Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hejże!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#16

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście powiem tak, że fabuła w niektórych grach gra raczej mało ważną rolę, ale np w KH, GTA 5, które pod względami świata i humoru, jest niesamowite, nie pamiętam kiedy to przy jakiejś grze się tak uśmiałem, tutaj żartów jest MASE. A co do KH, to sama fabuła jest lekko zawiła, w dwójce dochodzą powiązania między różnymi bohaterami a potem jeszcze 358/2 days, które też coś tam dodawało do fabuły i to chyba głównie w tą grę się gra, dla samego świata, (Halloween Town) które jest niesamowicie zrobione przez Square, tak jak i gry Final Fantasy. Kiedyś umieli robić gry, dzisiaj już lekko widać że im daje w dekiel :D. Te gry, tj GTA, KH, nawet po części Asasyn powstają dzięki ich fabule. Seria Soulsów (Dark Souls, Demon Souls) będzie się ciągnęła w nieskończoność, jeżeli chcesz wiedzieć o  co chodzi, zobacz film wyjaśniający fabułę, w skrócie, Twórcy zrobili coś na wzór Diablo, tylko że w Diablo, to kamień tworzy to zło i ktoś go tam (tego kamienia musi pragnąć) a w Soulsach jest na wzór: zabijasz króla, królową, siadasz na tronie i sam w sobie jesteś takim królem, koło zawsze w Soulsach się zatoczy :).

Uwielbiam ten opening, zwłaszcza 4:05, jak jest taki "drop" ^^.

Co do serii KH, nie jestem jakimś psychofanem, ale ! W Realu Birth By Sleep w srebrnej okładce, ogólnie wypas pudełko, nóweczka, kupiłem za 24 zł (w sklepach po 70zł chodzi) :D real pewnie myslał że to jakaś gra dla dzieci czy coś ;).




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych