Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głos z zaświatów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1

bejo.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będąc w odwiedzinach na wsi u mojej ciotki ( kiedyś tam mieszkałem ) wybrałem się na spacer nad mały strumyk który jest niedaleko wioski . Było to latem , pięć lat temu . Stojąc sobie koło mostu nagle usłyszałem bardzo wyraźnie śmiech młodej kobiety, dziewczyny ? Po barwie głosu mogę tylko przypuszczać , gdyż nie widziałem tej osoby . Głos jakby był słyszalny od strony skarpy . Chwila ciszy i drugi raz usłyszałem ten śmiech wewnątrz swojej głowy . Nie wystraszyłem się . Myślałem z początku że jakaś gówniaRZeria robi sobie jaja ze mnie . Bardzo dokładnie przeszukałem to miejsce . Nikogo tam nie było oprócz mnie.


  • -1

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Będąc w odwiedzinach na wsi u mojej ciotki ( kiedyś tam mieszkałem ) wybrałem się na spacer nad mały strumyk który jest niedaleko wioski . Było to latem , pięć lat temu . Stojąc sobie koło mostu nagle usłyszałem bardzo wyraźnie śmiech młodej kobiety, dziewczyny ? Po barwie głosu mogę tylko przypuszczać , gdyż nie widziałem tej osoby . Głos jakby był słyszalny od strony skarpy . Chwila ciszy i drugi raz usłyszałem ten śmiech wewnątrz swojej głowy . Nie wystraszyłem się . Myślałem z początku że jakaś gówniażeria robi sobie jaja ze mnie . Bardzo dokładnie przeszukałem to miejsce . Nikogo tam nie było oprócz mnie.

 

I czego oczekujesz od nas po tej jakże interesującej historii?

 

1. Ktoś przechodził tak jak Ty i się zaśmiał. To, że przeszukałeś to miejsce nie oznacza, że ktoś tamtędy po prostu nie przechodził.

2. Woda poniosła dźwięk.

3. Zmyślona historia.

4. Nie stawia się spacji przed znakami interpunkcyjnymi.

5. Zazwyczaj dźwięk słyszy się wewnątrz głowy.


  • 0



#3

yggdrasil.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej. Po śmierci mojego taty , kiedy nie wiem gdzie jest jakaś rzecz , w momencie mojej rozpaczy - gdzie to jest?! - czuję ciepło w głowie, biały obłok jakby odwracał moja głowę w danym kierunku , mówi mi ,że to tam jest i okazuje się , że jest dana rzecz tam a tam. Lub - podnieś klapę , podnieś klapę - kiedy wyrwałam kabel i przestało urządzenie działać a wtyczka była pod klapą. Bardzo pomocne. Dziękuję Ci Tato. na pewno teraz stoi mi za plecami lub siedzi na poręczy fotela obok mnie. Też czytał różne fora o duchach i innych paranormalnych zdarzeniach za swojego życia.

Użytkownik yggdrasil edytował ten post 04.02.2015 - 20:05

  • 0

#4

bejo.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Będąc w odwiedzinach na wsi u mojej ciotki ( kiedyś tam mieszkałem ) wybrałem się na spacer nad mały strumyk który jest niedaleko wioski . Było to latem , pięć lat temu . Stojąc sobie koło mostu nagle usłyszałem bardzo wyraźnie śmiech młodej kobiety, dziewczyny ? Po barwie głosu mogę tylko przypuszczać , gdyż nie widziałem tej osoby . Głos jakby był słyszalny od strony skarpy . Chwila ciszy i drugi raz usłyszałem ten śmiech wewnątrz swojej głowy . Nie wystraszyłem się . Myślałem z początku że jakaś gówniażeria robi sobie jaja ze mnie . Bardzo dokładnie przeszukałem to miejsce . Nikogo tam nie było oprócz mnie.

 

I czego oczekujesz od nas po tej jakże interesującej historii?

 

1. Ktoś przechodził tak jak Ty i się zaśmiał. To, że przeszukałeś to miejsce nie oznacza, że ktoś tamtędy po prostu nie przechodził.

2. Woda poniosła dźwięk.

3. Zmyślona historia.

4. Nie stawia się spacji przed znakami interpunkcyjnymi.

5. Zazwyczaj dźwięk słyszy się wewnątrz głowy.

 

Miałbyś rację gdyby nie jedno , była też próba nawiązania ze mną kontaktu telepatycznie . Stąd za drugim razem usłyszałem śmiech jakby wewnątrz swojej głowy. A to czy mi wierzysz czy nie wierzysz to już twoja sprawa .


Użytkownik bejo edytował ten post 04.02.2015 - 18:56

  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę że to strumyk płynął z wolna, śmiejąc się z ciebie.

 

offtop2.gif

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 04.02.2015 - 19:29

  • 0



#6

bejo.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że to strumyk płynął z wolna, śmiejąc się z ciebie.

Szczerze mówiąc to nie ma dla mnie żadnego znaczenia czy ktoś z Was mi wierzy czy też nie . Przecież i tak to niczego nie zmienia . To że Nauka nie jest w stanie czegoś udowodnić nie oznacza że coś nie istnieje . Prawdopodobnie istnieją światy równoległe i inne wymiary . Co się dzieje z naszym Ego po śmierci ? Też nie wiemy . Na razie nie dysponujemy taką technologią aby to wszystko sprawdzić i udowodnić . Więc oficjalnie to tylko ludzkie wymysły . Tak samo jak to że jesteśmy jedyną cywilizacją we wszechświecie .


Użytkownik bejo edytował ten post 04.02.2015 - 19:44

  • 0

#7

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE,,,

To, że nie można udowodnić, iż jesteś zakłamanym trollem jeszcze nie oznacza, że nim nie jesteś.
Sprawdzono to i udowodniono lata temu, dziecko. Wracaj do swojego gimnazjum i nie grzesz więcej głupotą.
  • -1



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapomniałeś jeszcze napisać, że nie wiemy czym jest świadomość
Zmyśliłeś sobie opowiastkę.

Bez przesady z tym warnem, koleś idzie sobie nad jakiś ściek, słyszy śmichy chichy i pisze że to telepatia albo coś innego.

 

  Edycja: D.K.

 

Ostrzeżenie było słuszne, bo jakby nie spojrzeć, jakoś specjalnie związana z tematem Twoja wypowiedź nie była. Dodatkowo w regulaminie jest zapis, cytuję:

 


11.6 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji w sytuacji naruszenia niniejszego Regulaminu.

 

Nie chcę Ci wlepić trzeciego warna i związanego z nim 30-dniowego urlopu, więc ograniczę się tylko do upomnienia -- ale proszę, byś nie podważał w przyszłości decyzji moderatorów publicznie. Jeśli się z czymś nie zgadzasz, zapraszam na PW.

 

upomnienie.gif


Użytkownik D.K. edytował ten post 06.02.2015 - 16:16

  • 0



#9

bejo.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapomniałeś jeszcze napisać, że nie wiemy czym jest świadomość
Zmyśliłeś sobie opowiastkę.

Bez przesady z tym warnem, koleś idzie sobie nad jakiś ściek, słyszy śmichy chichy i pisze że to telepatia albo coś innego.

Czy to jest forum gimbusów ?


Użytkownik bejo edytował ten post 04.02.2015 - 21:02

  • 0

#10

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

To nie jest forum gimbusów, więc co, na płonące jaja belzebuba, tu robisz?!
  • 0



#11

BlackGhost.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Myślę że na pewno coś ci się przesłyszało. Lub jakiś koleś przechodził. Albo kolega? Na pewno ( może ) jakiś twój kolega siedział gdzieś za kamieniami albo za trawą. Nie wiem jak tam jest ale chyba nie mógł być to duch (głos z zaświatów) .  :papapa: 


  • 0

#12

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Piszemy na temat albo wcale. 


  • 0



#13

bejo.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE,,,

To, że nie można udowodnić, iż jesteś zakłamanym trollem jeszcze nie oznacza, że nim nie jesteś.
Sprawdzono to i udowodniono lata temu, dziecko. Wracaj do swojego gimnazjum i nie grzesz więcej głupotą.


 

AVE,,,

To, że nie można udowodnić, iż jesteś zakłamanym trollem jeszcze nie oznacza, że nim nie jesteś.
Sprawdzono to i udowodniono lata temu, dziecko. Wracaj do swojego gimnazjum i nie grzesz więcej głupotą.

 

Zaglądałeś mi w dowód ?


Piszemy na temat albo wcale. 

To pytanie proszę skierować do userów. .


Użytkownik bejo edytował ten post 04.02.2015 - 21:39

  • 0

#14

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Głos potrafi się daleko nieść, zwłaszcza przy odpowiednim ukształtowaniu terenu. To że nie widziałeś w pobliżu nikogo, nie znaczy że nikt się tam nie znajdował.


  • 0



#15

bejo.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Głos potrafi się daleko nieść, zwłaszcza przy odpowiednim ukształtowaniu terenu. To że nie widziałeś w pobliżu nikogo, nie znaczy że nikt się tam nie znajdował.

Źródło dźwięku znajdowało się na wprost mnie  w odległosci ok 5m  . Tak jakby ktoś stał naprzecwko mnie ale był niewidoczny . Potem tak jak już pisałem śmiech usłyszałem drugi raz jakby wewnątrz głowy . 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych