Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zjawa dziecka w szpitalu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

visar.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witam, chciałbym się podzielić historią z mojego życia, które miało miejsce jakieś 14 lat temu.
Aktualnie mam 22 lata i nie doznaję żadnych przygód „paranormalnych”, lecz kiedyś przytrafiło mi się coś, czego nie potrafię wyjaśnić do dzisiaj. Miało to miejsce w szpitalu klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu na oddziale dziecięcym. Leżałem sobie na łóżku i oglądałem telewizję, do teraz pamiętam że oglądałem kanał tvp1 (były tylko 2 kanały) leciała prognoza pogody, czyli było po wiadomościach szacuję że było koło godziny 20:00, a na dworze było już ciemno. Moja matka, brała kąpiel w łazience. W pewnym momencie poczułem niepokój, czułem czyjąś obecność mimo że na sali byłem sam. W jednej chwili wstałem i oparłem się o drzwi do łazienki za którymi znajdowała się moja matka. Zacząłem się rozglądać po całej sali i nagle zauważyłem odbicie przezroczystej małej postaci w szybie od balkonu, która biegła(nie było słychać kroków) i trzymała w obu rękach duże nożyce(większe od głowy tej postaci), był to raczej chłopiec ubrany w szelki, był mniejszy ode mnie, a sam miałem bodajże 8 lat. Gdy przebiegł i straciłem go z oczu usłyszałem że pod moim łóżkiem coś jakby pękło, gdy się nachyliłem widziałem jak kawałek materiału od białej pościeli zwisa i się porusza. Wtedy się wystraszyłem i z krzykiem w biegłem do łazienki, wołając o pomoc. Matula mnie tylko przegoniła, a ja jej tylko powiedziałem że  pod łóżkiem coś odpadło. Na drugi dzień pielęgniarka sprawdziła i powiedziała, że ktoś przeciął materac, powiedziałem że tego nie zrobiłem i nie wiem jak to się stało. Do końca pobytu bałem się przebywać na tej sali i chciałem ją jak najszybciej  ją opuścić.

Dziękuję za uwagę.


Użytkownik visar edytował ten post 05.02.2015 - 17:26

  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

My też dziękujemy. Creepypasty wrzuca się do zbiorczego tematu.


  • 0



#3

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fajny szpital z balkonami, łazienkami  w każdej sali i do tego puste sale.


  • 1



#4

visar.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wiem że brzmi to nie dorzecznie, powiedziałem o tym  tylko mojemu bratu i jego reakcja była podobna. Sala nie była pusta,  to była bardziej "izolatka" z jednym łóżkiem.

Nie jest to żadna creepypasta, przysięgam na swoje życie. Spróbuje poszukać ten szpital.

 

Edit ten szpital to Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera w Poznaniu


Użytkownik visar edytował ten post 05.02.2015 - 16:35

  • 0

#5

zwiastun.

    Nie wiem

  • Postów: 76
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Myślisz że co to było demon, duch może kawalarze z innego bloku, pokoju?


  • 0

#6

visar.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Myślisz że co to było demon, duch może kawalarze z innego bloku, pokoju?

Gdyby nie incydent z łóżkiem i poczucie ogromnego niepokoju, przed zobaczeniem tego, to pomyślałbym że chłopiec na dworze przebiegł.


  • 0

#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zacząłem się rozglądać po całej sali i nagle zauważyłem odbicie przezroczystej małej postaci w szybie od balkonu, która biegła(nie było słychać kroków) 

 

Zobaczyłeś odbicie a nie zobaczyłeś czego jest to odbicie? Co to za bzdura? To ja rozumiem, że jest wampir, który nie ma odbicia, ale odwrotnie? :D pierdoły wyssane z palca.


  • 0



#8

visar.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

Zacząłem się rozglądać po całej sali i nagle zauważyłem odbicie przezroczystej małej postaci w szybie od balkonu, która biegła(nie było słychać kroków) 

 

Zobaczyłeś odbicie a nie zobaczyłeś czego jest to odbicie? Co to za bzdura? To ja rozumiem, że jest wampir, który nie ma odbicia, ale odwrotnie? :D pierdoły wyssane z palca.

 

Wiesz ja sam tego nie rozumiem, po prostu zauważyłem tę postać gdy spojrzałem na drzwi od balkonu i na szybie widziałem jak przebiegł. Nie wiem jak to wytłumaczyć. 

 


To jest ten budynek widać balkony IMGL8117.jpg


  • 0

#9

zwiastun.

    Nie wiem

  • Postów: 76
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Twój mózg mógł po prostu mógł cię oszukać. Może byłeś  zmęczony więc to mogło być to.


  • 0

#10

bejo.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lepiej takie sprawy z którymi miało się do czynienia (zjawiska paranormalne ,UFO ,itp. ) nie wywlekać na światło dzienne . Człowiek  tylko naraża się na ośmieszenie . Co prawda na forum jesteśmy anonimowi . Ale zawsze jakiś tam niesmak pozostaje . Opisałem na tym forum swoją historię . Zostałem wyśmiany . Byłem też świadkiem wraz z kilkonastoma  innymi osobami w 1984r niewytłumaczalnego zjawiska na niebie . Nie chcę o tym pisać bo z góry wiem że  znowu tylko narażę się na pośmiewisko . Jest mało prawdopodobne że ktoś nam  w takie rzeczy uwierzy .


Użytkownik bejo edytował ten post 06.02.2015 - 14:51

  • 1

#11

zwiastun.

    Nie wiem

  • Postów: 76
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Lepiej takie sprawy z którymi miało się do czynienia (zjawiska paranormalne ,UFO ,itp. ) nie wywlekać na światło dzienne . Człowiek  tylko naraża się na ośmieszenie . Co prawda na forum jesteśmy anonimowi . Ale zawsze jakiś tam niesmak pozostaje . Opisałem na tym forum swoją historię . Zostałem wyśmiany . Byłem też świadkiem wraz z kilkonastoma  innymi osobami w 1984r niewytłumaczalnego zjawiska na niebie . Nie chcę o tym pisać bo z góry wiem że  znowu tylko narażę się na pośmiewisko . Jest mało prawdopodobne że ktoś nam  w takie rzeczy uwierzy .

Bez filmu ,większej ilości światków i na przykład skarzonego miejsca ze śladami lub bez nie masz na co liczyć że jakiś ufolog zainteresuje się sprawą.


  • 0

#12

bejo.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Lepiej takie sprawy z którymi miało się do czynienia (zjawiska paranormalne ,UFO ,itp. ) nie wywlekać na światło dzienne . Człowiek  tylko naraża się na ośmieszenie . Co prawda na forum jesteśmy anonimowi . Ale zawsze jakiś tam niesmak pozostaje . Opisałem na tym forum swoją historię . Zostałem wyśmiany . Byłem też świadkiem wraz z kilkonastoma  innymi osobami w 1984r niewytłumaczalnego zjawiska na niebie . Nie chcę o tym pisać bo z góry wiem że  znowu tylko narażę się na pośmiewisko . Jest mało prawdopodobne że ktoś nam  w takie rzeczy uwierzy .

Bez filmu ,większej ilości światków i na przykład skarzonego miejsca ze śladami lub bez nie masz na co liczyć że jakiś ufolog zainteresuje się sprawą.

 


Głośno było o tym . Wszystkie gazety lokalne pisały o tym na pierwszych stronach .


  • 0

#13

visar.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie przeszkadza mi to, że większość mi nie wierzy, ba spodziewałem się tego i nic na to nie poradzę.

Opisałem to co widziałem, nie wiem co to było i wolałbym o tym zapomnieć.


  • 0

#14

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Nie można wierzyć we wszystko ale negowanie wszystkiego z góry jest równie niemądre.

Dlaczego leżałeś w szpitalu? Być może to co zobaczyłeś było powiązane z powodem twojej hospitalizacji albo skutkiem ubocznym jakichś leków, które tobie podawano?


Użytkownik Padael edytował ten post 06.02.2015 - 16:52

  • 0



#15

wiktorkrawczykpp222.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

izolatka mówisz czy ty jesteś psycholem. bo mnie denerwują debile którzy piszą takie bzdury.jak dla mnie to był chłopak z zewnątrz chciał cię nastraszyć a materac to sam zepsułeś lub poprzedni mieszkaniec izolatki  :szczerb:

 

obraza2.gif

 

1. Nie obrażaj.

2. Naucz się pisać po polsku.

 

Kronikarz


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych