Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tabletka 72 po bez recepty i prezerwatywa.

Wreszcie wolność wyboru.

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
230 odpowiedzi w tym temacie

#196

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak myślałem ;) brak odpowiedzi, to także odpowiedź. A co do "podziału" nadal się mylisz, ale już mi się nie chce tłumaczyć. Koniec offtopu z mojej strony.


  • 0



#197

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Zaciekawionego. Znam mężczyzn którzy nie są w stanie wnieść lodówki i znam kobiety które tą lodówkę wniosą. Kobiety służą w wojski i policji.

 

Kobiety zwłaszcza Epoki Wiktoriańskiej sprowadzono do roli pomocy domowej lub ozdoby domu. Ale przypomnę, że kobiety np w społeczności Franków walczyły obok mężczyzn i są opisy tych walk u historyków rzymskich.

 

Wielu kobietom odpowiada to, że nie muszą pewnych żeczy robić ale jest to skutek wychowania a nie biologi. To jest tak zwane dżender czyli płeć kulturowa co można przetłumaczyć, że kobieta robi to co każe tradycja i mężczyzna robi też to co każe tradycja i oczywiście wychowanie. Są kobiety które zajmują się techniką ponieważ z wykształcenia są inżynierami a 100 lat temu było to nie do pomyslenia.


  • 0



#198

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak to wszystko się ma do tabletki dzień po która od niedawna jest na receptę? :D


  • 0



#199

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

@Sebastian
Odnośnie rodzenia i opieki okołoporodowej w Polsce to poczytaj sobie to:
http://mamadu.pl/130899
  • 1



#200

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A prezerwatywa to kiedy będzie na receptę? 





#201

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Toxic nie wiem, ale nie zdziwie się jak za jakiś czas każdy będzie mieć własnego nadzorce w postaci księdza, który będzie kontrolować 24/7 czy para nie puka się bez ślubu, albo dokonuje samogwałtu :P


Użytkownik Blantinho edytował ten post 14.03.2017 - 20:17

  • 0



#202

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Seksualność jest bzikiem prawicy i kleru.
Prezerwatywa, wiagra i inne tego typu specyfiki rozbudzają prawicową wyobraźnię. Można by się zapytać dlaczego tak się dzieje, o co chodzi w tej seksualnej obsesji.

 

Cała sprawa wywodzi się z czasów gdy Gnostycyzm był żwawym nurtem religijnym . Polegał on w skrócie na twierdzeniu że Ziemia jest we władzy Szatana i rodząc a oczywiście wcześniej uprawiając seks sprowadza się w łapy szatana coraz to nowe czyste duszyczki. Nazywano to "rzucaniem pereł w gnój przed wieprze".
Uważano że jedynie powstrzymanie się od seksu i co za nim idzie rodzenia może osłabić szatana. Dzisiejszy Kościół dawno odżegnał się od gnostycyzmy ale jego tezy wrosły w Kościół.

 

Logicznym zatem za pewne jest wprowadzenie prezerwatyw i wiagry na receptę skoro na być tabletka "dzień po".


Użytkownik Aidil edytował ten post 15.03.2017 - 09:42

  • -1



#203

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Seksualność jest bzikiem prawicy i kleru.

 

Póki co to lewica na paradach równości paraduje z tęczowymi dildosami a feministyczne organizacje używają wulgarnych i obscenicznych haseł.

A reszta postu to szkoda gadać w ogóle.


  • -1



#204

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil@Sebastan

Proszę mi tu omijać tematy polityczne bo jak strzelę jednego i drugiego w ucho to waszą karą będzie debata :szczerb: :szczerb: :szczerb:  taki żarcik.

 

@Blantinho

Jest sporo racji w tym co napisałeś. Zaraz niedziele będzie dniem antyseksualnym ponieważ w niedzielę się nie pracuje a sporo wysiłku i pracy trzeba jednak włożyć w starania aby wyjść z tego aktu z przyjemnością.

 

@Aidil

Czy Ty aby nie jesteś feministką? Seksualność jest bzikiem raczej wszystkich ludzi. I nie chodzi tu o poglądy polityczne. Od zarania dziejów ludzie współżyli, współżyją i będą współżyć. Żadne zakazy, ograniczenia nie powstrzymają społeczeństwa od seksu. To, że rząd postanowił aby taka tabletka była na receptę w niczym nas nie ogranicza, aczkolwiek utrudnia w życiu to fakt. Oczywiście wolałabym aby była dostępna "od ręki", niestety już nie jest.

Nie zdziwi mnie jeśli prezerwatywa i wiagra jak piszesz będzie na receptę. Absurd goni absurd.

 

@Sebastian

Z tym dildo to Cię poniosło :szczerb: :szczerb:. Cóż mogę powiedzieć, dla mnie głupotą są takie parady. Ale to moje skromne zdanie.





#205

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Popieram Sebastiana, poza tym to w szeregach lewicy są baby z penisami, z czym do ludzi?
  • 0



#206

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Seksualność jest bzikiem raczej wszystkich ludzi. I nie chodzi tu o poglądy polityczne.

 

hmmm... jakoś bym się tu nie zgodził ale, że jest zakaz rozmawiania o polityce, to przemilczę.

 

Od zarania dziejów ludzie współżyli, współżyją i będą współżyć. Żadne zakazy, ograniczenia nie powstrzymają społeczeństwa od seksu.

 

Co nie zmienia faktu, że mogą go i uprzykrzyć i utrudnić. Raz w kwestii edukacji, a dwa, w kwestii zapobiegania jego skutkom. Co zresztą sama napisałaś.

 

Absurd goni absurd.

 

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że gdyby sukienkowym znieść celibat, to nagle okazałoby się, że seks i wszystkie kwestie z nim związane, nie są aż takim złem jak się mówiło do tej pory i tak naprawdę, wszystko jest dla ludzi - byle z umiarem.

I rozwinąłbym ten cytat wyżej o jeszcze jedno zdanie: "A obłuda i hipokryzja aż z tego kapie".

 

@Blancik.

Przypomnij mi proszę - to nie ty, nie dalej jak wczoraj bodajże, głośno wykrzykiwałeś żeby być nieco bardziej powściągliwym i nie generalizować w kwestii "patologii 500+" - bo twoja siostra jest beneficjentem tego socjału?
Po powyższym fragmencie wnioskuję, że nie masz w rodzinie żadnej "baby z penisem" dlatego łatwo ci traktować ten problem z taką lekkością.

 

A co do przekrzykiwania się, kto jest w czyich szeregach, to byłbym nieco ostrożniejszy w stanowczych stwierdzeniach - bo jakby tak bardziej pogrzebać, to mogłoby się okazać, że i tu i tu można znaleźć przykłady, którymi nie ma się co szczycić.

 

Bo z dwojga złego, wolę już jak maszerują ze sztucznymi dildo, niż z pochodniami, przy pomocy których tak chętnie podpalają kukły tych, z którymi im nie po drodze.

O hasłach litościwie nie wspominam, bo to temat na dłuższą rozprawkę.


  • 2



#207

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No moja siostra ma jest beneficjenta 500+ i dobrze bo płaci podatki i płaciła na długo przed 500+ to jej się należy dlatego uważam że mam rację i dobrze robię broniąc jej dobrego imienia a kto jest w czyich szeregach mnie nie obchodzi póki co w żadnej tradycjonalistycznej partii takiego zboczenie nie widziałem a razi mnie taka sprawa z baba z penisem bo to mnie brzydzi i jest dla mnie nie naturalne a wątpię by ktoś w mojej rodzinie wpadł na taki pomysł zresztą jest to kosztowna sprawa na pewno. I wątpię żeby to był problem bo ludzie robią to z własnej woli, jak zmiana płci i nie jest to choroba czy coś naturalnego i nie pisz proszę mojej rodzinie ze ktoś by wpadł na taki pomysł bo za takie coś pluje w morde

 

 

ostrzezenie.gif

 

Blancik, po pierwsze nie toleruję takich tekstów skierowanych do innych Użytkowników jak ostatnie słowa Twojej wypowiedzi.

Po drugie interpunkcja i składnia nie gryzą, zacznij stosować ich reguły.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 15.03.2017 - 16:54

  • -1



#208

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż mogę powiedzieć, dla mnie głupotą są takie parady. Ale to moje skromne zdanie.

 

Też jestem tego zdania, tylko szkodzą wizerunkowi normalnym gejom. Zresztą część homoseksualistów odcina się od tego typu imprez.

[attachment=4963:lgbt pedo.jpg]
 

Bo z dwojga złego, wolę już jak maszerują ze sztucznymi dildo, niż z pochodniami, przy pomocy których tak chętnie podpalają kukły tych, z którymi im nie po drodze.

O hasłach litościwie nie wspominam, bo to temat na dłuższą rozprawkę.

 

Masz rację też nie lubię antify która teraz terroryzuje USA i walczy z wolnością słowa. :)


  • 1



#209

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Piękny off top zrobiliście   :)

 

Piszemy na temat za:

 

3

 

2

 

1

 

start


  • 0



#210

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Blancik
I co ja ci chłopie mam napisać, jak dla ciebie cztery proste zdania do przeczytania ze zrozumieniem, to problem?

Jak ci napiszę w stylu "plucia w mordę" to się obrazisz i będziesz się z tym miesiąc obnosił. Jak zacznę tłumaczyć o co mi chodziło, to wyjdziesz na ... nienachalnie inteligentnego (żeby ująć to najdleikatniej jak potrafię), któremu trzeba łopatologicznie wyjaśniać, bo jak nie ma drukowanymi napisane, to się gubi.

 

Okej - to może w ten sposób.

 

Jeśli bronisz swojej rodziny (tu - siostry) przed pochopnymi i niesprawiedliwym według ciebie porównaniami do patologii, to ugryź się czasem w język wyrażając swoją opinię na temat innych (tu - bab z penisem), bo inaczej, tymi swoimi apelami o niegeneralizowanie (tu - w przypadku socjału, który pobiera twoja siostra) będziesz sobie co najwyżej mógł buty mościć - bo każdy je zleje.
I będzie miał rację, bo jak ktoś nie ma szacunku dla innych, to nie może go wymagać dla siebie (i swojej rodziny).
To po pierwsze.

 

Po drugie - jeżeli sądzisz, że operacje zmiany płci robi się dla zabawy, bo ma się ot taką fantazję, to jesteś zwykłym ignorantem, który się z tą ignorancją na dodatek obnosi.
Jeżeli dla ciebie do wyrażania tak kuriozalnych opinii, wystarczającym argumentem jest to, że ci sie tak wydaje, to powiem ci, że to o wiele za mało i  się najnormalniej w świecie ośmieszasz tym swoim "wątpię żeby to był problem".
Życie jest ciut bardziej skomplikowane niż sądzisz i to, że tego nie ograniasz jest marnym wytłumaczeniem dla wypisywania takich bzdur.
Więc za nim po raz kolejny udzielisz się w takim temacie, to najpierw się ciut rozeznaj w problemach w nim poruszanych, bo inaczej nikt cię nie będzie poważnie traktował.

 

Po trzecie wreszcie.
To bardzo ładnie, że bronisz swojej siostry i rodziny, jednak zanim następnym razem zabierzesz się za plucie w mordę, to najpierw upewnij się, czy aby na pewno masz powód.
Bo w tym przypadku - go nie masz.
Gdybyś na spokojnie przeczytał to, co napisałem (a później jeszcze raz i jeszcze), to wiedziałbyś, że napluć, to sobie mozesz na buty co najwyżej. Bo nie znajdziesz w moim wpisie ani jednego fragmentu, w którym sugerowałbym, że masz w rodzinie "babę z penisem" (pomijam tu fakt, że dla mnie nie jest to żaden powód do obrazy). A jak mi nie wierzysz, to poproś kogoś nieco bardziej obeznanego ze słowem pisanym, żeby ci mój wpis,  przetłumaczył z polskiego na twoje.

 

I na tym kończę dyskusję na temat tego pobocznego wątku, bo widzę, że zaczyna się tu niepokojąco zielenić.

 

edit:

Alis - sorry ale byłem w trakcie pisania jak zaczęłaś apelować i szkoda mi to było do kosza wyrzucić.

 

 

offtop.gif

 

 

Jak sam zauważyłeś było już po apelu ;)

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 15.03.2017 - 16:40

  • 3




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych