Skocz do zawartości


Zdjęcie

W Rosji urodził się Lucyfer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#31

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedyś na szkole na osiedlu była lista nazwisk tych co się dostali były dwa fajne :Pyda i Niewiem :> Kumpel wyrwał tam laskę i trafił na Niewiem i teraz ja  nie wiem czy to pech czy fuks,że nie Pyda


  • 2

#32

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nigdy nie zrozumiem mody na nadawanie dzieciom'oryginalnych' imion... Każdy rodzic chce,by jego dziecko było wyjątkowe. I po części to rozumiem,ale są granice.

 

A ja jako posiadaczka jednego z najbardziej popularnych imion w Polsce czyli Katarzyna jak najbardziej ich rozumiem. Sama jeżeli w przyszłości urodzę dziecko porządnie się zastanowię nad wyborem imienia i wezmę pod uwagę tylko imiona rzadko stosowane.

Dobrze pamiętam jak to jest być jedną z 5 Katarzyn w klasie a poza szkołą mieć trzy bliskie koleżanki o imieniu Katarzyna, w tym jedną również o takim samym nazwisku jak ja. Do teraz ludzie pytają się mnie czy to ja gdy słyszą o jej wybrykach bo udziela się w lokalnych mediach.

 

Posiadanie popularnego imienia to przekleństwo.

Idę ulicą i słyszę, że ktoś woła "Kasia!", odwracam się myśląc, że to do mnie ale nie rozpoznaję osoby. A ponieważ mam prosopagnozję (nie pamiętam twarzy znajomych) muszę czekać czy jakaś inna Katarzyna odpowie na wołanie albo pytać czy to do mnie.

Tak samo gdy ktoś mówi coś o jakiejś Katarzynie. Automatycznie zaczynam przysłuchiwać się rozmowie zastanawiając się czy to o mnie.


  • 1



#33

Persephone.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Imiona popularne to co innego, a imiona nie całkiem popularne ale "normalne", używane i spotykane to inna kwestia. Nie wyobrażam sobie nazwać dziecka jakimś wymyślnym głupstwem, typu Delfina, ale Katarzyna pewnie też bym nie nazwała. Podoba mi się Kornelia i Leon :) jeśli do potomstwa dojdzie, to pewnie tak nazwę. Nietypowe, ake też nie krzywdzące czy dziwaczne.
  • -1

#34

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Podoba mi się Kornelia i Leon"

 

Świeć Lucyferze nad duszami tych biednych dzieci. Następna zwariowana matka polka.


  • 0

#35

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czemu? Co jest zabawnego w Leonie?


  • 0



#36

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No co? Lucyfer to Ten, który niesie światło. Bardzo ładne imię i pozytywnie samo w sobie nacechowane. A, że splamił je "upadły", który je nosi, to od tamtej pory kojarzy się ze złem. Prawidłowo. Ale jednak samo znaczenie jest pozytywne. Czyż nie? 


  • 1

#37

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Drugi będzie Lestat

 

Małżeństwo z rosyjskiego Permu swojemu drugiemu synowi nada imię Lestat. Chłopiec przyjdzie na świat w październiku. Ich pierworodny - Lucyfer - ma już blisko rok.

 

Kiedy w październiku ubiegłego roku młodzi ludzie pojawili się w urzędzie stanu cywilnego i zażądali wpisania do dokumentów imienia Lucyfer, urzędnicy zdębieli. Próbowali przekonać młode małżeństwo, że krzywdzi syna nadając mu takie imię. Nic jednak nie wskórali.

 

Nie mieli żadnych podstaw prawnych, by odmówić rejestracji. W Rosji panuje bowiem pełna dowolność w nadawaniu imion. Imieniem może być nawet ciąg cyfr.

 

Małżeństwo z Permu twierdzi, że wybrali imię Lestat, bo to znany literacki i filmowy wampir. Mówią, że tworzą własną, małą armię cieni. Ich pierwszy syn Lucyfer, to władca. Drugi, Lestat będzie szarym kardynałem.

 

 

źródło : http://www.rmf24.pl/...tat,nId,1832137

 


  • 0



#38

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A trzeci będzie Fredie Kruger ;) Z pewnością na świecie żyją Lucyferowie i Szatanowie, kopniętych ludzi nie brakuje, nie zdziwiłbym się specjalnie jeśli po Ziemi gdzieś stąpa ktoś o imieniu Hitler czy Popapraniec.


  • 0



#39 Gość_Tout Est

Gość_Tout Est.
  • Tematów: 0

Napisano

 Chyba spadł im z nieba. Historia z piekła rodem.

 

 

Lucyfer Konstantinowicz Mieńszykow na razie ma się dobrze, jednak prawosławni aktywiści, w tym słynący z radykalnych działań Dmitrij Enteo, który m.in. doprowadził do odwołania koncertów zespołu Behemoth w Rosji, zapowiedział na swoim profilu w Twitterze, że będzie wnioskował do organów opiekuńczych w Permie, by odebrały dziecko rodzicom przyznającym się do satanizmu i oddały je do prawosławnej rodziny zastępczej.

"Po chrzcie imię zmienimy mu na Michaił" - napisał Dmitrij Enteo. Rodzice Lucyfera najwyraźniej nie przejmują się takimi groźbami i udzielają licznych wywiadów kolejnym mediom. "Lucyfer Konstantinowicz ma się bardzo dobrze i pozdrawia wszystkich fanów" - napisała matka niemowlaka.

 

Ja bym się poważnie zastanowił nad tym czy to aby na pewno Dmitrij Enteo... Pozdrawiam pana Tomasza Terlikowskiego.

 

 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych