Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo nad Bałtykiem-Darłówko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#76

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Urgon@

Nie mogłeś się powstrzymać?...

Ordynus, wiara w życie pozaziemskie nie powinna Ci wyłączać zdrowego rozsądku. To co dał Urgon, to ewidentny fejk, zrobiony dla jaj. Naucz się patrzeć krytycznie na wszelkie materiały i je analizuj, szukaj pokrewnych, podobnych. Jeżeli jest cokolwiek, co budzi Twoją wątpliwość, traktuj to jako materiał nie do końca wiarygodny, a przekonasz się ile fejków lata po sieci.





#77

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Staniq, musiałeś psuć zabawę? Musiałeś? Taki dumny byłem z tego fejka. Się ciężko napracowałem...

Ordynus24, trza być misiem o małym rozumku by kupować dowody z YT. To, że ktoś coś nagra i wrzuci do sieci albo zrobi z tego film na płycie/kasecie jeszcze nic nie znaczy. Zrobienie powyższego filmu zajęło mi cztery godziny pracy z programem do efektów specjalnych. Gdybym nad tym dłużej posiedział i gdybym użył jakiegoś modelu 3D, to efekt mógłby być fotorealistyczny. "Gadającą głowę" też łatwo zrobić, nawet wojskowego. Starczy mundur pożyczyć ze składu kostiumów teatralnych, albo skompletować z demobilu lub pogadać ze znajomym mundurowym. Potem dać tekst do czytania z kartki/telepromptera i masz zeznania "naocznego świadka" z autorytetem munduru.
  • 3



#78

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko widzi Pan Szanowny Panie redaktorze,ja piszę PRAWDĘ,a skoro PRAWDĘ piszę,to również WIERZE ludziom.

Najpierw napisałem,że ten filmik o ufo które znika robiąc(błysk)  wyglądało mi  na mistyfikacje,ale nie chciałem

tego filmiku krytykować,ponieważ co do tego że jest to fejk,nie miałem pewności.Więc zrobiłem (edit) i usunąłem 

moje podejrzenie,że filmik jest mistyfikscją.

 

Moim zdaniem takie ,,perfidne mistyfikacje``zamieszcza inne medium.Pozwolę zamieścić kilka filmików,które robią z ludzi :facepalm:  głupich,albo są dla :> żartu.

 

 


  • 0

#79

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Urgon haha, blagam Cie :-D nie zartuj sobie z czlowieka:-D autorze, czy ty naprawde nie widzisz, ze to zmontowany filmik?
  • 0

#80

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co  o tym sądzicie;

 

UFO Darłówko

 

 

UFO Wrocław

 

 

Co do Darłowka,to film wygląda dziwnie,ale na tym z Wrocławia UFO wygląda dokładnie tak, jak ja widziałem nad Odrą we Wrocławiu na żywo.

 

Moim zdaniem film z Wrocławia jest prawdziwy.


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 18.10.2014 - 01:32

  • 0

#81

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Krótko:

- dziewczynce nad głową przeleciał duży... much,

- we Wrocławiu nie myją szyb.

O Darłówku nie będę pisał więcej, bo takich filmów są tysiące.

Wrocław...  Pytanie, dlaczego mając latający obiekt przed nosem, autor nie zrobił zbliżenia, aby wyłapać jakiś szczegół konstrukcyjny, tylko filmował to jak widok z okna?

Później dorobiono obiekt. Porusza się trochę niezgodnie z ilością klatek "podkładu", który faluje, a obiekt już nie.

 

Nie zmuszaj nas do analizy takich bzdur, robionych w dodatku kablem do odkurzacza...





#82

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo przepraszam Szanowny Panie Redaktorze-Jeżeli sobie nie życzycie,to więcej takich rzeczy nie będę zamieszczał.

 

Chciałem wyrazić swoją opinię TZN.-Na you tube w komentarzach zapytałem gdzie dokładnie ten spodek się pojawił,poniewaz wydaje mi się,że ten spodek właśnie wisiał nad Odrą,koło hotelu gem(kortów tenisowych i boiska do piłki nożnej),na Wrocławskim Zaciszu.Jeżeli tak,to miejsce jest niedaleko tego,w kórym ja taki obiekt widziałem.

 

Zobaczymy czy coś odpisze autor filmu.Jak miejsce się zgadza,to będzie to potwierdzeniem oryginalności filmu.

 

Podejrzewam,że ktoś kto to filmował,był tak zafascynowany tym obiektem,że nie pomyślał o zbliżeniu

 

Znajomi mojej matki też widzieli taki obiekt w tym właśnie miejcu,tylko że nie wiedzieli co to jest?

 

Co do tego filmu z Darłówka,to PRZEPRASZAM,że go zamieściłem,bo jest bardzo kiepski.

 

Z poważaniem kulturą,oraz szacunkiem do wszystkich

Michał K.


  • 0

#83

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam 29lat,jetsem poważny i nie tracił bym czasu na pisanie bajek,

Ty na serio masz prawie 30 lat? Cos mi się nie chce w to wierzyć.
Tym bardziej powinieneś trzeźwo analizować informacje.

Użytkownik Seba88 edytował ten post 18.10.2014 - 16:45

  • 1



#84

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Każdy uważa się za mądralę i wszechwiedzącego, jednak to, co najbardziej razi mnie w oczy w tej polemice to fakt, że za UFO bierzecie ''obiekt z innej planety'' - przynajmniej tak wynika z Waszych wypowiedzi. Nie! UFO to po prostu niezidentyfikowany obiekt latający...może być wszystkim (helikopterem, latającym liściem, samolotem, ptakiem, etc...), ale widziany przez obserwatora i niezidentyfikowany jest po prostu UFO i wcale nie musi pochodzić nie z tej ziemi.


  • 1

#85

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Urgon - bez tego rozbłysku na końcu, to by był klasyk nagrań ufologicznych.


  • 0



#86

pankracy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gość pisze, że ma 29 lat i po raz pierwszy w życiu widział chińskie lampiony 2 lata temu? Na dodatek rodzice musieli mu tłumaczyć co to jest? Uśmiałem się nieźle. Czytając jego wypowiedzi mam wrażenie, że to jakiś paranoik.

 

Z kolei ciekawa sprawa ufo w Darłowie miała miejsce w 1983r:

http://npn.org.pl/?p=3346


  • 1

#87

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skąd ja  mogłem wiedzieć jak wyglądają chińskie balony.Myślisz,że każdy człowiek w Polsce widział chińskie balony przed 27rokiem życia?

Ja zobaczyłem raz w życiu jak miałem 27lat.

 

Co do Darłowa,to pewnie że jest to prawda.MOIM ZDANIEM ARTYKÓŁ DO KTÓREGO PODAŁEŚ LINK JEST PRAWDZIWY.

 

Widziałem taki cyrk,jak wojskowe samoloty gonią spodki,że wam się w głowach nie mieści.

.

Wątpie,żeby wojskowi chcieli o tym mówić prokuratorom,czy się chwalić,że za każdym razem spodki uciekają.

 

Podejrzewam,że w dużym stopniu jest to przyczyną,że takie akcje pościgowe są tajne.


  • 0

#88

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

MOIM ZDANIEM ARTYKÓŁ DO KTÓREGO PODAŁEŚ LINK JEST PRAWDZIWY.

Pewnie prawdziwy. Słowo na słowo.(byka popraw)

 

 

Widziałem taki cyrk,jak wojskowe samoloty gonią spodki,że wam się w głowach nie mieści.

Nie tylko ty takie rzeczy pisałeś tu, a później okazało się, że to bajka.

 

Wątpie,żeby wojskowi chcieli o tym mówić prokuratorom,czy się chwalić,że za każdym razem spodki uciekają.

 

Podejrzewam,że w dużym stopniu jest to przyczyną,że takie akcje pościgowe są tajne.

Tu racja.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 19.10.2014 - 22:05

  • 0



#89

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1.)To co napisałem o tym co widziałem w Darłówku,jak samoloty gonią UFO,to nie bajka.PRZYSIĘGAM NA BOGA,ŻE TO PRAWDA.(Jestem chrześcijaninem)

 

2.)PRZEPRASZAM natomiast o tych spodkach UFO tworzonych przez NASA,to usłyszałem w wiadomościach,oraz nie zaczerpnąłem informacji,wprowadzając ludzi w BŁAD.

 

3.)Pomyliłem również informacje wypowiedzi jakiegoś Amerykanina,który wypowiada się,że UFO,to okręty podwodne z możliwością latania które tworzy NASA.

 

4.)WIĘC PROSTUJE-Nie tworzy ich NASA,tylko Amerykanin się wypowiadał,że coś takiego w USA powstało,a czy to prawda,to nie wiem.

 

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA BŁĘDNE INFORMACJE.

 

Michał K.


  • 0

#90

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no tak moglo powstac ale nie w NASA a w strefie 51 ;) 

Swoja droga, ciekawa sprawa ;) 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych