Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny film z telefonu ?!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#61

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 że nie macie żadnych dowodów, że jest to ktoś w rajstopach na głowie ale usilnie chcecie mnie przekonać, że tak właśnie jest  ...

To rozjaśnione zdjęcie nie wystarczy? To Ci napiszę że to osoba z czymś na głowie...


  • 0



#62

Taurus121.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no własnie to zdjęcie mi nie wystarcza :) bo jednoznacznie nie widzę tam rajstopy na głowie tylko postać a czy ona jest przebrana czy nie to tego już nie widać ...


  • 0

#63

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze. Skoro autor upiera się, że nie jest to fake przyjmijmy na moment, że mówi prawdę.

 

Na podstawie przedstawionych dowodów stwierdzam, że kosmici przybyli by uprowadzić chłopaka lub jego psa. Gdy hipnotyzowali psa chłopak wyjął komórkę i nagrał tą scenę. Bał się, że kosmita zauważy więc poświęcił na to tylko kilka sekund po czym schował telefon poza zasięgiem wzroku "gości". Następnie wraz z psem został uprowadzony a jego pamięć o tym zdarzeniu została wyczyszczona. Kosmici nie zauważyli telefonu więc filmik pozostał w pamięci urządzenia.

Zagadka wyjaśniona.


  • 3



#64

Taurus121.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie tak było jak napisałeś ............... nie no serio.... nie róbcie se jaj  ;d


Użytkownik Taurus121 edytował ten post 18.04.2014 - 16:27

  • -2

#65

q32t8oaher3465y82qp.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie tak było jak napisałeś ............... nie no serio.... nie róbcie se jaj  ;d

Jeżeli już to napisała...

 

A teraz zignorujmy ten temat :)


  • 0

#66

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokładnie tak było jak napisałeś ............... nie no serio.... nie róbcie se jaj  ;d

Jak dostajesz rzeczowe dowody to się z nimi nie zgadzasz, bo nie. Pishor rozjaśnił filmik, widać ewidentnie, że jest tam osoba. To czy ma coś na głowię czy nie to w 100% nie przyznam. Fakt, że twarz wydaje się jakby naprawdę była w masce, no ale jednak jakość nagrania nie pozwala tego jednoznacznie stwierdzić. Zresztą to czy ma maskę czy nie akurat uważam za mało ważne.

Więc tak: Postać tam jest? Jest i musisz się z tym zgodzić. Pies nie reaguje? Nie reaguje i z tym również musisz się zgodzić. Teraz weź na logikę, co jest bardziej prawdopodobne - to, że tam siedzi kosmita, który nie wiadomo po co przyszedł do Ciebie o 2:00 w nocy i patrzy sobie na psa, który go całkowicie olewa czy może bardziej prawdopodobne jest to, że siedzi tam jakiś członek rodziny, na którego pies zwyczajnie nie zwraca uwagi, bo jest przyzwyczajony do jego obecności?

I jeszcze tak mi teraz wpadło. Pies patrzy w Twoją stronę, więc coś przykuło jego uwagę. Może to, że Ty wcale nie spałeś, a filmik kręciłeś jednak świadomie? Dlatego pies patrzy w stronę kamery? Jeśli jednak nie kłamiesz to to co napisałem w drugim akapicie powinno dać Ci chyba do myślenia.

A jedyna wersja z kosmitą to byłaby taka, że przychodzą do Ciebie w nocy, nie są w ogóle Tobą zainteresowani, tylko Twoim psem, a ich ciekawość kończy się na przyglądaniu mu się. Odpowiedz sobie sam co jest bardziej realne.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 18.04.2014 - 18:22

  • 0



#67

NewPagan.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do spokojnego psa to mam swoją teorię.

 

Nie wzięliście pod uwagę opcji, że w pokoju mogły przebywać dwie obce postacie. Gdy zobaczyły, że człowiek się porusza to instynktowanie wybrały z jego poświadomości wspomnienia i zakamuflowały się. Piewsza postać zamieniła się w psa, a druga (głupsza) w akcie desperacji w człowieka skarpetę. Następnie szybko uśpiły go i wymazały pamięć, ale nagranie się zachowało.

 

;)

 

4.jpg

 

A gdybym się już bawił w szukanie rzeczy paranormalnych to porzuciłbym koncepcję obcych i umieścił tam coś w rodzaju "myślokształtu". Na zasadzie - obudziłem się, zobaczyłem ciemniejszą plamę w ciemności i odruchowo wyciągnąłem telefon, by to nagrać (u osób przesiąkniętych "tematyką" taka reakcja by była możliwa zamiast posikania się w majtki), ale po chwili zniknęło, więc przestałem nagrywać. W trakcie odtwarzania zauważyłem coś na filmiku, więc to nie było tylko przewidzenie bla bla i tak dalej. Ale kolega twierdzi, że spał, więc kapituluję. Nie róbmy idiotów z mądrzejszych od siebie. Mam na myśli przedstawicieli obcych cywilizacji, rzecz jasna.

 

"Nocni goście" to wciągająca tematyka, bez względu czy traktujemy ich jako obcych, demony, projekcje naszych myśli czy cokolwiek innego. Siedzę w tematyce, bo miałem doświadczenia.

 

Ale nagrałeś ich? Przez sen? Bez sensu. Nie kupuję tego nagrania, a wspomnień z tej nocy nie masz żadnych, więc dla mnie koniec tematu.

 

A jeśli to nie fake i Cię to przeraża to zostawiaj włączoną kamerę na noc i sprawdzaj zapis, może się powtórzy. Na inne przyjazne rady czy wypowiedzi w tym wątku już raczej nie masz co liczyć.


Użytkownik NewPagan edytował ten post 18.04.2014 - 19:00

  • 1

#68

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dokładnie tak było jak napisałeś ............... nie no serio.... nie róbcie se jaj  ;d

Nie no, sorry, ale z tego co widzę, to Ty robisz sobie tutaj największe jaja. 

Proponuję zamknąć ten temat, a jeśli nie zostanie zamknięty, to wszystkim czytającym proponuję olanie go. Sprawa jest już rozwiązana (wystarczy przeczytać wcześniejsze posty) i nie ma co dalej karmić trolla. I przyznam zdolnego trolla, bo na tyle, że po mojej wypowiedzi nie przyzna się do bycia trollem i będzie robił z siebie głupka.


  • 2

#69

Taurus121.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OK temat do zamknięcia ... bo niektórzy nie potrafią zrozumieć, że niektóre rzeczy nie są Fake i dopatrują się Trolla w każdym kto napisze coś co nie zgadza się z ich zdaniem ....

i tak dzięki za rozjaśnienie zdjęć i ogólną chęć pomocy co po niektórym  ;)


Użytkownik Taurus121 edytował ten post 18.04.2014 - 20:56

  • -1

#70

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

closed.gif


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych