Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo nad Bałtykiem-Darłówko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#61

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na razie znalazłem tylko coś takiego.

 

http://darmowa-energ...uto/saucer.html

Takie coś, to omawialiśmy tutaj jakieś 6 - 7 lat temu, poza tym...

 

 

Z kolei NASA jak i tajne organizacje twierdzą,że UFO,to najnowszy wynalazek tajnych służb w USA,oraz że są to (NAJNOWOCZEŚNIEJSZE NA ŚWIECIE OKRĘTY PODWODNE Z MOŻLIWOŚCIĄ LATANIA)

Podaj linka do takiego twierdzenia.

 

Pytałem o coś zupełnie innego. Czytaj ze zrozumieniem. Brak linku potraktuję jako trolling czystej wody i próbę błyśnięcia.

No i żeby wszystko było jasne, nie jestem sceptykiem, ale twardo stąpam po ziemi.





#62

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ZLE NAPISAŁEM<ZA CO WSZYSTKICH PRZEPRASZAM.

 

Na filmie który podałem,jest omawiane,że to są właśnie okręty z możliwością latania.

 

W wiadomościach na TVP1 był komunikat,że NASA przyznała,że latające spodki to ich wynalazek.

 

Szanowny Panie Redaktorze-Ciężko mi jest odnalezć ten właśnie odcinek wiadomości,oraz tą wypowiedz.Jeszcze będę szukał,ale czy znajde,tego nie wiem.


  • 0

#63

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spoko, poczekam. Sprawdź tylko datę emisji odcinka, aby się nie okazało, że to było wydanie primaaprilisowe.





#64

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeciwnicy UFO pewnie napiszą że to wciąż za mało dowodów, za mało świadków, że oni sa niewiarygodni bo mozliwe że sa znani tylko ze stron np o tej tematyce. Stara śpiewka.

Oczywiście że ufo istnieje, sama definicja ufo mówi, że to niezidentyfikowany obiekt latający.
Tyle że najczęściej pod pojęciem ufo wszyscy mają na myśli statek obcej cywilizacji.
  • 1



#65

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

oj autorze, jakie spodki? jakie NASA?

Nasa testuje spadochron przypominajacy latajacy spodek - obiekt ten jest ladownikiem, ktory ma na celu ladowanie na Marsie.


  • 0

#66

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem.Napisałem to co usłyszałem w wiadomościach kilka miesięcy temu.Mianowicie że NASA przyznała się do produkcji spodków kosmicznych.

 

http://technowinki.o...ce-spodki/b2v8e

 

http://wiadomosci.on...go-spodka/4ler1

 

Pewnie ludzie to zle zrozumieli,oraz stwierdzili,że to musi być ufo.


  • 0

#67

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

:facepalm:  Czy Ty czytasz to co linkujesz?

Z pierwszego linku: -> cyt.: "Dla większych trzeba opracować coś zupełnie innego, więc inżynierowie NASA rozpoczęli projektowanie nowych systemów lądowania. Jednym z nich jest zupełnie nowy rodzaj spadochronu, który na pierwszy rzut oka przypomina latający spodek."

 

Z drugiego linku: -> cyt.: "LDSD nie jest pojazdem kosmicznym w tradycyjnym rozumieniu, lecz lądownikiem. Urządzenie to ma posłużyć do lądowania podczas pierwszej misji załogowej, jaką NASA wyśle na Marsa."

 

Dobra, a teraz powiedz, co to ma wspólnego z Darłówkiem? Nie powiesz chyba, że testy były w Polsce...





#68

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rozumiem.Napisałem to co usłyszałem w wiadomościach kilka miesięcy temu.Mianowicie że NASA przyznała się do produkcji spodków kosmicznych.

 

http://technowinki.o...ce-spodki/b2v8e

 

http://wiadomosci.on...go-spodka/4ler1

 

Pewnie ludzie to zle zrozumieli,oraz stwierdzili,że to musi być ufo.

Nie ludzie, tylko takie odlamki jak Ty. Caly czas probujesz nam wmowic jakies niewiarygodne historie. Masz klapki na oczach, a ja takich ludzi nie lubie.

Sam nie rozumiesz tego co piszesz. Wroc do poczatku tematu, przeanalizuj kazde slowo napisane w tym temacie, zobacz jeszcze raz te wszystkie filmiki i linki ktore powstawiales.

Zrob sobie kawy, usiadz wygodnie i otwoz umysl.


  • 2

#69

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też tak myślę,że to co widziałem w Darłówku nie ma nic wspólnego z tym,co komunikowali w wiadomościach.

Jak usłyszałem,że nasa produkuje spodki kosmiczne,to napisałem PRAWDĘ co usłyszałem.

Wyjaśniliście mi  jakie spodki produkuje nasa,za co DZIĘKUJĘ. 

Wojsko na darmo się ufo nie interesuje,bo ponoć zdarzały się ataki.Podejrzewam,że te spodki,to ręka człowieka,ale kto to wie czy jesteśmy sami we wszechświecie.

 


  • 0

#70

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jakie ufo? toz to mysliwiec bombowy, albo jakis inny pojazd przechwytujacy.

Mysle, ze Tobie sie juz wszystko myli.. Widzisz tylko same spodki, nawet tam gdzie ich nie ma.


  • 0

#71

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten twój filmik(ten w ostatnim poście) to niestety fejk.


  • 0



#72

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Wygląda jak bardzo rozmyty samolot stealth. Chcesz zobaczyć prawdziwe ufo? Proszę Cię bardzo:

 

prowokacja.gif

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 18.10.2014 - 12:28

  • 0



#73

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój film,to może i samolot bojowy,niepotrzebnie nazwali go ufo wprowadzając ludzi w błąd.

 

Co do twojego Urgon,to wyglada bardzo dziwnie dziwnie(Moim prywatnym zdaniem,może to być fotomontaż<fejk,mistyfikacja>)

UFO które ja widziałem wyglądało całkiem inaczej,oraz odlatując nie robiło żadnych błysków.

.Może się myle,ale dlaczego na końcu tak błysną i znikł?

Bardzo dziwne zjawisko.Ciekawe jak i gdzie on znikł?(W którym kierunku odleciał)

 

Ja widziałem nad odra we Wrocławiu spodek,to przed zniknięciem zgasił oświetlenie.

Ten co ja widziałem nie znikną,ale odleciał do góry z ogromną prędkością,nie wydając żadnego dzwięku.


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 18.10.2014 - 11:51

  • 0

#74

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Wszedł w nadświetlną albo się teleportował. To moja teoria. Nie ma śladu ruchu w trakcie błysku, sprawdzałem poklatkowo.
  • 0



#75

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten co ja widziałem nad odrą,to wystrzelił do góry z taką prędkością,że po sekundzie już go nie było widać,tyle że nic nie błyskało.

 

Raczej w tym filmiku,któy zamieściłeś, to nadświetlna prędkość,niż teleportacja.

 

W każdym razie dzięki za filmik.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych