Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szpital psychiatryczny w Owińskach. Był ktoś?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#31

raf092.
  • Postów: 43
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Temat martwy.. Moze ktoś mi wreszcie wyjaśni dlaczego elektronika tam wariuje? Ponoć osoby chore psychicznie, uzależnione są bardziej podatne na kontakty.. Ja mam zaburzenia afektywne dwubiegunowe i jestem uzależniony od używek....

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
  • 0

#32

Bambina.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy chodzi o Owińska kolo Poznania? Byłam kilka lat temu w jakimś opuszczonym psychiatryku w okolicach Poznania, ale pierwsze słyszę że niby cos tam tak zwanie straszy. Bylam, żeby obejrzeć po prostu opuszczony budynek po którym można pochodzić, może myślę o tym samym budynku. Telefony nam działały, na zdjęciach nic a nic nie ma :) jestem sceptykiem, ale podejrzewam że sceptykiem jest każdy kto nie miał styczności z duchami. Ja mialam styczność jedynie ze zdarzeniami paranormalnymi, które nie wiem czy były czymś anormalnym, czy nie.


  • 0

#33

Piotr_Dark.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ale się dokopałem  :omg:

A tak na serio...Owińska koło Poznania i szpital psychiatryczny...byłem zwiedziłem.

Jak ktoś lubi takie klimaty to na pewno się odnajdzie jest sporo do zwiedzania.

Szkoda tylko ,że z roku na rok miejsce jest coraz bardziej dewastowane..złomiarze, graficiarze..robią swoje  :facepalm:

Dodatkowo radze zagłębić się w historie tego miejsca co doda  nam dodatkową dawkę adrenaliny ...a działo się tam sporo. 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych