Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szpital psychiatryczny w Owińskach. Był ktoś?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, zwyczajnie pytam, po prostu nie rozumiem dlaczego duchy się objawiają w takich miejscach, czemu tam ich szukacie, itp. Swoją teorię mam na ten temat oczywiście.

No to udanych łowów, może w końcu ktoś dostarczy jakiegoś ciekawego dowodu.


  • 0



#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Idź jak chcesz, zawsze coś nowego się zobaczy. Chociaż mnie coś takiego nie bawi, nie rajcuje. Weź kamerę i może telefon z wykrywaczem metali. Cokolwiek byś wziął i tak nic ciekawego z tego nie będzie. Co najwyżej możesz zrobić kilka zdjęć i w plamach albo brudnych szybach dopatrywać się twarzy.


  • 0



#18

raf092.
  • Postów: 43
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To po co jest to forum? Skoro odrzuca się nawet oczywiste miejsca? Miałem nadzieję że rejestrując się tutaj spotkam ludzi którzy jakkolwiek poważnie podchodzą do tego typu spraw...
  • 1

#19

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To po co jest to forum? Skoro odrzuca się nawet oczywiste miejsca? Miałem nadzieję że rejestrując się tutaj spotkam ludzi którzy jakkolwiek poważnie podchodzą do tego typu spraw...


Widzisz, a czemu uważasz że to jest niepoważne podejście do tematu? Sam troszkę zajmuję się urbexem, byłem w kilku ciekawych miejscach i zawsze bardziej obawiam się żywych niż martwych. To że forum nazywa się paranormalne.pl nie znaczy że każdy będzie przyklaskiwal na każde zdanie ze słowem "duch". Uwierz że znajdują się tutaj ludzie mający naprawdę dużą wiedzę w temacie, i skoro założyłeś tu taki a nie inny temat, musisz liczyć się z tym że każdy będzie mógł wyrazić w nim swoje zdanie. A Ty oczywiście możesz się z nim zgadzać lub nie, lecz staraj się argumentować swój pogląd w ciut inny sposób niż "skoro nie wierzysz to po co tu jesteś?". Pozdrawiam i mimo wszystko życzęczę udanych łowców :-)
  • 0



#20

raf092.
  • Postów: 43
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Przypominam początek tematu: czy ktoś tam był i czy ktoś chce się wybrać.zamiast odpowiedzi na to pytanie zbieram same hejty i wysmiewanie...
  • 2

#21

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Że niby w jakim sensie oczywiste miejsce? Bo krążą o nim ploty że nawiedzony?
  • 0



#22

raf092.
  • Postów: 43
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ok widzę że zamiast pisać na temat wolicie się czepiać. Odpuszczam. Nie ma sensu tu pisać. 


  • 2

#23

NewPagan.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To forum już od kilku lat jest miejscem dla ludzi, którzy czerpią radość z hejtowania/zaprzeczania na siłę/"demaskowania" zjawisk paranormalnych, więc przykro mi, że akurat natknąłeś się na forumową "większość". Gdybyś wpadł kiedyś na pomysł z jakimś ciekawym miejscem na terenie Lubelszczyzny to jestem na tak. Zawsze lubiłem takie klimatyczne wyprawy, pozdrawiam :)


  • 2

#24

raf092.
  • Postów: 43
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Cóż miałem nadzieję że chociaż moderatorzy nie śpią a tu proszę samowolka i tyle ;) Co do takich miejsc na Lubelszczyźnie to nie mam pojęcia co można ciekawego tam odwiedzić. Może w tym dziale coś jest?


  • 0

#25

raf092.
  • Postów: 43
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Byliśmy. Jednak ktoś tam jest... Opiszę szczególy jak zamiast hejtow będą sensowne wypowiedzi;)

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
  • 0

#26

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja też się tam pokręciłam. Byłam nawet w piwnicach ;) Spędziliśmy tam co najmniej z dwie godziny 


  • 0

#27

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Byliśmy. Jednak ktoś tam jest... Opiszę szczególy jak zamiast hejtow będą sensowne wypowiedzi;)

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

 

Czekamy!


  • 0



#28

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Byliśmy. Jednak ktoś tam jest... Opiszę szczególy jak zamiast hejtow będą sensowne wypowiedzi;)

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

Mam nadzieję, że masz jakiś filmik, ewentualnie zdjęcia i że nie kręciłeś/cykałeś kalkulatorem jak 99% filmów/zdjęć tutaj...


  • 0



#29

raf092.
  • Postów: 43
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jedno ciekawe zdjęcie, jedno dziwne nagranie. QCZgAEB.jpg

Na zdjęciu po lewej stronie 3 punkty świetlne. Oczywiście mogą być to błędy telefonu ale wrzucam do oceny. :)

Druga rzecz to próba nagrania EVP: zadając pytanie o strych na dyktafonie cyfrowym głos się posypał natomiast analog nie nagrał głosu w ogóle.

 

http://speedy.sh/JRuNC/20140427201231


Dodam jeszcze że jak tylko tam weszliśmy mój fon zwyczajnie się zresetował i padł, co mu się nigdy nie zdarzało i do teraz jest ok. Odpalił dopiero po luźnym rzuceniu zdania "czy mógłbym wreszcie skorzystać z telefonu".

 

Sam podchodzę to tego mega sceptycznie z jednego względu. Zwiedziliśmy cały budynek i nic nie czuliśmy nie słyszeliśmy ani nie widzieliśmy. Tylko elektronika zaczęła wariować.


Użytkownik raf092 edytował ten post 30.04.2014 - 06:18

  • 0

#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodzi o te kilka różowych kropek? To farba, taka sama jak to maźnięcie na krawędzi.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych