Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca z energią...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

. powiedzcie mi czy zawsze kiedy koncentrujesz energie lub, ja gromadzisz nad dlonia to przechodzi dreszcz? I wytwarza się ciepło?


Ciepełko tak, nie miejscowe tylko takie promieniujące, dreszcze - nie. Darth Ball daj spkój kogo można uraźić takim pytaniem ?
  • 0

#17

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dreszcze? Hmm ... W sumie mogą też być objawem skoncentrowanej energii w danym zakątku ciała, ale nie wiem czy nie mylone tutaj są wibracje, które czasem się w ten sposób odczuwa, co jest zupełnie zrozumiałe :)
  • 0

#18

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak Cote-d'Or można by powiedziec że promieniujące. A Z tym dreszczem tak tak nie dokonca. Może wytłumacze o co chodzi. Kiedy gromadze nergie w dłoni a kąkretniej nad nia, to kiedy energia "płynie" do niej to ręka mi drży. A teraz cos co może sie wam wydac dziwne. Jestem maniakeim Db'ka i tak bawiłęm się puszczając Kamehama:P. I tak gromadzilem energie z całego ciała. pomiedzy dłonmi i wyżcuiłem ją w kiedrunku recznika który wisiał. Odległośc miedzy mna recznikiem jakiś metr. I kiedy ja wyżuciłęm to recznik sie lekko zakołysał. i od tej pory próbuje powturzyc to ale nie zawsze mi wyjdzie. Powiedzcie mi teraz czy to jest wogule możliwe czy to była moja wyobraznia albo cos:P:P.

Pozdro 4 all.
  • 0

#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja powiem tyle, że z tym wibrowaniem to i ja mam, czasem nawet na całym ciele, ale nie potrafię tego zbyt długo utrzymać...

Teraz mi powiedzcie jak to z tym gromadzeniem energii pomiędzy rękami, bo ja jak ją gromadzę to wyobrażam sobie, że energia przechodzi między ręce przez wewnętrzne części dłoni i koniuszki palców i czuje takie jakby "połączenie" w tych właśnie miejscach. Tzn. w tych miejscach drętwieje i czuje jakby "energia" wychodziła strumykami z tych miejsc.

W międzyczasie czuje jakby "coś" przesuwało się wzdłuż moich rąk do dłoni i dalej.


Raz wypróbowałem użycia energii. Wiecie jak wyglądają takie automaty do mierzenia siły uderzenia pięścią, albo kopnięciem. Otóż czymś takim bawiłem się podczas wakacji. Zazwyczaj wyniki nie były zbyt dobre, ale któregoś razu wpadłem na taki pomysł, żeby przez cały dzień koncentrować energię w ręce. Poszliśmy w końcu do maszyny i chłopaki powiedzieli żebyśmy tym razem zagrali w tą "kopaną". Powiedziałęm, że będe ostatni, (było nas 3) i szybko próbowałem przenieść energię z ręki do nogi. Coś tam przeniosłem i nadeszła moja kolej. Skupiając się na tej energii zgromadzonej w prawej nodze, kopnęłem piłke i ku mojemu zdziwieniu było oooo wiele lepiej niż wcześniej. Potem kopnąłem piłke jeszcze raz (jak była znowu moja kolej) tym razem bez dopalacza, ale z taką samą siłą i techniką co wcześniej. Nie było tak pięknie. Co o tym sądzicie ???
  • 0



#20

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Darth Ball, z tym ręcznikiem to ciekawe też kiedyś tak próbowałem wysłać taką porcję energii, żeby coś poruszyć ( nie pamiętam już co ) ale za bardzo mi nie wychodziło,
  • 0

#21

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cote-d'Or Aha. No wiesz mii za pierwszym raze też nie wyszło. Ale juz za.. czekaj. 1, 2, 3.. 187, 188:P. Nie no teraz na poważanie. Wyszło mi dopiero za którymś razem. Ale minimalnie. Od tej pory moge to powturzyc ale też nie zawsze. Jak gługo już cwiczycie z energia? ja ponad rok. A czy ktoś umie. Dostrzegac negie? Widziec ja? A jezeli nie to czy chociaż możecie wyczuc aure?
  • 0

#22

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widze, że wykorzystałeś troche naszą rozmowę :P ja oprócz dostrzegania aury, nie potrafie jej wyczuć, tak jak energii, no może czasem, ale to tylko wokół mnie...

Ja z energią ćwiczę gdzieś tak od marca, może wcześniej.
  • 0



#23

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak gługo już cwiczycie z energia?


około roku.

a co do czucia energii to czasami próbuję to robić w miejscach, w których nie jestem sam, np. w klasie na lekcji czy w autobusie, daje to ciekawe efekty i duże możliwości.
  • 0

#24

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A no wieszio wykorzystalem ;] ;] . A teraz porusze pewien temat zwiazany z energia. Czy słyszeliście o Wmpiryźmie Energrtycznym :ojej: ? Jezeli tak to mam prozbe macie moze jakieś stronki o tej tematyce? Ja tak to zależało by mi zwłaszcza na temacie o leczenu tego że tak powiem.

[ Dodano: 2006-10-28, 19:23 ]
Wiesio**************************************** :P :P
  • 0

#25

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Darth Ball, poszukaj na tym forum o wapmiryźmie energetyczny poświęcony był temat.
  • 0

#26

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślicie, że z dźwięków można uzyskać i pobrać energię ??? Kupiłem se gitarke i mam zamiar spróbować...
  • 0



#27

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie wszystko zależy od podejścia. Jeżeli będziesz chciał czerpać z tego radość i energię to na pewno ci się uda.

Zawsze marzyłem o gitarze ;(
  • 0

#28

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok poszukam. A z tymi dzwiekami... to... ja nieuważam że można z nicj uzyskac energie. Kurde ostatnio cwicze cos takeigo ze wyzwalam w sobie w calym ciele energie. Możne inaczej gromadze ja wokul swojego ciała. I na krutki czas( około 1-2min) jestem w stanie dokonac wiec żeczy z udziałem energi. Ale to wyczerpuje.
  • 0

#29

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A wiecie może jak powiększać ilość posiadanej już energii ?? Zwiększać jej poziom jak to piszą w grach RPG.. :P
  • 0



#30

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wieiso ja uważam że poziom energi można zwiekrzac na 2 sposoby. 1 to regularne cwiczenia z energia. Koncentercja, pobieranie, oddawanie. Wiesz o co chodzi. a 2 to cwiczenia fizyczne. To może zabrzemiec troche dziwnie ale. im bedziesz silniejszy pod wzgledem fizycznym, to zapasy twojej energi bede ise powiekrzac. Twoje ciało bedzie wstanie wiecej jej zgromadzic.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych