Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca z energią...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#46

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A powiedzcie mi... czy potrawicie zrobic coś takiego że najpierw gromadzicie energie w dłoni. Potem Koncentrujecie ja nad dłonia. I odstawiacie dłon ale cały czas utrzymujecie kule energi w miejscu. Może takie coś zrobic?


Można, nie może ;)
Da się tak zrobić. Dlaczego nie ... nie ograniczaj się takimi pytaniami - sam jesteś dla siebie wyznacznikiem swych możliwości, i tylko od ciebie zależy to, jakie one będa :)
  • 0

#47

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niby masz racje Silent_Man ;] . Jedyna barire tworze ja sam...
  • 0

#48

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

uleczyłem brata !!! mój sposób . wyobraziłem sobie prądy z moich rąk które leciały w kierunku bólu potem takie pomieszczenie z szarymi kulkami (ból) i błyskawicami (energia) to mu przyniosło ulge
  • 0

#49

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niby masz racje Silent_Man ;] .


To nie nawet kwestia tego czy mam, czy nie. Tak po prostu jest, i ja mogę temu conajwyżej zaprzeczyć, ew. potwierdzić :)
  • 0

#50

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh i znowu masz racje :P :P . ja ostatnio spor cwicze. Często i na przerwach z kumplem cwiczymy. I ostatnio nauczylem sie czasowo zwiekrzac zasoby energi. Ale kiedy juz to sie skonczy jestem wyczerpany...
  • 0

#51

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ostatnio przed snem wydzielam z ciała energię. W zależności od dnia wydzielam jej więcej lub mniej, a czasem wcale. Zauważyłem, że po tym, sny są o wiele bardziej "dziwniejsze" o czym możecie się przekonać z kolejnych moich tematów w dziale wasze sny i wizje. Ciekaw jestem, czy w końcu uda mi się wygenergować taką ilość energii, żeby zaczęły mi się śnić sny prorocze, albo przynajmniej żebym przeżył dzięki temu OOBE.
  • 0



#52

Cetia.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytalam wszystkie odp. co do pracy z energia, i nie znalazłam nic na temat skutkow ubocznych i jak z nimi walczyc.Za kazdym razem jak zaczynam od nowa,strasznie sie czuje ... jestem zdołowana...nic mi sie nie chce .Wiem ze jak tak sie dzieje trzeba zrobic kilka dni przerwy, ale wielkorotnie juz to robiłam, i zawsze gdy wracam dzieje sie do samo!A moze zignorowac to złe samopoczucie? MOJE SAMOPOCZUCIE NAPEWNO NIE JEST SPOWODOWANE CZYMS INNYM !
  • 0

#53

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem Cetia o co ci chodzi... ja w takich wypadkach, albo słucham jakiejś muzyki, którą lubię, gram na gitarze, albo siadam sobie tak, żeby mnie oświetlało nieźle słońce i staram się nałądować.
  • 0



#54

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytalam wszystkie odp. co do pracy z energia, i nie znalazłam nic na temat skutkow ubocznych i jak z nimi walczyc.Za kazdym razem jak zaczynam od nowa,strasznie sie czuje ... jestem zdołowana...nic mi sie nie chce .Wiem ze jak tak sie dzieje trzeba zrobic kilka dni przerwy, ale wielkorotnie juz to robiłam, i zawsze gdy wracam dzieje sie do samo!A moze zignorowac to złe samopoczucie? MOJE SAMOPOCZUCIE NAPEWNO NIE JEST SPOWODOWANE CZYMS INNYM !


wiesz co... ja juz pare razy robilem tak, ze wyobrazalem sobie gromadzona energie (glownie robilem to przed snem, bo wtedy jestem chyba najbardziej skoncentrowany, nad niczym nie musze myslec itp) i ustalalem sobie, ze ta energia poprawie sobie humor. I... cholera... dostaje wtedy takiego energetycznego kopa, ze sam sie sobie dziwie ;)
Sprobuj ;)
  • 0

#55

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja uwielbiam słuchać ulubionych kawałków. One mnie najbardziej ładuję. Czuję się jakbym miał zaraz wybuchnąć z energii. Ta muza to m.in.:
- Gary Jules - Mad World ( z Donniego Darko )
- System Of A Down - Lonely Day
- My Chemical Romance - Welcome to the Black Parade
  • 0

#56

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

errah każdy potrzebuje innych rodzajów muzyki, ze względu na swój gust. Najlepiej działa oczywiście muzyka relaksacyjna, bądź mantry, bo są w tym celu tworzone, żeby się naładować pozytywną energią.
  • 0



#57

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ostatnio oglądałam pewien program o leczeniu energią. Bardzo mnie to zaciekawiło. Ogólnie samo uleczanie polega na odnalezieniu czakr człowieka lub zwierzęcia i przesyłanie przez nie swojej wewnętrznej energii za pomocą wyobraźni...można zdziałać cuda...
  • 0

#58

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak jest, chociaż nie trzeba akurat do czakr, wystarczy że skieruje się energię na miejsce "bolące".
Nie do końca jednak jest to z wyobraźnią. Owszem wizualizujemy sobie (w niektórych technikach) przesyłanie energii tam gdzie trzeba, ale równierz można to robić po prostu czując energię i nakłaniając ją umysłem(można powiedzieć, że rozkazujemy jej cos zrobić) aby przeniosła sie gdzieś, skupiła, itp. Oba sposoby są bardzo dobre, i to nie tylko do uleczania, ale także do skupiania energii, koncentracji, itp.
  • 0



#59

Cetia.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieki za pomysły, napewno wyprobuje. mam nadzieje ze zadziała ... a jak nie to wroce z reklamacja ;)
  • 0

#60

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaciekawił mnie ten temat :) i to co opisuje Wiesio :D chyba zaczne sie w to bawic :) wiec niedlugo opowiem o mocih 1-szych wrażeniach :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych