Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy może mi ktoś wyjaśnić zachowanie?

dziwne zachowanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Abstrahując od tematu, lepiej zrobić to porządnie jak mężczyzna jak się chce to zrobić (mowa o samobojstwie) niż tam trafić..


  • 0



#17

kondzik123.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś pracowałem w szpitalu i często odwiedzałem oddziały psychiatryczne i jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że macie tam komputery, a co dopiero internet. Chyba, że to jakiś oddział dla lekko chorych itdp.


  • 0

#18

Dovahkin.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest to osoba chora psychicznie może mu się coś tam zmienić w zachowaniu. Poza tym to że się modli nie oznacza opętania.
  • 0

#19

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Minatrix w jakim mieście jest ten szpital - psychiatryczny a oddział koedukacyjny?


  • 0



#20

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie dostaje on neuroleptyków ? To są typowe objawy zespołu pozapiramidowego, lek po prostu blokuje receptory dopaminowe tak silnie że następuje tak jakby deficyt dopaminy w mózgu, układ pozapiramidowy przestaje działać (a jedno i drugie są ze sobą ściśle powiązane) i następują mimowolne napięcia mięśni szkieletowych. Neuroleptyki to właśnie leki które podaje się bardzo często osobom chorym psychicznie a uwierzcie mi że lekarze w niektórych zakładach psychiatrycznych są bardzo niekompetętni w tym co robią i przepisują neuro osobom z depresją ! A one zamulają i obniżają nastrój zamiast go poprawiać i aktywizować no i dodatkowo skutki uboczne. Typową odtrutką na efekty uboczne neuro to benzodiazepiny i miorelaksanty np, diazepam, lorazepam, klonazepam.


  • 0

#21

clubbingb.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie, ze gdyby to bylo opetanie, ksiadz bylby czesciej przy chlopaku jako tako dla bezpieczenstwa. Wyjasnienia od Marinesa wydaja sie w miare konkretne.
  • 0

#22

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i dodatkowo zaznaczam że jak kogoś dopadnie zespół neuro. to te mięśnie (losowe) napinają się naprawdę mocno, do granic możliwości. Byłem świadkiem jednego przypadku gdzie kolesia powyginało całego do tego stopnia że miał naderwane mięśnie.


  • 0

#23

Minatrix.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam ponownie. Oddział ten znajduje się w Grudziądzu, są dla pacjentów komputery i internet. Telefony też można przy sobie mieć. Normalny oddział psychiatryczny, niektórzy ludzie tu na prawdę są ciężko chorzy... Dlatego zdziwiło mnie zachowanie tego chłopaka, a nabijać zaczęłam się z niego tylko dlatego, że nie znałam go od tygodnia a od miesiąca i znałam jego wieczorne "modlitwy"... Dziś wyszłam więc nie wiem co się z nim dalej dzieje, on nie bierze neuroleptyków. Bierze leki antydepresyjne. Wspomniałam już wyżej, że chłopak choruję na depresję. I niewiadomo czemu go tak do góry rzucało. Zabronili mu spotkań z księdzem, to wiem. Chodzi taki nabuzowany ciągle... na głowę przez te modlitwy dostał, nie mam co do tego żadnych wątpliwości.


  • 0

#24

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Witam. Obecnie znajduję się na oddziale psychiatrycznym z moich osobistych przyczyń (...)

W takich miejscach nie ma komputerów, a tym bardziej internetu.

 

 

Zaskoczę Cię, byłam ponad trzy lata temu na oddziale psychiatrycznym dla młodzieży (Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie) i mieliśmy kilka razy w tygodniu zajęcia, podczas których był dostęp do komputera i internetu.


Użytkownik denaturat edytował ten post 30.10.2014 - 17:35

  • 0

#25

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

coś takiego jak to? od 6:09

 


  • 0

#26

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chyba bardziej chodziło o coś takiego 

Paranormal-Activity-4(2).png


  • 0

#27

Panthera.
  • Postów: 24
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na wstępie chciałabym Ci napisać WSTYDŹ SIĘ. Nie wolno tu używać wulgaryzmów, ale w takim momencie to aż ciśnie mi się tysiąc epitetów w Twoim kierunku na to jak możesz tam być i nękać kogoś i prześladować!

 

Po drugie chłopak może mieć wiele zaburzeń tak jak inni napisali, w samo opętanie też może wierzyć, a sama wiara wiele złego może wyrządzić psychice. Najpewniej ma ataki padaczkowe toniczno-kloniczne.

 

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś mądry tam i Cię odizoluje sadystko od ludzi.


  • 1

#28

Minatrix.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Że co? o.O...

 

Gamdela - Ten chłopak dokładnie tak samo sie zachowywał!!! Identycznie, tylko, że nie podniósł się do góry całkowicie. Próbował, ale został w pozycji leżącej.

Co to do cholery jest? Zaraz obejrzę ten filmik cały....


  • 0

#29

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakaś regresja hipnotyczna. W stanie kataleptycznym skurcze mięśni potrafią być równie mocne jak w ataku histerycznym, wystarczy odpowiednia sugestia. Przykładowo wygięcie ciała w łuk, opierający się na stopach i głowie, to w wersji chorobowej "łuk histeryczny" a w wersji hipnotycznej "łuk kataleptyczny". Przykład napadu histerycznego ze starego podręcznika lekarskiego:

a90e17d96a38303be62b6a0c0d10553e.jpg


  • 0



#30

Minatrix.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

On się nie wyginał tak, jak pokazali to na obrazku. On po prostu leżał tak jak ta kobieta na filmie i zachowywał się identycznie ( 6:35 minuta ). Po tym napadzie mówił, że "COŚ" co siedziało w nim próbowało się z niego wydostać. 

 

Jeżeli faktycznie była to regresja hipnotyczna to chłopak musiał coś na ten temat wiedzieć..nie wydaje mi się, żeby nieświadomie przeszedł w ten stan, cokolwiek to jest.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych