Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdanie nagród w konkursie Złote Szaraki 2014!

szaraki 2014 rozdanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
163 odpowiedzi w tym temacie

#136

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gratuluję!
  • 0



#137

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to próbuję za rok :D Wszystkim odznaczonym i nominowanym serdecznie gratuluję!


  • 0



#138

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3018
  • Tematów: 2591
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gratulacje dla najlepszej trójki także w tej kategorii -- a zwycięstwo Blitz Wölf jest dowodem na to, że VRP dociera wszędzie, także na Wyspy Brytyjskie (choć i tak anektowane na rzecz VRP już znacznie wcześniej przez choćby Staniqa) -- to taki swoisty Drang nach Westen! O pozycji VRP w innych częściach Europy z kolei najwięcej może powiedzieć Simbarosa :)


  • 0



#139

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

OLQ7Eyv.gif


Tak, to znowu ja, witam, witam i o zdrowie pytam. Rzeczywiście nie ma jedzenia dla prezenterów. Wiem, bo się pytałem. 

Pal licho jedzenie.

 

jNQOPPh.gif


  • 0



#140

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lepusa gratulacje!!!!





#141 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

A gdzie jest Wolf właśnie? Odeszła?


  • 0

#142

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to co? Teraz balety?

 

2emo6sz.jpg





#143

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3018
  • Tematów: 2591
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nasza gala dobiega powoli do końca, pora więc podziękować po pierwsze wszystkim zwycięzcom oraz zdobywcom miejsc drugich i trzecich w naszej zabawie -- bo przecież bez ich wysiłków nie znaleźliby się na czołowych miejscach--, po drugie wszystkim głosującym za wzięcie udziału w konkursie, no i po trzecie za udział w dzisiejszej gali i pełnienie roli tak wspaniałej publiczności. Dodatkowe podziękowania kieruję do naszych zacnych konferansjerów w osobach Aquili, Kronikarza Przedwiecznych oraz Connora, a także specjalne dla pomysłodawców całej imprezy oraz organizatorów dwóch pierwszych edycji, a mianowicie Aquili oraz Yawa!

 

Na koniec, zanim oddam jeszcze głos Aquili chciałam tylko jeszcze zaprezentować pewien bardzo interesujący głos, jaki oddał Zaciekawiony. Proszę, oceńcie sami...

 

Zaciekawiony zagłosował następująco: Simbarosa mimo wszystko

 

I niby co w tym interesującego? Ano proszę spojrzeć, jak musiałam potraktować ten głos:

Simbarosa mimo wszystko

 

Nawet w takim prostym głosowaniu musiał.. no musiał po prostu mi zrobić zagadkę :D

 

Ja już się z Państwem żegnam (a przynajmniej z oficjalną częścią), zostawiam Was z Aquilą. Sama pędzę na salę obok, gdzie przygotowano obfity poczęstunek, a orkiestra właśnie zaczyna wycinać hołubce :)

 runaway300_new.gif

 


  • 0



#144

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I tak oto dobiega do końca nasza wspaniała gala. Nagrodzeni zostali ci wszyscy, którzy swoją działalnością zasłużyli na głosy oddane przez użytkowników, ponieważ Złote Szaraki to iście demokratyczna nagroda!

 

Chciałbym na zakończenie podziękować wszystkim tym, którzy oddali swoje głosy. Chciałbym też wyrazić swoje uznanie i podziękowanie dla tych, którzy zajmowali się organizacją tegorocznej gali - DK, Connorowi i Kronikarzowi Przedwiecznych. Ale i specjalne podziękowania kieruję dla Yawa - osoby, która w historii Złotych Szaraków odegrała swoją ważną rolę.

 

Przede wszystkim jednak chciałbym jeszcze raz pogratulować wszystkim zwycięzcom i tym, którzy zajęli drugie i trzecie miejsca. To naprawdę wielkie wyróżnienie i mam nadzieję, że nie spoczniecie na laurach i że ta gala zachęci Was do jeszcze aktywniejszego udzielania się na forum - tym forum, które tak bardzo Was docenia.

 

Zatem - gratuluję i dziękuję Wam!

 

A teraz chodźmy już, bo mi ślinka cieknie na samą myśl o tej wielkiej wyżerce jaka rozpocznie się tuż po gali w naszej sali kryształowej. Chodź, Connorze, ktoś Ci tam solidnie naściemniał - nie pozwolimy Ci przecież pójść dziś spać głodnym! Kucharz w tym roku przeszedł samego siebie - będzie kuchnia Majów i Atlantów. Hmmm...ciekawe czy Atlanci znali jajecznicę ze szczypiorkiem i boczkiem. Jeśli ich wyspa zatonęła zanim poznali jej smak - ależ im współczuję! Ech, nie ma to jak wielkie widowiska pełne sław! Chodźmy, chodźmy.


  • 0



#145

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po wyjściu nie zapomnijcie się obejrzeć... to wrażenie, że ktoś za nami idzie...

 

4v2tkw.jpg





#146

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Oraz EGZEKFO pishor oraz Dager! Gratulujemy Pani i Panom!

Aż sobie zacytowałem (żeby mieć dowód w razie wu - nie wykpicie sę już :D) , bo oczom mym modrym nie wierzę.

I nie jest to krygowanie się, bo faktycznie nie wierzę. 

To tutaj też mnie ktoś nominował ?!

Dziękuję bardzo - jestem i wstrząśnięty i zmieszany. Zmieniam swój planowany nick, z Wróżbity Macieja na Błąd - Dżejms Błąd.

 

Cieszę się ze zwycięstwa Lepusy - bo, to dobra kobieta jest (że sparafrazuję nieco Lindę Bogusława :D)

Gratuluję (po raz kolejny) Simbie - oraz Dagerowi, który porusza się w nieco... niszowych ostatnio obszarach tematyki forumowej (ale poruszając się w nich, robi naprawdę dobra robotę - która doceniają nawet tacy laicy, jak ja)


  • 0



#147

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i po imprezie

 

YIZao2y.gif


  • 0



#148

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A więc jednak! Nich no tylko dorwę tego urwisa co mi naściemniał. A zatem: chodźmy jeść!


  • 0



#149

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A teraz chodźmy już, bo mi ślinka cieknie na samą myśl o tej wielkiej wyżerce jaka rozpocznie się tuż po gali w naszej sali kryształowej.

Jakaś mapka by się przydała - jak dojść na tą wyżerkę.

Dwa lata z rzędu muszę opędzać własnoręcznymi kanapkami z czym popadnie, podczas gdy frykasy wyjadają wybrani.

Wreszcie i ja chciałbym się najeść za free :D

To gdzie ta Sala Kryształowa?


  • 0



#150

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja chciałbym podziękować tym, którzy zagłosowali na mnie. Dziękuje za docenienie ;)

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym gratuluje. Zwrócić uwagę trzeba na Simbę. Swoją pracą zmienia obraz forum. Oby tak dalej, a może za rok wszystkie Szaraki wpadną w jej łapki?

I specjalne gratulacje wędrują do organizatorów tej gali. Bez was by się nie udało.

Teraz czas na after party.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 08.02.2015 - 22:37

  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: szaraki, 2014, rozdanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych