Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca z energią...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#31

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sluchajcie... Moze to glupie, ale czy uwazacie, ze mozna w jakis sposob zapanowac nad energia bez uprzednich cwiczen ? :P
  • 0

#32

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eoz nie to niekoniecznie jest głupie. To zalezy. Ja uważam że energie a raczej to jak ktoś nad nia paniuje do tego czy ktoś nadaje sie na snajepra czy nie:P. wiez że to dosc dziwne porownanie. Ja to widze tak. Nie kazdy nadaje sie na snajpera. Jednemu zbyt rzesie sie ręka, drugi nie ma celnego oka. Wiecie o co mi chodzi. Podobnie bylo ze mna. ja jakies 3-4lata temu umiłem cos takiego że w dowolnym momecie mogłem powodowac drżenie a raczej wibracje rąk. Wtedy jeszcze nie wiedziałem że wyzwala energie. Nie zrozumcie mnie zle. Nie potafiłem jej koncentrowac w jednym miejscu, tylko potrafiłem ją wyzwolic.
Każdy może manipulowac neergia. tylko nie każdy sie do tego nadaje. Mam nadzieje ze chociaz troche Ci to wyjaśnił Eoz. Pozdro :smile:
  • 0

#33

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, w jakims sensie tak...
Mianowicie daze do tego, iz pare dni temu przeczytalem ten temat i pomyslalem sobie, iz nie jest to takie glupie... Dzisiaj siedzac w kosciele majac dlonie blisko siebie poczulem miedzy nimi cieplo :) No to co... Mowie sobie (bez przekonania :P ) - a co jezeli w tym momencie z moich dloni wyzwala sie energia ? :D

Traf chcial, ze strasznie nawalal mnie kark, bo przewialo mnie po drodze :P
No to pomyslalem sobie, ze moze by tak sprobowac cos z tym zrobic :) Zlaczylem konce palcow ze soba tworzac pomiedzy dlonmi przestrzen kulista i wmawialem sobie, ze moge nad tym panowac i wyzwolic energie. Zamknalem oczy i w wyobrazni pociemnilem obraz, a w miejscu domniemanej energii wstawielem sobie taki blask, zeby to jakos zobrazowac :P ).
Co najdziwniejsze, poczulem wieksze cieplo pomiedzy dlonmi. Po paru chwilach mowie sobie, ze teraz ta energie wypadaloby przetransportowac gdzies w okolice karku, co by ukoic moj obolaly kark :P (nie pytajcie czemu akurat chce leczyc kark energia :D poprostu pomyslalem sobie, ze tak sie da :) )

W momencie, kiedy staralem sie ta energie "wepchac" spowrotem, a potem przeniesc na kark, cieplo z pomiedzy dloni zniklo, wrecz czulem chlod.

A co jest najdziwniejsze ? W pare chwil bol zaczal postepowo ustawac, po kolejnych minutach prawie wygasl, teraz nie czuje juz nic :) (a problemy z karkiem mam od paru tygodni, nie wiem czemu :P )

Wiecie... Pierwsza mysl, jaka sie nasuwa, to moja fantazja, czy tam sila woli - jak kto chce. I ja nie mowie, ze nie, ale jestem poprostu zafascynowany :) To bylo niesamowite uczucie, a jeszcze jak ten bol minal, to juz wogole :P

Dobra, i tak niewiele osob to przeczyta ;)
Pozdro
  • 0

#34

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, i tak niewiele osob to przeczyta


ja przeczytałem.

jak widać samouleczanie chyba nie jest takie trudne, wystarczy uwierzyć i spróbować
  • 0

#35

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja również przeczytałem. A powiedz mi Eoz czy kiedy koncentrowałeś energier to czy miales swego radzaju drżenie, wibracje rąk bąc dłoni. Bo jezeli nie to niekoniecznie wyzwalałeś energie. Chiciaż nie zaprzeczam :P .
  • 0

#36

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja również przeczytałem. A powiedz mi Eoz czy kiedy koncentrowałeś energier to czy miales swego radzaju drżenie, wibracje rąk bąc dłoni. Bo jezeli nie to niekoniecznie wyzwalałeś energie. Chiciaż nie zaprzeczam :P .


No widzisz... wlasnie w tym problem, ze nie czulem ani wibracji, ani drzenia... Czulem tylko to cieplo, ktore opisalem :)
  • 0

#37

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha. Wiec nie wiem:P. Może ja wyzwoliłeś mozę nie. Niewiem naprawde niewiem. Niewiem jak zprawdzic czy ja koncentrujesz czy nie;p.

Powiedzcie mi czy ktos z was ma może wizje przyszłosci? Ja ma juz od jakiegoś czasu ale to śa wizje które prawie nic nie zanczą A ty zobacze kolege z klasy albo rozmowe na gg. Zaczołem to miec mniej wiecej, wczasie kiedy zaczołem wiczyc energie.
  • 0

#38

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja wlasnie tez nie :P

Wizji przyszlosci nie mam. Ale ogolne wizje jako takie posiadam (jezeli moge to tak nazwac), ale to jest rozmowa juz na inny temat :)
No i oczywiscie to uczucie, ze zaraz zadzwoni moja ukochana :P Nie musze dodawac, co sie za moment dzieje :P

A mozesz szerzej opisac swoje wizje ?
  • 0

#39

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja też mam takie krótkie wizje różnych sytuacji, ale te sytuacje nie mają nic ważnego do przekazania. Za to pojawiają się też dziwne sny, które opisuje w innych tematach.

Wy czujecie ciepło między rękami ?? a macie czasem tak, że notorycznie czujecie tylko chłód ??? Szczególnie tam, gdzie właśnie koncentrujecie energie, nawet jak to jest między dłońmi. Dłonie przy tym mi drżą, ale na dodatek samemu nie moge nimi poruszyć, jest to strasznie trudne.
  • 0



#40

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy ma dziwne sny. Ale sny które sie powtarzaja sa najgorsze jak dla mnie. ja ma taki... koszmar ale nie bede o tym pisac. A co do tych wizji to mam je. Ale rowniesz tak ja ty Eoz zrozmowami i tez z sms'ami. A zimno czuje w dłoniach bez wyraznej przyczyny. Nawet nie wtedy jak koncentruje energie.
  • 0

#41

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL o innych doznaniach powiem Ci, jak zaczne umyslnie starac sie kumulowac energie ;) A co do tych dretwych rak, to nie wiem... Moze podczas kumulowania energii staraj sie myslec tylko o tym, zeby moc ruszac rekoma... Pozniej bedzie Ci latwiej :)


Darth Ball z tym zimnem to ja mam jak dlonie sa powyzej poziomu lokci, wiec moze zwroc na to uwage :D
  • 0

#42

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eoz niewiem czy poziom na jakim trzymasz ece ma jakieś znaczenie:/.

A powiedzcie mi... czy potrawicie zrobic coś takiego że najpierw gromadzicie energie w dłoni. Potem Koncentrujecie ja nad dłonia. I odstawiacie dłon ale cały czas utrzymujecie kule energi w miejscu. Może takie coś zrobic?
  • 0

#43

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Darth Ball ma :P Trzymajac dlonie powyzej poziomu lokci przez jakis czas najzwyczajniej w swiecie zmniejszasz krazenie krwi w nich :P Przez co ma miejsce utrata ciepla - uczucie zimna:) To naturalny efekt :D (akurat w przypadku krazenia :P )
  • 0

#44

Darth Ball.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eoz... lol:P:P
  • 0

#45

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trzymajac dlonie powyzej poziomu lokci przez jakis czas najzwyczajniej w swiecie zmniejszasz krazenie krwi w nich


Musze ci powiedzieć, że twoja teoria miała by rację bytu, gdyby nie to, że ja nie uginam przy tym rąk bardziej niż do 90 stopni w łokciach...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych