Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hejże!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Radosuaff.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak każdy cywilizowany człowiek pragnę się przywitać, dlatego pierwszą czynnością jaką wykonałem po rejestracji było odszukanie przeznaczonego ku temu miejsca :) 
O mnie słów kilka, kilka słów o mnie, kilka o mnie słów:
Na chwilę obecną jestem absolwentem liceum, szczęśliwym maturzystą, ale żyję już życiem studenckim. W domu raczej "bywam" niż "mieszkam". Tematyka paranormalna interesowała mnie od dziecka, wszystko nadprzyrodzone, zaczęło się chyba od bajek z których chyba nigdy nie wyrosłem, potem zainteresowanie wzmocniła fascynacja serialem "Charmed", zacząłem się zastanawiać, czy magia faktycznie nie istnieje, no i w końcu podczas pobytu w znienawidzonym przez każdego gimnazjum założyłem sobie konto na jednym forum, gdzie przez dłuższy czas, jeszcze jako gimnazjalista, byłem moderatorem, ale postanowiłem usunąć trwale konto.. Teraz co prawda zarejestrowałem się tam ponownie, nawet udało mi się odzyskać zieleń nicku, ale wymarło tam życie wszelakie więc poszukuję jakiegoś forum, które mnie przygarnie z otwartymi ramionami.  ;)

Szczególnie z zakresu paranormalnych interesują mnie zagadnienia związane ze snami, ich znaczenie, interpretacje, kontrola nad snami, paraliże senne. Również podróże poza ciałem, mam niewielkie z nimi doświadczenie własne. 
W minimalnym stopniu mam również doświadczenia z magią i wróżeniem, ale to tak bardziej luźne zainteresowania.
Spoza rzeczy paranormalnych w dużym stopniu interesuję się psychologią, która pewnie byłaby moim pierwszym wyborem przy rozmyślaniach o kierunku studiów, gdyby nie wizja bezrobocia :) Oprócz tego muzyka, śpiew, chociaż jeszcze nie ten poziom żeby wstawiać się na youtube :D Muzycznie słucham głównie rocka, jakichś alternatywnych 'smaczków". No i uwielbiam gry komputerowe, bardziej kolekcjonuję niż gram, ale granie swoją drogą :)

No, to się rozpisałem, miało być kilka słów, wyszedł prawie esej. Mam nadzieję, że jak przyjdzie mi pisać jakieś mądre posty na forum to też będę miał wenę :) 
Pozdrawiam, R. 



#2

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam Cię :D Mam nadzieję, że masz gruby pancerz bo tutaj nie ma łatwo :D



#3

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam i mam nadzieję na ciężkie, długie i mocno uargumentowane wymiany zdań! :D





#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Siemanko.





#5

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj^^,





#6

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witaj, miło Cię poznać. :)





#7

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

siema, nie wchodź na SB bo się uwstecznisz...





#8

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jeżeli chodzi o SB, to jakie uwstecznianie? Aaa, no bo mnie od niedawna na nim nie ma (GTA 5) no i pewnie dlatego.

Pytanko do Radosuaffa, avatar to Ventus z Kingdom Hearts? Dobrze myślę? :)



#9

Radosuaff.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak mnie będziecie zniechęcać do wejścia na SB, to tym bardziej zajrzę, taka natura człowieka :D

@Schwarz - Pierwszy raz natknąłem się na osobę znającą serię Kingdom Hearts. Jestem pod wrażeniem mimo iż nie trafiłeś, bo to Roxas, a nie Ventus ;)



#10

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak też się domyśliłem po napisaniu. bo coś mi nie pasowało i jakiś taki starszy ten Roxas :D. Więcej spędziłem przy Birth by Sleep i może dlatego pomyliłem go z Ventusem ^^. Niedługo chyba kupię sobie KH 1.5 Remix :/. Bo tak ogółem nie miałem PS2, a w KH to grałęm wyłącznie na kompie (emulowało bardzo płynnie) ale jakoś tak, chyba kupię :D
Dodam, że znam DUŻO serii gier, jedynie nie znam tych japońskich serii, bo niespecjalnie mnie interesują, nie bardzo lubię te całe serie anime i jakoś tak, nie gram w Japońskie rzeczy :D. Jedynie lubię serię Soulsów, z czego mój avatar to Artorias ^^.



#11

Radosuaff.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kingdom Hearts to jedna z niewielu gier, które normalnie chodzą na emulatorze :D Ja PS2 miałem daaaawno, daaawno temu, ale pożyczyłem szwagrowi, który podał dalej i tak to wyszło, że konsola nie wróciła, więc emulator mnie ratuje, a Kingdom Hearts polecam, zwłaszcza, że w tych remixach chyba jest parę części w jednym, prawda? Z całej serii KH nie grałem tylko w jedną część, bo nie ma emulatora 3ds jeszcze w internetach ;) A z serii gier jestem fanem szczególnie serii Assassin's Creed, ale tylko do "trójki" ;) 



#12

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A z serii gier jestem fanem szczególnie serii Assassin's Creed, ale tylko do "trójki" ;)

A co nie tak z IV?



#13

Radosuaff.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brak Desmonda głównie. Gra sama w sobie przyjemna, ale... to już nie to samo ;)



#14

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale w części I Desmondem praktycznie nie było co robić. W II już lepiej, ale też nie bardzo, dopiero w III części coś więcej można było, ale jakoś nie kręciło mnie to. W sumie nie przeszkadza mi fakt, że Desmonda nie ma. 





#15

Radosuaff.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chodzi o robienie, bardziej o samą historię Desmonda, której już nie będzie. A Desmonda było chyba więcej w "Brotherhood" niż w III.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych