Skocz do zawartości


Zdjęcie

antropofobia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Coś Wam powiem. Ok. 50% społeczeństwa cierpi na homofobię, nie jest to wymysł tych ludzi, ta choroba naprawde istnieje i jest znakiem naszych czasów. To choroba cywilizacyjna. Nie leczona, może doprowadzić do bardzo powaznych schorzeń układu nerwowego. Dlatego, jeżeli ktokolwiek z Was ma ten problem, powinien jak najszybciej zacząć się leczyć u specjalisty. Bo homofobię da się wyleczyć!
Ci forumowicze, którzy płaskimi komentarzami starają się zbagatelizować i pomniejszyć problemy innych wypowiadających się tu, niech lepiej przestaną, bo widzę, że nie mają pojęcia o czym mówią.
I może na tym poprzestanę.
  • 0

#47

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli chodzi o mnie to taki już mam charakter. Skryty i małomówny. Jeżeli mam się z kimś dogadać, to sobie poradzę bez problemu. Jeżeli jednak mam rozmawiać w dużej grupie ludzi, których nie znam to jest już ciężko. Zwłaszcza jak oni są cholernie pewni siebie... :hmm:
Z przyjaciółmi, choćby było ich 10 jest luz i nie mam żadnych barier w prozumiewaniu się.
  • 0



#48

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewni siebie, cwani i gadatliwi

- nie wyobrażaj sobie, że coś o mnie wiesz. Chyba, że twierdzisz, iż człowieka można poznać właśnie przez internet. Zyjesz na tym świecie nie od dzś zatem pewnie spostrzegłeś się, że net swietnie umozliwia udawanie i kerowanie swojej osoby.
Pewna siebie nie jestem i nigdy nie byłam. Ale mozesz odniesc takie wrazenie- w koncu 'znasz mnie' aż z kilku postow.
Sam chyba masz problemy z odnalezieniem się wsrod ludzi.. skoro sypiesz takimi komentarzami-mam nadzieje, ze nie masz problemow z samoakceptacją..

Tłum nowych ludzi zawsze jest przerażający. Dlatego o wiele lepiej czuje się w towarzystwie stałej ekipy :) Wszelkie imprezy na ponad 50 osob sa dla mnie szalenie niekomfortowe. Najgorzej jak wszyscy się juz znają, a ja- z moim brakiem pamięci do imion i twarzy- mam się zaklimatyzować, choć wolalabym znalezc sie z kumplami kilometr dalej od reszty zgraji ;)
  • 0

#49

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam musze być między ludźmi, nawet jak jest nudno, nic się nie dzieje, ani nie ma o czym gadać. Po prostu to uczucie bycia w grupie jest mi potrzebne.
  • 0



#50

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL, ja właśnie nie lubię przebywania między ludźmi, zwłaszcza między takimi cwaniakami jakich mam w klasie. Na szczęście z wieloma ludźmi potrafię znaleźć wspólny język.
  • 0



#51

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja doszedłem do podobnego wniosku co aśka
czytałem wasze wypowiedzi i prawie wszyscy się "boją ludzi"
mój brat ma podobny problem, kiedyś to był inny człowiek. Jakby miał siedzieć w domu ale nie ruszyć kompa to by nie wytrzymał . Co prawda nie ma takich problemów jak np Afganka w sklepie xD
ale jego życiem jest komputer, internet :]
nie wiem jak tak można ale jak widać można xD

ja wczoraj byłem na imprezie, było około 30osób z czego znałem 4 :D
dawno sie tak dobrze nie bawiłem i poznałem dużo ilosć osób :] było suuuper
  • 0

#52

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie wiem jak tak można


Oj można, można. Wiem bo jeszcze rok temu nie oderwalibyście mnie od kompa. Moje życie wyglądało wtedy tak:
szkoła
prace domowe
komputer
sen

A teraz musze raz dziennie przynajmniej gdzieś wyjść, a to z kolegami, albo na deske.
  • 0



#53

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL, mój brat ma podobny dzień tylko że bez pracy domowej
yyy...tzn ja mu ciagle musze pomagać bo on wlaściwie olewa szkołe :)

Rok temu?
czyli już tak nie jest, a co zrobiłeś takiego że oderwałeś sie od kompa :)
  • 0

#54

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim to nie jest normalne... zycie nie polega na relacji ja-komputer

Ale to jest jedyne wyjscie gdy ktos ma problemy z otoczeniem... moi rodzice tego nie rozumieją dlaczego mało kiedy wychodze z domu...
  • 0

#55

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Patryczek, trzeba stopniowo zwiększać stopień trudności, a przynosi to rezultaty ;-) Najważniejsza jest systematyczność i powolne zwiększanie trudności. Wiem po sobie.
  • 0



#56

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok. 50% społeczeństwa cierpi na homofobię, nie jest to wymysł tych ludzi, ta choroba naprawde istnieje i jest znakiem naszych czasów. To choroba cywilizacyjna. Nie leczona, może doprowadzić do bardzo powaznych schorzeń układu nerwowego.

Homofobia czy antrofobia wreszcie? A i jak to sie leczy? Dochodze do wniosku że jestem chorym psycholem... ja tak nie potrafie qrde nawet w klasie siedze cicho,nawet czasami czuje dyskomfort siedząc w ławce!
  • 0

#57

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rok temu?
czyli już tak nie jest, a co zrobiłeś takiego że oderwałeś sie od kompa :)


Po prostu trzecia klasa gimnazjum to przydałoby się bliżej poznać swoją klasę. No i poznałem, cały czas gdzieś łaziliśmy gadaliśmy, a nasza mała (4 osoby) grupka powiększała się o inne osoby z klasy. Teraz żałuje że poznałem ich dokładniej dopiero w 3 klasie, gdybyśmy się zintegrowali już w pierwszej byłoby o wiele fajniej :-( .
  • 0



#58 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Homofobia czy antrofobia wreszcie? A i jak to sie leczy? Dochodze do wniosku że jestem chorym psycholem... ja tak nie potrafie qrde nawet w klasie siedze cicho,nawet czasami czuje dyskomfort siedząc w ławce!


Patryczku, ta nieprzyjemna dolegliwosć nazywa sie homofobią.
Jeżeli masz jakieś pytania, pisz do mnie na pw. Chętnie odpowiem.
  • 0

#59

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

homofobia lęk przed homoseksualistami a. wrogość w stosunku do nich (pobudzane przez infekcję AIDS atakującą początkowo tę społeczność).


HĘ?!

a ja w takim razie mam BPD xD
  • 0

#60

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ponczak- nie brakuje Ci czegos? Jestes w pelni usatysfakcjonowany swoja sytuacją? :-)
Ja jak za długo siedzę w domu zaczynam łazic po scianach ;)

nie jestem w pelni usatysfakcjonowany, ale nie mam alternatywy "na zewnatrz"
nie lubie ludzi, mnie nikt nie lubi. nie wchodze innym w droge a inni mi...
jak na zewnatrz to albo obowiazek [szkola ktorej dlatego nienawidze, chociaz w klasie jest nawet ok...]
albo na rowerze... ale to bardzo rzadko...
no nie wiem, ale w kazdym razie normalny to ja nie jestem... :jump: :wow:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych