Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zdjęcie i dziwne okoliczności.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 replies to this topic

#1

YhdenEnkeli.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj, w piątek 13 podczas pełni księżyca, bo przynajmniej wyglądało to na pełnię, zrobiłam sobie ognisko z moim chłopakiem. Robiliśmy sobie dużo zdjęć, jednak jedno zdjęcie bardzo mnie zaniepokoiło. Moje zdjęcie. Nie było w żaden sposób manipulowane.
Link do zdjęcia: http://s6.ifotos.pl/...jpg_eeshwra.jpg
Co do dziwnych okoliczności... Mój kot, który zawsze był spokjny, wczoraj uciekał ode mnie, gdy chciałam wziąć go na kolana. Generalnie wyglądał, jakby się czegoś bał, w końcu zaczął na mnie prychać, chciał mnie drapać i gryźć. I nie, nie boi się ognia, to było już chyba kilkunaste ognisko w jego życiu. Kocica dokładniej, ma 2 lata ponad, i nigdy wcześniej tak się przy mnie i "do" mnie nie zachowywała.
Ktoś może mi powiedzieć, o co ***** chodzi?

 

wulgaryzmy2.gif

/Connor


  • 0

#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6647
  • Tematów: 770
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to o co? Podczas robienia zdjęcia machała koleżanka ręką i to wszystko.

Za takie tematy ostrzeżenie, a temat do śmieci.


Użytkownik Staniq edytował ten post 14.06.2014 - 17:38




#3

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze - zaraz dostaniesz upomnienie za słownictwo
Po drugie - nie widzę na tym zdjęciu nic wyjątkowego

błąd, prześwietlenie...
 


  • 0



#4

YhdenEnkeli.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To dajcie mi upomnienie, nawet bana. Czytacie opowiadania i książki i oglądacie filmiki, gdzie rzuca się mięsem, 90% z Was rzuca ******* na prawo i lewo, a czepiacie się wygwiazdkowango słówka, jednego. ***** logikę :)

 

wulgaryzmy2.gif

ban30.gif

/Connor


  • 0

#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To dajcie mi upomnienie, nawet bana. Czytacie opowiadania i książki i oglądacie filmiki, gdzie rzuca się mięsem, 90% z Was rzuca ******* na prawo i lewo, a czepiacie się wygwiazdkowango słówka, jednego. ***** logikę :)

Czyli temat można zamknąć, bo autorka i tak zaraz dostanie bana.

Zresztą wyjaśnienie napisałem wyżej, wcześniej Staniq i autorka nawet się nie odniosła.

Moja propozycja - są wakacje, ładne pogoda, spędzajcie je dzieciaki na podwórku, a nie przed kompem. To naprawdę lepsze niż tworzenie takich tematów.


  • 0



#6

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2574
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To forum jest bardzo wyczulone na wulgaryzmy.

Swoją drogą wakacje w pełni.

Temat do zamknięcia.
  • 0



#7

YhdenEnkeli.
  • Postów: 24
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha, no bo ognisko było przed kompem. A nie ustosunkowałam się do odpowiedzi, bo nigdy nie widziałam takiego rozmazania, prześwietlenia, błędu, więc takie odpowiedzi wydają mi się mało prawdopodobne. Żegnaj, forum pełne hipokrytów dających ostrzeżenia za wulgaryzmy, w dniu przeklinania na przykładowo ************* sąsiada ;)

 

/Connor


  • 0

#8

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6647
  • Tematów: 770
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na przyszłość, jeżeli obiecujesz przestrzegać regulamin, a później go łamiesz, to hipokrytką jesteś Ty.





#9

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziewczyna kiwnęła głową w trakcie naświetlania i tyle. Podejrzewam że zdjęcie miało dłuższy czas naświetlania i było robione opcją "redukcja czerwonych oczu".  Aparat robi wtedy krótki słaby błysk a potem właściwy flesz. Gdy twarz jest w cieniu nie robi to różnicy, ale koleżanka była cały czas oświetlona ogniskiem i poruszyła się - przed błyskiem miała głowę pochyloną i jej twarz oświetlona ogniem utrwaliła się w takiej pozycji. Gdy błysnął flesz miała głowę podniesioną i stąd druga twarz.


  • 0



#10

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

closed.gif


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych