Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy mam w sobie złego ducha?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#46

NiePewny.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aidil - nie robię z parafian głupich i nie okrzesanych. Powiedziałem tylko to co myślę, bo przez tyle lat w naszej parafii było jak było i jakoś nikt z tym nic nie robił.

Jeżeli uważasz, że obrażam parafian, to masz prawo tak sądzić.


  • 0

#47

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osoby będące w różnych kościołach  oprócz poszukiwania Boga, poszukują pośrednika do niego.  Ciekawe dlaczego.

 

 

 

Aidil - nie robię z parafian głupich i nie okrzesanych. Powiedziałem tylko to co myślę, bo przez tyle lat w naszej parafii było jak było i jakoś nikt z tym nic nie robił.

Jeżeli uważasz, że obrażam parafian, to masz prawo tak sądzić.

 

Nie było czynnika społecznego?  kontrolującego wydatki księdza?

Nie został powołany czynnik społeczny poza kościelny kontrolującego pieniądze jakie kościół zebrał-dostał od parafian?

 



 

Pieniądze pozyskiwali oczywiście z tacy. Poprzednicy całą kasę brali w prywatną kieszeń+hazard.

 

 

Nie ma czynnika społecznego który mógłby zliczyć złodziei?


Użytkownik Aidil edytował ten post 31.03.2015 - 10:26

  • 0



#48

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil. Jeszcze kilka wpisów nie na temat a zajmie się tobą forumowy czynnik kontrolujący. Zastanów się o czym ty właściwie chcesz dyskutować bo chyba nie o jego demonach, a o swoich...


  • 0



#49

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil. Jeszcze kilka wpisów nie na temat a zajmie się tobą forumowy czynnik kontrolujący. Zastanów się o czym ty właściwie chcesz dyskutować bo chyba nie o jego demonach, a o swoich...

 

Zawsze można skasować moje wpisy. Poza tym reaguję na wpisy NiePewnego. 

Mój CIEŃ ? demonem może być tylko i wyłącznie dla innych.

 

Wracając do tematu, zareagowałam wyłącznie na wpis. 


  • 0



#50

ghost25.

    My life in my hands

  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aidil - nie robię z parafian głupich i nie okrzesanych. Powiedziałem tylko to co myślę, bo przez tyle lat w naszej parafii było jak było i jakoś nikt z tym nic nie robił.

Jeżeli uważasz, że obrażam parafian, to masz prawo tak sądzić.

Nie czytałem całego forum ale powiem ci że jesteś całkiem normalny , ja mam identico jak ty , nie chodź do kościoła bo tam boga nie znajdziesz jak już musisz się pomodlić lub z nim rozmawiać to uklęknij byle gdzie ale z dala od ludzi i własnymi słowami skleć modlitwę , kościół to jest siedlisko grzechu ludzie wchodząc tam łamią mnóstwo przykazań więc jest trudno , ja tam nie chodzę do kościoła byłem tylko gdy tata mi zmarł bo wypadało teraz chodzę tylko na grób .


  • 0

#51

NiePewny.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Aidil - nie robię z parafian głupich i nie okrzesanych. Powiedziałem tylko to co myślę, bo przez tyle lat w naszej parafii było jak było i jakoś nikt z tym nic nie robił.

Jeżeli uważasz, że obrażam parafian, to masz prawo tak sądzić.

Nie czytałem całego forum ale powiem ci że jesteś całkiem normalny , ja mam identico jak ty , nie chodź do kościoła bo tam boga nie znajdziesz jak już musisz się pomodlić lub z nim rozmawiać to uklęknij byle gdzie ale z dala od ludzi i własnymi słowami skleć modlitwę , kościół to jest siedlisko grzechu ludzie wchodząc tam łamią mnóstwo przykazań więc jest trudno , ja tam nie chodzę do kościoła byłem tylko gdy tata mi zmarł bo wypadało teraz chodzę tylko na grób .

 

Co masz na myśli przez to? Jak ludzie mogą tam łamać przykazania i czemu jest siedliskiem grzechu?

 

Współczuję straty ojca.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych