Skocz do zawartości


Zdjęcie

Istoty zwane "Goblinami z Hopkinsville".


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kilka ilustracji do opisu incydentu w Hopkinsville:

 

42978308690742214995.jpg

 

oraz link do krótkiego filmu:


  • 0



#17

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znaczy se leżały i przebierały łapkami. Czytało się Relax'y, czytało... To taki jeden z cudów PRL'u, poza Światem Młodzieży oczywiście.

 

edit:

... i Fantastyką.

Dlaczego odnoszę wrażenie, że Ty jesteś taki sam "stary dziad" jak ja? :D

aaa... już wiem...

To chyba dlatego, że wspomniałeś o Fantastyce (Świat Młodzieży litościwie pomijam :papapa:żeby się całkiem nie znęcać), której ze cztery roczniki (z "pierwszych" lat 90-tych)pochopnie szpulnąłem kiedyś do śmietnika :facepalm:


Jakby mi coś takiego weszło na podwórze, to w pierwszym odruchu sięgnąłbym... po aparat. Prawie ciągle noszę przy sobie aparat, więc zdjęcie bym cyknął. A jakby zaczęli zaglądać przez okno to bym zaczął nagrywać.

Bierz poprawkę, że to 55-ty był.

Kamerki 8 , czy też 16 mm pewnie też na wyposażeniu każdy ranczer amerykański miał ale z braku "fejsbuka" łatwiej mu było chyba po "dwururkę" sięgnąć. x|


  • 0



#18

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wymyślajcie, że każdy od razu po aparat (w telefonie) sięgnie. Jak znam życie zanim będzie aparat, najpierw walicie kopa, a później ew. fotkę tego co chciało was ugryźć. W praktyce nikt z nas, zaskoczony, nie będzie się zastanawiał nad ujęciem, tylko ze strachu atak, albo ewakuacja (jak widzimy, że większy od nas...). Wiele razy rozważałem, jak ja by się zachował w podobnej sytuacji i zawsze mi wychodziło, że niespodziewanki nijak się nie dadzą udokumentować, tym bardziej, że trwają krótko. Tak długie zdarzenie, jak to o którym dyskutujemy, w dzisiejszych czasach doczekałoby się bardzo obszernej dokumentacji, ale zapewne dopiero po pierwszym ochłonięciu, czyli tak "ze środka". 

 

pishor@

Jestem z dość sponiewieranego rocznika, gdyż przyszło mi się wychowywać i dorastać "na przełomie dziejów", więc z ZOMO sobie jako małolat powalczyłem. Chciałem założyć "Klub Tetryka", ale jakoś nas jeszcze mało na VRP.

Ale chciałem o czymś innym, tak wspominkowo, mam jeszcze w posiadaniu spory zbiorek, bo około 60-70 pozycji tzw. serii "Tygrys". A to był dopiero wypas.

edit:

...ta moja pamięć. Zapomniałem jeszcze o "Młodym Techniku".

Oczywiście chodziło wcześniej o gazetę Świat Młodych, a nie Świat Młodzieży... taki czeski błąd.


Użytkownik Staniq edytował ten post 01.07.2014 - 18:49




#19

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też nie wierzę w to, że ktoś pierwsze co to by sięgnął po aparat. To nie jest latający spodek, gdzieś na niebie daleko od Nas, tylko stwory przed naszymi oknami.


  • 0



#20

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Weźcie pod uwagę że te stwory nękały ich przez dość długi czas, po pierwszym przerażeniu i ochłonięciu było by mnóstwo czasu i okazji żeby je "cyknąć", a nawet nagrać jakiś filmik. Oczywiście gdyby wydarzenia działy się współcześnie... Pewnie właśnie na forach trwały by gorączkowe dyskusje i analizy każdego piksela na zdjęciu i każdej klatki filmu  :szczerb:


  • 0



#21

Anders.
  • Postów: 97
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wiele rysunków, brak zdjęć. Znając mentalność amerykańskiego społeczeństwa, to raczej pewne, że to wymysł na potrzeby zarobkowe.


Użytkownik Anders edytował ten post 30.06.2014 - 16:52

  • -4

#22

Wirowmaker.

    Go Beyond! Plus Ultra!

  • Postów: 85
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej trudno tutaj o mistyfikację czy też przysłowiowy "prank" za angażowanie samych władz w zdarzenie daje do myślenia ... no i demolka którą zastali pracownicy policji ... to raczej był by kiepski pomysł na zdemolowanie domu i okolicy ołowiem dla uzyskania rozgłosu ... szczególnie że rodzina nie standardowo starała nie rozgłaszać opinii publicznej i nie robiła ze zdarzenia show.

 

Ponad to jeżeli komuś coś takiego się przytrafia to przynajmniej jeden delikwent łapie za dzisiaj smartphona i filmuje nie zoomuje ... robi zdjęcia do zapchania pamięci na maxa :D...


  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych