Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam wszystkich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Evanger.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym się z wszystkimi serdecznie przywitać!

 

Mój pseudonim to Evanger, w skrócie Evan. Mam osiemnaście, a wkrótce dziewiętnaście lat. Wiele ostatnich lat z życia poświęciłem dokształcaniu się w interesujących mnie w szczególności dziedzinach, a jedną z nich są właśnie kwestie wykraczające poza wiedzę obecnej nauki. Czytałem, dyskutowałem i analizowałem doniesienia o UFO vel NOL, o rozmaitych kryptydach czy pracywilizacjach. Poza tymi kwestiami jestem szczególnym miłośnikiem genetyki, astrofizyki, teologii i historii, w szczególności tej starożytnej, a nie jedno z tych zainteresowań pomagało mi już w zrozumieniu wielu z pozoru jedynie niewytłumaczalnych zjawisk. 

 

Wolny czas poza nauką i pracą poświęcam poszerzaniu własnych horyzontów. Jestem zapalonym bibliofilem, lecz kolekcjonuję również rozmaitą broń, monety, banknoty i obrazy, także nie tylko książki są tym, przy czym można mnie zauważyć. W pozostałych wolnych chwilach biegam i uprawiam kalistenikę, poza rozmaitymi obowiązkami jest to już raczej wszystko, czemu poświęcam swój czas przez ostatnie lata. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią na nie odpowiem.

 

Cieszę się będąc na tym forum, z chęcią dołożę i swoją cegiełkę. 



#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj.





#3 Gość_Mira

Gość_Mira.
  • Tematów: 0

Napisano

Witaj :)
Ile dzieł liczy Twoja kolekcja?



#4

Evanger.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na obecną chwilę posiadam nieco ponad osiemset egzemplarzy książek, z czego około trzydziestu jest naprawdę cennych i starych. Biorąc jednak pod uwagę, iż jestem bardzo młody i dopiero zaczynam dorosłe życie, liczę na to, iż z czasem ta kolekcja jeszcze urośnie! 



#5

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Siemka, ile razy sie podciagniesz? I jaką broń posiadasz?;)



#6

Evanger.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przy klasycznym podciąganiu robię zazwyczaj 3 serie po 50 podciągnięć, co biorąc pod uwagę moją siłę sprzed np. roku jest naprawdę sporym osiągnięciem. Marzę o tym, by pewnego dnia podnosić się nie używając nawet wszystkich palców...

 

Jeśli chodzi o broń to wszędzie mamy restrykcyjne prawo. W związku z tym dopiero od niedawna zacząłem kolekcjonować broń białą (szczególnie dumny jestem z pruskiej szabelki oficerskiej, ma nieco ponad sto pięćdziesiąt lat), a do zakupu pierwszej (choć archaicznej) broni palnej dopiero się przymierzam. 



#7

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

3 serio po 50? Gratuluję, nigdy osobiście nawet nie zbliżyłem się do tego wyniku, choć też nigdy nie uprawiałem kalenistyki. 

Więc życzę Ci aby podciąganie w innych dziedzinach życia szło Ci równie dobrze!





#8

Evanger.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję serdecznie! Wszystko to tylko kwestia wysiłku, ale i nie aż tak nazbyt wielkiego. Ostatecznie podciągam się na pewno grubo ponad rok, ale nie więcej jak raz w tygodniu. Kwestia cierpliwości...



#9

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile wazysz przy jakim wzroście?







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych