Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam mentora

Mentor Szukam Uczeń Energia PSI Pomoc

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#61

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś koło 20, od tamtego czasu nauczyłem się posługiwać słownikiem oraz korzystać z opcji Edit, a naukę gramatyki zostawię na następny rok :P

 

A właśnie xD Post jest z dnia 06. czerwiec 2007 22:33:57, ale sama treść może być starsza, czy wpadłeś na ten pomysł Oszcze? :P


Użytkownik Auegamma edytował ten post 31.12.2014 - 16:09

  • 0

#62

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

A właśnie xD Post jest z dnia 06. czerwiec 2007 22:33:57, ale sama treść może być starsza, czy wpadłeś na ten pomysł Oszcze? :P

A no nie wpadłem, wiec miałeś czas dodatkowy na edytowanie treści podczas wklejania jej do postu :D

 

Ale wróćmy do meritum. Telekineza i te sprawy.

//// Meh te edity. Czyli teraz już "magicznych" umiejętności nie masz?


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 31.12.2014 - 16:28

  • 0



#63

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oszcze, co masz na myśli przez "magiczne" umiejętności?


Użytkownik Auegamma edytował ten post 31.12.2014 - 17:06

  • 0

#64

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No bo piszesz że nauczyłeś się telekinezy czyli przesuwania przedmiotów. Więc też jestem ciekawy czym konkretnie poruszałeś. W jednym arcie twierdzisz że można przesuwać cięższymi przedmiotami. I to jest ciekawe, możesz ujawnić jakieś konkretne dowody że jest to w ogóle możliwe?
  • 0



#65

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko, riseman zasugerował istnienie terminu "zateizowani", jako osób które pomimo wiary w którąkolwiek religię przestały w nią wierzyć uznając ateistyczne podejście. Jeżeli jest możliwe "zateizowanie", jako swojego rodzaju proces "normalnienia" czy też "przejrzenia na oczy", to czy może istnieć termin taki jak "znormalnienie" gdzie dana osoba przestaje wierzyć w nadprzyrodzone zjawiska?


  • 0

#66

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że może istnieć. Ale z tych tekstów(linków) wynika, że coś umiałeś. Czy to tylko była wiara, że umiałeś?


  • 0



#67

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli taki proces może istnieć, to czym by się taki proces charakteryzował?


  • 0

#68

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fenix ma się tak że kiedyś na forum i na wielu innych zgrywał wielkiego maga i mistrza i przepadł bez śladu. Tak jak wielu inych których niezwykłe moce istnieją w ich wyobraźni. Albo są zwykłymi efektami fizycznymi które tylko imitują rzekome moce psi.
Prosty przykład
https://m.youtube.co...h?v=bsnZpwQfXA8

 

 

Ale CO to ma do rzeczy?  Nie przesiadasz? z tym swoim albo, albo ... 


Oszcze, sprawdziłeś ile lat temu to było? ;)

 

DMT - Dodane dnia 06. czerwiec 2007 22:33:57 czyli blisko 7 i pół roku temu.

paranormalne.eu - Napisano 02 styczeń 2009 - 22:44 czyli blisko 6 lat temu.

qpsychics.com - Sun Jan 18, 2009 10:23 am czyli blisko 6 lat temu.

 

Zamieściłem te linki aby uświadomić co poniektórym że nie zajmuję się tym tematem od wczoraj i że swojego czasu byłem zagorzałym zwolennikiem z pasją i wytrwałością. Czy nadal posiadam takie same podejście jak te 6 lat temu? Zdecydowanie nie, a każdego kto wątpi zapraszam do sprawdzenia postów z tego roku na tym portalu i porównaniu zawartości.

 

 

Co za czas siedem lat by zweryfikować jakąś tezę, obalić ją lub potwierdzić dzięki szeroko zakrojonym krzyżowym badanom - jestem pod wrażenie.

Nie żebym się czepiała ale co wpłynęło na tak drastyczną zmianę w Twoich poglądach?


  • 0



#69

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proces "znormalizowania"?  Stwierdzeniem, że to w co wierzyłeś nie istnieje poprzez własnoręczne dojście do takich wniosków.

 

Ale CO to ma do rzeczy?  Nie przesiadasz? z tym swoim albo, albo ...

Nie znasz Wszystko? :D btw. Fajny filmik.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 31.12.2014 - 19:34

  • 0



#70

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proces "znormalizowania"?  Stwierdzeniem, że to w co wierzyłeś nie istnieje poprzez własnoręczne dojście do takich wniosków.

 

Ale CO to ma do rzeczy?  Nie przesiadasz? z tym swoim albo, albo ...

Nie znasz Wszystko? :D

 

 

I vice versa ^^,


  • 0



#71

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę pisać na temat, za dużo tu offa już jest w temacie.


  • 0



#72

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę pisać na temat, za dużo tu offa już jest w temacie.

 

upss ... szykujemy się na sylfka i trochę luzu ...^^, zaraz znikam ^^, hej i miłego...


  • 0



#73

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Proszę pisać na temat, za dużo tu offa już jest w temacie.

 

upss ... szykujemy się na sylfka i trochę luzu ...^^, zaraz znikam ^^, hej i miłego...

 

 

Dobra, tym razem Wam podaruję, ale od jutra restrykcje i sankcje ;)

 

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.


  • 0



#74

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Co za czas siedem lat by zweryfikować jakąś tezę, obalić ją lub potwierdzić dzięki szeroko zakrojonym krzyżowym badanom - jestem pod wrażenie.

Nie żebym się czepiała ale co wpłynęło na tak drastyczną zmianę w Twoich poglądach?

 

Czy taka drastyczna? No ciężko powiedzieć, już te 6 lat temu przekładałem własnoręczną weryfikację nad tekstami które były wątpliwe, (w miarę możliwości oczywiście) największa zmiana zaszła chyba przez dodanie literatury naukowej, w szczególności neurologii i teorii ewolucji we wszystkich jej odcieniach. Poza tym nie zmieniło się zbyt wiele, nadal od czasu do czasu przeprowadzam eksperymenty by ocenić lub wyjaśnić jakieś "nadprzyrodzone" zjawisko, Pyrokineza, Chronokineza, CRV, temat Boga i całkiem sporo innych tematów poszło do kosza jako zmyślone, tak że lista tematów na tapecie zmalała, na arenie pozostali jedynie zawodnicy wagi ciężkiej, kwestie duszy, świadomości, reinkarnacji, natury rzeczy i kilku innych tematów czekają na swoją weryfikację, ale czy to znaczy że drastycznie zmieniłem poglądy? Nie, zmieniła się lista rzeczy w które wierzę, a które oczekują swojej weryfikacji, właśnie na skutek stabilnych poglądów odnośnie procesów weryfikacji. 

 

Do rzeczy, pod koniec tego roku chcę pozostawić jedną rzecz w umyśle uzera Arthur777, mianowicie, ponad 6 lat temu wiedziałem więcej o Psionice niż on na dzień dzisiejszy.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#75

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dostałeś w zasadzie proste pytanie z mojej strony, a zabierasz się do tego pokrętną drogą. Czyli nadal się zajmujesz telekinezą i podobnymi zjawiskami ale już zdajesz sobie sprawę że nie da się osiągnąać tego o czym sam pisałeś, czyli na wiatraczku się kończy?
Konkrety poproszę.
  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Mentor, Szukam, Uczeń, Energia, PSI, Pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych