Skocz do zawartości


Zdjęcie

antropofobia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#76

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie w tym poście przyznałeś się do niskiej samooceny.

To jest według nich ja na swój temat juz nic nie mysle... i nic nie poradze że mam niską samoocenę wole miec taką niż uważac sie za jakoms obstrachowaną cio*e która mysli że jest doksonała i że jej wszystko wyjdzie
  • 0

#77

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patryku!!! Wyluzuj się!!!
Popostu patrz na pewne rzeczy z dystansu i nie bierz wszystkiego sobie do serca.
  • 0

#78

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patryku!!! Wyluzuj się!!!

Nie mam zamiaru byc jakims cio*owatym skatem, nudzi mnie ten styl... jest dla loserów
  • 0

#79

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Patryczek ma racje. Lepiej siedzieć w domu i dokształcać się przy komputerze, niż zadawać sięz jakimiś lolami, żłąpiącymi piwo. Wszystko ma dobre i złe strony. Siedząc w domu, przynajmniej nie wpadnie się w złe towarzystwo. Zresztą jak to mówią, wszędzie w dobrze, ale w domu najlepiej.
  • 0

#80

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Patryczek, możesz ich ine lubić, lekceważyć i z nimi się nie zadawać, ale nie możesz mieć takiej niskiej samooceny. Podnieś ja dlatego, że dokonujesz właświwego wyboru - nie zadajesz się z ludźmi, których towarzystwo Ci nie odpowiada. Dlatego jesteś siebie wart.
  • 0



#81

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TeHniK, uważasz że kazdy kogo możesz spotkać na dworze to pijak, ćpun ?
no to się mylisz ;) troszke masz wykształcone zdanie o młodzieży jak starsi ludzie
"o jej, oni piją piwo, każdy to ćpun i huligan"
no po cześci musze się zgodzić bo tak jest ale nie możesz przekreślać wszystkich:]

Nie mam zamiaru byc jakims cio*owatym skatem, nudzi mnie ten styl... jest dla loserów

nie naruszaj praw innych;) Ty jesteś samotnikiem, ktoś jest skatem (wiem że jedno nie ma z drugim nic wspólnego ;p )
ja co prawda skatem nie jestem ale wiesz jak jest :P każdy ma wybór jak żyć :P
  • 0

#82

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lepiej siedzieć w domu i dokształcać się przy komputerze, niż zadawać sięz jakimiś lolami, żłąpiącymi piwo.

Masz racje, ale nie każdy loser musi chodzic na piwo !

TeHniK, uważasz że kazdy kogo możesz spotkać na dworze to pijak, ćpun ?

On tak nie uważa ale taka jest większośc... ludzie trzeba patrzec realnie na swiat co 4 dwunastolatek żłopie piwo dla szpanu, co 6 piętnastolatek nie jest prawiczkiem/dziewicą, co 10 osiemnastolatek cpa

nie naruszaj praw innych;) Ty jesteś samotnikiem, ktoś jest skatem (wiem że jedno nie ma z drugim nic wspólnego ;p )

Ale ja nie jestem samotnikiem z wyboru, tylko przez psychike tak mam, wątpie żeby jakis skate był skatem przez swoją psychikę... ludzie...
  • 0

#83

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)wole miec taką niż uważac sie za jakoms obstrachowaną cio*e która mysli że jest doksonała i że jej wszystko wyjdzie

ja mam kumpla, ktory wlasnie tak sie zachowuje: mysli, ze jest "the best", wszystko mu wyjdzie, a jak cos mu nie wychodzi i sie mu to powie, to jak grochem i sciane... :/
  • 0



#84

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patryczek, jak ja kocham statystyki
okey
niech ten 16 latek nie jest prawiczkiem, okey, co z tego, to jest powód żebym go nie lubił czy żebym z nim nie gadal czy coś skoro NP jest moim kumplem z klasy ?

ale czy jak ktos pije piwo to oznacza że codziennie chodzi nietrzeźwy a wg niego najlepszym sposobem na kaca jest alkohol ?

zgadzam się że jak 12 latek pije piwo to jest cos nie tak :]
  • 0

#85

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niech ten 16 latek nie jest prawiczkiem

Ja nic nie mam do prawiczkowstwa tylko podaje statystki co dzisiejsza młodzież robi ze sobą...
  • 0

#86

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ale mamy takie czasy
"wszystko dla ludzi"
"carpe diem"

kiedyś jak ktoś wypił piwo czy szampana w wieku 18 lat to i tak był respect a teraz to raczej nic fascynującego jak 15-latek pije
jedyny bład to jest w miejscu gdzie kupuje sie % ,
teoretycznie sprzedawcy nie powinni tego robić a w praktyce wygląda to inaczej
ale dobra
koniec OT bo raczej o antropofobii nie gadamy :P
  • 0

#87

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"wszystko dla ludzi"

Wolna wola robi swoje... ta... :hmm:
  • 0

#88

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zadziwiające jak duży odsetek młodych ludzi woli spędzić czas przy komputerze, czy telewizji zamiast wyjśc i spotkać się ze znajomymi. Ja np. teraz siedzę bo mam spokój- rodzice wyjechali w góry, siostra wraca z Krakowa dopiero jutro.. także wszystkie szlabany nałożone przez mojego tatę - na moj kontakt z kompem- tymczasowo straciły ważność. Przyjdzie jednak weekend i przystopuję. Już zaczynam powoli wariować :) Na szczęście nie zostawili mnie samej sobie- dzięki temu żyję ;)
Bez przyjaciół byłoby mi z pewnością bardzo ciężko..
  • 0

#89

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

szczerze mowiac, wole przez neta pogadac z kims ciekawym, niz z jakimis nudziarzami w RL gadac o d... marynie ;-)
  • 0

#90

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szczerze mowiac, wole przez neta pogadac z kims ciekawym, niz z jakimis nudziarzami w RL gadac o d... marynie  


A ja osobiście lubię rozmaiwać i spotykac się z ludzimi face to face!!!
Coś Wam powiem: mam kolegę w Anglii i często z nim rozmawiam przez Skypa prowadząc videorozmowy. Dla mnie jednak tak videorozmowa to tylko namiastka spotkania.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych