Skocz do zawartości


Zdjęcie

W Rosji urodził się Lucyfer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

W Rosji urodził się Lucyfer. "Jeśli zechce, zmieni imię, jak podrośnie"

 

 

Mieszkający w Permie na Uralu rodzice miesięcznego chłopca postanowili nadać dziecku imię Lucyfer. - Chciałam nazwać dziecko Lucjan, ale miałam tak trudny poród, że obiecałam nazwać dziecko imieniem Lucyfer, jeśli przeżyje - powiedziała 24-letnia matka rosyjskim mediom. Oburzeni prawosławni aktywiści już zapowiedzieli, że doprowadzą do odebrania malucha i oddania go prawosławnej rodzinie zastępczej, a imię Lucyfer zmienią na Michaił.

 

Pracownicy urzędu stanu cywilnego w Permie długo namawiali młodą mamę, 24-letnią Natalię Mieńszykową, by nie dawała synkowi imienia Lucyfer. Argumentowali, że dziecko może być wyśmiewane przez rówieśników. Kobieta jednak postawiła na swoim.

 

"Upadły anioł Lucyfer jest symbolem wolności myśli, dumy i intelektu" - argumentuje matka miesięcznego niemowlaka na swoim profilu w portalu społecznościowym vk.com.

 

- Jesteśmy z mężem satanistami. Chciałam nazwać syna Lucjan, a mąż Lucyfer, ale miałam bardzo trudny poród i obiecałam, że jeśli maluch przeżyje, damy mu na imię Lucyfer - powiedziała młoda matka lokalnemu portalowi prm.ru. W portalu społecznościowym opublikowała też zdjęcie świadectwa urodzenia Lucyfera Konstantinowicza, który przyszedł na świat 11 września.

 

"Jeśli imię mu się nie spodoba, zmieni je, jak skończy 14 lat. Uwzględniając rzecz jasna to, że nie wiadomo, jak pozbycie się takiego patrona odbije się na jego zdrowiu" - napisała matka w komentarzu pod zdjęciem.

 

Lucyfer Konstantinowicz Mieńszykow na razie ma się dobrze, jednak prawosławni aktywiści, w tym słynący z radykalnych działań Dmitrij Enteo, który m.in. doprowadził do odwołania koncertów zespołu Behemoth w Rosji, zapowiedział na swoim profilu w Twitterze, że będzie wnioskował do organów opiekuńczych w Permie, by odebrały dziecko rodzicom przyznającym się do satanizmu i oddały je do prawosławnej rodziny zastępczej.

"Po chrzcie imię zmienimy mu na Michaił" - napisał Dmitrij Enteo. Rodzice Lucyfera najwyraźniej nie przejmują się takimi groźbami i udzielają licznych wywiadów kolejnym mediom. "Lucyfer Konstantinowicz ma się bardzo dobrze i pozdrawia wszystkich fanów" - napisała matka niemowlaka.

 

 

 

 

źródło : http://www.tvn24.pl/...nie,478411.html


  • 6



#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytałem tego newsa - typuję, że dzieciak będzie miał piekło w szkole.

Nigdy nie zrozumiem rodziców, którzy dla własnych wydumanych idei, czy tam fascynacji, narażają swoje dzieci na traumę w kontaktach z rówieśnikami.

Z dwojga złego, już bardziej łyknąłbym Alanka, czy Vaneskę, chociaż też mi się ciśnienie podnosi - bo co taki dzieciak jest winien, że jego starzy mieli gorszy dzień?


  • 2



#3

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co jest nie tak w imieniu Alan? :P


  • 0



#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Swoją drogą - w wielu krajach za niewłaściwe uznaje się nadanie dziecku imienia Jezus. U nas w ogóle się go nie stosuje.


  • 0



#5

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wolę być Lucyfer niż Michaił od archanioła. Lucuś będzie :D Szkoda tylko, że dziecko będą w szkole napastowane przez jakichś oszołomów.


  • 0

#6

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

U nas w ogóle się go nie stosuje.

W Polsce jest jedna osoba o imieniu Jezus. Z tego, co pamiętam jest mechanikiem samochodowym i ma na nazwisko Zając.


  • 0



#7

Persephone.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Preferuję normalne imiona. Jadwiga czy Stanisław. Cóż to dziecko winne? To ja chyba nazwę Therion, bo lubię taki zespół...
  • 1

#8

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co jest nie tak w imieniu Alan? :P

Nic - to Bałtroczyk je tak "zniesławił" :D



W Polsce jest jedna osoba o imieniu Jezus. Z tego, co pamiętam jest mechanikiem samochodowym i ma na nazwisko Zając.

 

Jezus Zając - to brzmi... dumnie? :D


  • 0



#9

Persephone.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie nie wiem czy Lucyfer nie jest lepsze od Jessica, Amanda czy Xawier...
  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie w dalszej rodzinie dali dziewczynie na imię Malina.


  • 0



#11

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Preferuję normalne imiona. Jadwiga czy Stanisław. Cóż to dziecko winne? To ja chyba nazwę Therion, bo lubię taki zespół...

Jezus to normalne imię jak np Stanisław. Tylko po prostu w niektórych miejsach się tak przyjęło, że dziwne i w ogóle, że nie wypada. W Hiszpanii jest od mnoga Jezusów i nikogo to nie dziwi.


  • 0



#12

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

chyba bardziej obawiałbym sie kolejnego Władimira :szczerb:


  • 3

#13

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i co?

U mnie w szkole był chłopak o nazwisku Szatan i jakoś się z niego specjalnie nie naśmiewali. W każdym razie nie bardziej niż z reszty.

 

Dzieci mają to do siebie, że i tak znajdą powód. Jak ktoś nie jest rudy albo nie ma zabawnego imienia/nazwiska to będą się z niego śmiać, że nosi okulary, dobrze się uczy albo przeciwnie - jest głupi. Na każdego coś znajdą. Trzeba to po prostu olać - dzieciaki dokuczają najbardziej tym którzy robią scenę gdy się im dokuczy. A coś mi się zdaje, że przy takich rodzicach dzieciak szybko nauczy się co mu się od życia należy i nie będzie się przejmował docinkami kolegów. Więc spokojnie przetrwa trudne lata podstawówki i gimnazjum.


  • 1



#14

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Jeśli imię mu się nie spodoba, zmieni je, jak skończy 14 lat. Uwzględniając rzecz jasna to, że nie wiadomo, jak pozbycie się takiego patrona odbije się na jego zdrowiu

Świetni rodzice D:

 

doprowadził do odwołania koncertów zespołu Behemoth w Rosji

Ło jezuniu : O Szataństwo w czystej postaci.

 

Lucyfer Konstantinowicz Mieńszykow na razie ma się dobrze, jednak prawosławni aktywiści, w tym słynący z radykalnych działań Dmitrij Enteo, który m.in. doprowadził do odwołania koncertów zespołu Behemoth w Rosji, zapowiedział na swoim profilu w Twitterze, że będzie wnioskował do organów opiekuńczych w Permie, by odebrały dziecko rodzicom przyznającym się do satanizmu i oddały je do prawosławnej rodziny zastępczej.

"Po chrzcie imię zmienimy mu na Michaił"

Jedni gorsi od drugich. Na jakiej podstawie on chce zabrać im dziecko?

Prawosławni mają aż tak na pieńsku z satanistami czy co?

 

Lucyfer Konstantinowicz ma się bardzo dobrze i pozdrawia wszystkich fanów

Wydaje mi się czy wszystko jest robione pod publiczkę?

 

Wolę być Lucyfer niż Michaił od archanioła.

 

Jeden to upadły anioł a drugi archanioł. Jeden grzyb :D

Lucyfer imię jak imię.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 19.10.2014 - 22:01

  • -1



#15

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W kościele katolickim jest nawet święty o imieniu Lucyfer (ale to z czasów, gdy nie stosowano tego imienia w odniesieniu do upadłego anioła).
 

 

 typuję, że dzieciak będzie miał piekło w szkole.

No Lucyferowi chyba w to graj. :D


  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych