osoby. To ona określiła że (dobra powiem to choć nie powinnam) mój chłopak ma lód i pradawne zło. Tak samo jak i u wielu innych osób. Nie znam cię. Lepiej nic mi nie wysyłaj.

Ps: mój chłopak był obudzony nagle i bez przygotowania. Właśnie ona określiła że było to dla niej jak reflektor a była po drugiej stronie miasta. Podobno mnie także sprawdziła na odległość. A potem gdy się poznałyśmy zareagowała bardzo, bardzo zimno.

 

Wynika z tego że "ta osoba" ma was na haczyku, tak was wodzi gdzie chce a wy się jej dajecie, o ile nie została przez Ciebie zmyślona...

 

Cała sprawa śmierdzi na kilometr, tak że aby nie tracić więcej czasu zróbmy tak: ogarniesz się, nabierzesz trochę doświadczenia życiowego i sama za siebie zaczniesz myśleć, wrócisz za kilka miesięcy i jeżeli nadal będziesz miała podobne nastawienie co teraz to wyślę na Ciebie wszystkie demony które uda mi się zaangażować, wtedy to dopiero będziesz mogła sprawdzić skilla "tej osoby" do odpędzania demonów.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#36

Daemona.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

 

 

Ta osoba potrafi wyczuć osoby. To ona określiła że (dobra powiem to choć nie powinnam) mój chłopak ma lód i pradawne zło. Tak samo jak i u wielu innych osób. Nie znam cię. Lepiej nic mi nie wysyłaj.

Ps: mój chłopak był obudzony nagle i bez przygotowania. Właśnie ona określiła że było to dla niej jak reflektor a była po drugiej stronie miasta. Podobno mnie także sprawdziła na odległość. A potem gdy się poznałyśmy zareagowała bardzo, bardzo zimno.

 

Wynika z tego że "ta osoba" ma was na haczyku, tak was wodzi gdzie chce a wy się jej dajecie, o ile nie została przez Ciebie zmyślona...

 

Cała sprawa śmierdzi na kilometr, tak że aby nie tracić więcej czasu zróbmy tak: ogarniesz się, nabierzesz trochę doświadczenia życiowego i sama za siebie zaczniesz myśleć, wrócisz za kilka miesięcy i jeżeli nadal będziesz miała podobne nastawienie co teraz to wyślę na Ciebie wszystkie demony które uda mi się zaangażować, wtedy to dopiero będziesz mogła sprawdzić skilla "tej osoby" do odpędzania demonów.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Dobra. 


  • 0

#37

Ghostbite.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mój chłopak ma lód i pradawne zło.

Really?? :facepalm:

Bez urazy, ale chyba za dużo filmów... albo książek...

Użytkownik Ghostbite edytował ten post 10.02.2015 - 01:27

  • 1

#38

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za dużo magicznego myślenia. Dlatego powinno się naprowadzić ją na właściwe rozumowanie

O ile to nie jest jakaś ściema, to są to problemy z hormonami lub sercem.
  • 0



#39

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Autorce proponuję przeczytać kilka definicji zagadnienia alergia, reakcja alergiczna, alergen, a nie od razu wychodzić z założenia wyciągania jakiejś energii przez byty niematerialne.


  • 0

#40

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gołym okiem widać że ściema  albo choroba psychiczna ;p Moc lodu powiadasz ;D

Co do lodowato zimnych rąk i dłoni czasem tak się dzieje nagle bez powodu lub na skutek stresu znam to od podszewki.


Użytkownik Cadavera edytował ten post 16.02.2015 - 04:39

  • 0

#41

Cez77.
  • Postów: 186
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zazwyczaj organizm reaguje lodowatymi rekoma i stopami gdy podswiadomie mamy "chcice" na partnera lub partnerke :D i to jest akurat wyjasnione naukowo, wiec zamiast trzasc sie ze strachu to calujcie sie czy cos :P
  • 1

#42

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skończyłem na 3 poście a teraz doczytałem resztę tematu...ludzie, czyście powariowali? Co to za syf?

Zamykam.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych