Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc zanim to zajdzie dalej.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

#76

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może autor po prostu studiuje i nie siedzi na wykładach na forum. Dajcie mi chociaż wrócić do domu żebym mógł wszystko ogarnąć na laptopie, mam cegłe z 1900 ograniczeniem znaków ;)
  • 0

#77

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Głupio zabrzmi, ale może żeby nie było wątpliwości, co to masz na tych rękach, nagrałbyś jak coś takiego wsadzasz pod strumień wody?

 

U mnie krew się trochę błyszczy, coś jak tutaj.
 Ale na takiej powierzchni jak u autora chyba by szybko zaschła.


  • 0

#78

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może autor po prostu studiuje i nie siedzi na wykładach na forum.

Z tego co wiem to studenci mają wolne do jutra i zaczynają dopiero od 7.01. To jak to jest? ;)


  • 0

#79

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz to w ogóle wątpię, by on studiował...zdjęcie numer 3 przedstawia go raczej jako chłopaka w wieku 12-16 lat. Przydałoby się jakieś potwierdzenie wieku. 


  • 0

#80

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pisałem już o tym że wygląda młodziej

Teraz pisze że studiujd a wcześniej że pracuje. Wiem że wielu ludzi tak ma, ale dziś poniedziałek.
  • 0



#81

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ostatnie zdjęcie jest tak kiepskie, że ciężko nawet płeć określić, a co dopiero wiek. Może młodo wygląda, może światło tak pada. Lepiej się skupić na konkretach. Krew do krwi jest niepodobna, "cień" może być czymkolwiek, poza tym z takim aparatem to ciężko będzie, żeby dostarczył cokolwiek przekonującego.
  • 0



#82

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego pisałem, że przydałoby się jakieś potwierdzenie jego wieku, bo na razie to wygląda niespójnie...No i nadal czekamy na zdjęcia "skrzydeł".


  • 0

#83

Lazybones.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no akurat pisał tam wcześniej że ludzie mu mówią że wygląda na dużo mniej niż ma. W jaki sposób może potwierdzić wiek?

Czekam na fotki pleców, bo to mnie najbardziej od początku ciekawiło. ;)


  • 0

#84

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o wygląd, to do niego akurat nie przywiązywałbym aż tak dużego znaczenia - tym bardziej jeśli wnioskuje się na podstawie jednej fotki, o dość marnej jakości, na której na dodatek widać tylko fragment twarzy. Tu na forum jest jedna osoba, której po fotkach, nie dałbym lat więcej niż naście, tymczasem wiadomo mi skądinąd, że jest dużo starsza, co znajduje tez potwierdzenie w tym co i jak pisze.

enyłejs...

Ta dzisiejsza opowieść o wykładach to rzeczywiście dość słaby ruch autora tematu i kolejny, po "krwawej fotce" powód do bardzo mocno sceptycznego podejścia, do tego, co pisze. Ale... Być może wraz z fotką ze śladami po "skrzydłach", wyjaśnieniem "ran szarpanych", pojawi się również informacja o uczelni pracującej w ten wolny (dla innych uczelni) dzień?


  • 0



#85

Cez77.
  • Postów: 186
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A moze poprostu powiedz kiedy miales tak zakrwawiona reke ze zdjecia 2 i moze zapodaj zdjecie obecne gojacych sie ran ;) bo pewnie jakies sa :P


  • 0

#86

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Psychiatra i terapeuta to NIE jest jedno i to samo, z własnego doświadczenia wiem, że psycholodzy i terapeuci to w 95% jeden wielki bullshit, za to dobry psychiatra może wiele zdziałać. Pierwsze co powinieneś zrobić, to zapisać się do DOBREGO psychiatry (bo większość także jest beznadziejna). Jeżeli studiujesz w Warszawie (szanse jakieś są) to mogę Ci polecić naprawdę dobrą lekarkę. 

 

Edit: Nie widzę tu nic nadprzyrodzonego, są to niestety objawy kilku chorób psychicznych. Ciężkie dzieciństwo i złe przeżycia się do tego przyczyniły. 

 

I potwierdzam to, co pisał ktoś wyżej - krew nie błyszczy na zdjęciach.

 

Poczucie "bycia lepszym" ma wiele wspólnego z tym, że temat powstał. Łatwiej Ci sobie wmówić, że jesteś wyjątkowy, masz skrzydła, miałeś, że jakieś nadprzyrodzone/dziwne/tajemnicze rzeczy się dzieją w Twoim życiu, niż dopuścić do siebie możliwość poważnej choroby psychicznej. Bo wmawianie sobie "blabla terapeuta" to słabe wytłumaczenie, bo jeżeli byłeś z terapeutą szczery na temat wszystkiego, to na pewno by Cię skierował w trybie natychmiastowym do psychiatry na pełen zestaw badań ;)


Użytkownik denaturat edytował ten post 05.01.2015 - 21:46

  • 0

#87

Burbon.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejny temat w stylu "wrzucę potem zdjęcia/dowody". Koleś zapewne będzie tak pisał jeszcze pare dni a potem przestanie pisać wcale ;)

 

offtop.gif

 

Kolejny post w stylu - "wejdę se i chlapnę jakąś głupotkę, nic nie wnoszącą do tematu..." :facepalm:

 

Kronikarz


  • 1

#88

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Pewnie walczy teraz z Photoshopem by "dowody" przygotować. Albo się rozczarował naszą niewiarą i poszedł gdzieś indziej swoją historię przedstawiać. Swoją szosą że też im się chce te bzdury wymyślać...
  • 0



#89

Chaos.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Rosley, czego teraz tak właściwie oczekujesz?

Niezależnie od tego, w ilu procentach jest to "prawdziwa historia", wiesz już, że potrzebna byłaby Ci pomoc z zewnątrz, natury psychiatrycznej bądź medycznej, a dostarczanie "dowodów" i "tłumaczeń" zbyt wiele nie zmieni, bo jak to w internecie, nic tu nie jest pewne i trudno sprawić, by ktoś uwierzył Tobie, bądź byś Ty przyznał komuś rację, etcetera

Powiedziałbym, że to marna prowokacja, ale internety to internety, czasem i w nich natrafi się wyjątek od reguły :D


  • 0

#90

Wincenta.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A że tak spytam, w czym my Ci mamy w końcu pomóc? Nie widzę w tej historii niczego paranormalnego, oprócz chęci zaistnienia kolejną nieprawdobodobną historyjką. Nie, stop. To nawet nie jest spójna historia, a jakieś zlepki wszystkiego co uznałeś za podejrzane. A problemy z barkami aka skrzydła stanowiły świetne rozpoczęcie wątku. Muszę przyznać, cholernie paranormalne.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych