Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc zanim to zajdzie dalej.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

#46

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat zatytułowałeś ,,proszę o pomoc". Żeby komuś pomóc to trzeba się najpierw dowiedzieć co mu się stało. Sam zacząłeś.


  • 0



#47

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale przecież odpowiadam na pytania, które tego dotyczą. Na każde. Tak więc teraz z kolei ja nie wiem o co chodzi - mówisz mi, że ściemniam, bo nie chcę poruszyć tematu, który jest ciężki i wiem, że nic do tego nie wniesie?
  • 0

#48

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zawsze przy tego typu historiach najbardziej przekonuje mnie fakt, z ich autor / autorka, zwykle już przy drugim, trzecim wejściu, ma przygotowany fajny avatar. :D

 

Na początku zwykle jest gadka typu : "Nie szukam sensacji - raczej pomocy, bo widzę, że jest tu ekipa co zna się na takich tematach. Jak nie chcecie, to nawet nie musicie mi wierzyć ale mój problem jest naprawdę poważny"

I zaraz potem - buch avatar - żeby się fajnie wyświetlało (jak wiadomo, każdy szukający pomocy zwraca uwagę na prezentację - bo dobra prezentacja, to połowa sukcesu).

 

A co do fotek (tych z postu #18 - bo dalej to nawet nie sprawdzałem).

 

1. cień na ścianie jak się patrzy - aż ciarki przechodzą.

2. to też symptomatyczne dla podobnych tematów - ręka wygląda jak z planu Teksańskiej masakry piłą mechaniczną ale autorowi wcale nie chodzi o te krwawe rany (nadające się do leczenia ambulatoryjnego w trybie nagłym) tylko o ugryzienie, które ledwo widać. To tak jakby po ciężkim postrzale w brzuch analizować złamanie paznokcia na małym palcu lewej ręki. Wprawdzie autor zarzeka się, że ugryzienie to betka ale nie zapomina o nim wspomnieć - jakby ktoś przeoczył (w ten sposób to właśnie na nie zwracając uwagę)

3. to zdjęcie pomijam, skoro nawet sam autor dochodzi do wniosku, że na nim nic nie ma.

 

Na kilometr czuć tu keczupem (i to nawet nie pikantnym).


  • 3



#49

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wrzucenie avataru to grzech? |D
Przy drugim zdjęciu nie zwracam uwagi ani na to, ani na to tylko na kształt twarzy pod ręką. Równie dobrze mogę to wyciąć i wstawić raz jeszcze ;)
Za stary jestem na wybijanie się, spokojnie, normalne życie mi wystarczy.
  • 0

#50

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wrzucenie avataru to grzech? |D

Żaden.

Ale żeby wrzucić avatar, to najpierw trzeba sobie przygotować odpowiedni obrazek, a później to zrobić - co nie wszystkim przychodzi znowu tak łatwo.

Ale najważniejsze - najpierw trzeba chcieć to zrobić. Co w przypadku osoby z problemem, którym chce się podzielić na forum, zwykle nie jest pierwszą (czy jedną z pierwszych czynności).


  • 1



#51

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja z reguły wrzucam pierwszy obrazek z folderu, który mi się podoba. Nie jest nawet obrobiony, ale mkay! c;
  • 0

#52

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwykle avatary muszą być dość małe, tak btw. Zawsze trafiasz na taki w folderze?

 

offtop.gif

 

Kronikarz


  • 0

#53

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...a żeby dobrać nie tylko wielkość ale i rozmiar avatara tutaj, to trzeba jednak trochę się napocić... :D

Ale to tylko moja opinia i nie ma obowiązku się z nią zgadzać.

 

offtop.gif

 

Kronikarz


  • 0



#54

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem na kilku forach. Poza tym wrzucenie avatara do painta i zmiana rozmiaru to moment, mogę to zrobić nawet czekając za odpowiedzią.

 

offtop.gif

 

Kronikarz


  • 0

#55

Cez77.
  • Postów: 186
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szczerze. Sadzac po awatarze i zdjeciu nr 3 mozna pomyslec, ze jestes z typu... emo... jakos tak. Zdjecie 2. Krew na reku od... pociecia sie...? Plus mania wyzszosci itd itd itd. Wykapane standardowe zachowanie nieszczesliwego emo (jak sa szczesliwi to i tak cos ich trapi, bez obrazy tych spoko emo).

 

Ale ewidentnie cos jest. Hmm mowiles, chodzisz na rozmowy ale czy rozmawiasz ze specjalista na temat bytow, atakow? Moze powinien zobaczyc Cie psychiatra (nie chce Cie wsadzac do zakladu, poprostu tacy ludzie wiedza co siedzi w glowie). Jezeli to nawet ataki bytow to kup sobie kamerke i monitoruj mieszkanie gdzie cos czesto sie dzieje. Sam zakladalem temat na temat postaci w domu i nie operuje dowodami na to ale caly czas poluje na to zjawisko aby wkoncu to wstawic, moze ustawienie kamery to dobry pomysl, nastawiaj na noc przy zapalonym swietle i bedziesz wiedzial czy masz np. paraliz w nocy czy atakuje Cie "COS".


  • 0

#56

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oh nie, ja nie z tych ludzi. W moim środowisku określamy ich jako "4w5" i mamy zwyczaj trochę się z nich naśmiewać.

Z kamerką dobry plan, spróbuję. Co do psychiatry - chodzę, psychiatra/terapeuta, naprawdę jedno i to samo D:
  • 0

#57

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja z reguły wrzucam pierwszy obrazek z folderu, który mi się podoba. Nie jest nawet obrobiony, ale mkay! c;

Dalej piszesz:

 

Jestem na kilku forach. Poza tym wrzucenie avatara do painta i zmiana rozmiaru to moment, mogę to zrobić nawet czekając za odpowiedzią.

To w końcu to jest obrobione zdjęcie, czy nie?  


  • 0

#58

Cez77.
  • Postów: 186
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

Co do psychiatry - chodzę, psychiatra/terapeuta, naprawdę jedno i to samo

Czesto terapeuta nie jest psychiatra i zbiera kase za mowienie ludziom, ze ich problem wynika ze zlego ustawienia eksprasu :D

 

 

 Jestem na kilku forach. Poza tym wrzucenie avatara do painta i zmiana rozmiaru to moment, mogę to zrobić nawet czekając za odpowiedzią.

To w końcu to jest obrobione zdjęcie, czy nie?

 

 

 

Jakie to ma znaczenie? xD


  • 1

#59

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piszesz, że nie zaliczasz się do grupy emo, ale masz "I'm the kind of human wreckage that you love". To raczej w stylu tych, co użalają się nad światem. Nie chcę jakoś Cię urazić, ale czy aby na pewno nie jesteś pesymistą itp?

 

Cez77, w jednym miejscu pisał, że wrzuca losowy obrazek z folderu i nawet go nie obrabia, później "wrzucenie avatara do painta i zmiana rozmiaru to moment, mogę to zrobić nawet czekając za odpowiedzią.". To się ze sobą kłóciło i wyglądało niespójnie. 


Użytkownik kmberserker edytował ten post 04.01.2015 - 21:51

  • 0

#60

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To raczej w stylu "mogę i być na dnie ale i tak będziecie mnie uwielbiać" jak dla mnie, w każdym razie taki miało mieć wydźwięk C;
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych