Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny film z telefonu ?!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#1

Taurus121.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siema, ostatnio gdy sprzedawałem koledze telefon przed tym wrzucałem wszystkie Filmy/zdjęcia na komputer i wtedy zobaczyłem jakiś dziwny film, który nawet nie wiem kiedy nagrałem .. nie mam zwyczaju budzić sie o 2:14 w nocy bo ten film był właśnie o tej godzinie nagrany co pisało mi na telefonie. i rzecz w tym, z prawej strony tego filmu siedzi na fotelu mój pies który patrzy się na mnie ale tu przykuła moją uwagę postać po Lewej od mojego psa ... co to może być ? czy nagrałem kosmite  ?  ( od razu mówie że w pokoju nie mam nic w takim kształcie i o takiej wysokości ;/ )

Jeśli ktoś by chciał oryginalny film mogę wysłać na e-maila bo tego co wrzuciłem na YouTube już rozjaśniłem, lecz z małą skutecznością ... Jak ktoś zna się na rozjaśnianiu/ odszumianiu zdjęcia prosiłbym o napisanie bo ten film mnie trochę przeraża ... ;/

 

link: 


  • 0

#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestety ja Ci nie pomogę, bo nic na tym filmiku nie widzę, a jak próbuje się przyjrzeć to mi się video kończy, cztery sekundy to naprawdę dla sokolego oka.

Ale strzelam, że nagrałeś go w nocy przez przypadek, może zasnąłeś z telefonem w ręce np. Ja czasami tak mam, że zasypiam z telefonem, a rano wstaję i mam pootwierane jakieś aplikacje, czasem jakieś zdjęcie zrobione, wysłany pusty sms, etc. A co do postaci na filmie to nie powiem Ci kto tam jest, bo ja to psa dopiero dojrzałem za 5 czy 6 obejrzeniem.


  • 0



#3

Taurus121.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:D Nie mówie może właśnie niechcący telefon mi się włączył w nocy ale tu ewidentnie widać coś po lewej stronie ;) a i jeszcze ja zawsze telefon kładę obok mnie i on leży czyli wyklucza to jak dla mnie to, że on sam to zrobił. W takiej sytuacji telefon by nagrał co najwyżej sufit :D  trzeba się lepiej przyjrzeć z lewej strony jest tylko jakby zarys głowy czy coś reszta jest ciemna dlatego szukam kogoś kto by to rozjaśnił lub zrobił cokolwiek.


  • 0

#4

Pawlis.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to lampę przypomina :( Wątpie żeby to było coś żywego , bo piesek nie wykazuje zainteresowania obiektem.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Pawlis edytował ten post 14.04.2014 - 16:18

  • 0

#5

Taurus121.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czytaj ;d napisałem w temacie ( od razu mówie że w pokoju nie mam nic w takim kształcie i o takiej wysokości ;/ ) po 2 takiej lampy nie mam ;p w domu mam tylko punktowe na suficie ... xD


Użytkownik Taurus121 edytował ten post 14.04.2014 - 16:19

  • 0

#6

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żeby była jasność:

j8o19h.jpg

 

Rozmawiamy o elemencie nr 1?


  • 0



#7

Taurus121.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nr 1- właśnie o to mi chodzi taka jakby głowa

Nr 2 - głowa mojego psa

Nr 3 - kawałek kanapy na której siedzi mój pies xD


  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Child detected.

To kosmita jest :P ale masz farta kolego :P jestem taki podekscytowany :D :P
:P :P
  • 2



#9

Taurus121.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Wszystko" hmm teraz cie nie rozumie ... ?!  Powiem ci tak jestem jedynakiem mówi ci to coś ? ;) albo to że chyba z 2 lata nie było u mnie nikogo poniżej 15 lat ? Gdyby to było tak oczywiste bym tu nie pisał ...


Użytkownik Taurus121 edytował ten post 14.04.2014 - 17:41

  • 0

#10

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na tym filmie nic nie ma i nic nie widac. Może to byc cokolwiek ale nie kosmita :)
  • 0



#11

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to albo jakis fake lub jakas rzecz(rzecz, nie kosmita) poprostu tam stoi. Pies jak juz ktos pisal jakos malo zainteresowany tym kosmitą :D W ogole jakos jak zawsze <3


  • 0



#12

Taurus121.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to wytłumacz co to jest ;D bo jakoś nie mam innegro wytłumaczenia ;) a jak pisałem tak po raz kolejny pisze nie mam nic w pokoju co mogło być podobne do tego ....


  • 0

#13

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tak w ogóle jakie odpowidzi oczekujesz? Że powiemy Tobie"O tak! to Kosmita ale farciarz z ciebie", czy raczej bedziemy szukac jakis racjonalnych wyjaśnień? (tak btw. tez chcialbym kiedyś zobaczyc kosmite/ufo, ale póki co mnie to omija :( )
Równie dobrze mógł tez ktos ci psikusa zrobić ;) Ale to jakos malo mozliwe, bo komu by sie chcialo xD


  • 0



#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest oparcie od krzesła obrotowego.

przypomina mi się ten temat o kosmicie z pola. Koleś nagrał film gdzie było widać lampę na telewizorze i udawał że nie wie co to jest, że to może być kosmita.


  • 0



#15

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A kiedy mógł być nagrany ten film? Jeśli jakiś czas temu to może akurat tam jakaś poduszka leżała lub inny cóś ;) i tego nie pamiętasz. W to że kosmici przychodzą nocami posiedzieć lub postać w pokoju nie uwierze :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych