Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shinyusha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

adrenalinaprank.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może nie mówimy o tym samym , przecież jest dużo podobnej maści różnych filmików, jakoś mi sie nie wydawało żeby było fejkiem... a linku niestety nie umiem znaleść to było dawno i na dodatek na jakiejś zagranicznej stronie , może jak sie zagłębisz to gdzieś znajdziesz :P

#17

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@adrenalinaprank chodzi Ci o ten filmik?



#18

adrenalinaprank.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak własnie o ten,eh i co fejk to ciekawe jak i po co ??

#19

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi również nie wydaje się żeby był to fake. Gość pewnie zmarł tego samego dnia. Wykrwawił się pewnie. Dziwi mnie jednak, jak on musiał przygrzmocić, żeby sobie tak twarz zmasakrować.

#20

NexaT.
  • Postów: 116
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dodam jeszcze że mi zapadł na długo jeden film w pamięci , nie były to tortury itd tylko film po wypadkowy jakiś gość skakał gdzieś ze skarpy no i zawadził twarzą o skałe jeśli można to tak nazwać , pozniej był materiał ze szpitala.Dosłownie koleś nie miał twarzy a co najgorsze chyba jeszcze żył bo było widać jak oddycha , nie mam pojęcia czy próbowali go jakoś składać,raz widziałam i wystarczy :Pnaprawde okropny widok.

Oglądałem to. Gość skakał do wody, ale się poślizgnął i przypieprzył o krawędź. Wątpię, że to był fejk.

Była też ostatnio akcja, jak w jakiejś brazylijskiej okręgówce (piłka nożna) zabito sędziego. Głowę odcięto od tułowia i nadziano na pal, wszystkie członki były poucinane. (jeśli komuś tak bardzo zależy, to mogę poszukać i dać link, bo wiem gdzie o tym czytałem. Wystarczyłoby trochę cierpliwości)
Oczywiście jeśli regulamin tego nie zabrania.

Co do tego filmu, to myślę, że jest to fake. Słyszałem kiedyś o produkcji po której ludzie... popełniali samobójstwa. Podobno leciało to kiedyś w kinach, ale to było bardzo dawno temu. Ogólnie to... ten film w ogóle nie istniał. Ktoś o tym napisał, reszta podłapała i tak powstała legenda. Filmu wielokrotnie szukano, ale nie znaleziono. Nie wiem czy to nie jest powiązane z Shinyusha, bo tytułu nie pamiętam.

Tak w ogóle, to bardzo ciekawy temat. Lubie sobie o czymś takim poczytać. (nie żeby mnie to jarało)

Użytkownik NexaT edytował ten post 12.11.2013 - 19:08


#21

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dajcie linki do jakichś ciekawych rzeczy z Waszych bibliotek najdziwniejszych rzeczy, chętnie pooglądam, również pewnie forumowicze będą zainteresowani :). Bardzo ładnie proszę :D.

#22

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

liveleak.com. Ogólnie strona zawiera mase normalnych filmików, jak i tych mniej normalnych. Wypadki, zabójstwa, samobójstwa, agonie, tortury ... masa rzeczy. Sam nieraz tam zaglądam. Ot, z czystej ciekawości. Nie tyle żebym polecał ... ale jak już ktoś prosi ... :D

Użytkownik Phoenixowy edytował ten post 12.11.2013 - 21:12




#23

Babydoll.

    Wiecznie Niezadowolona Królewna

  • Postów: 50
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale się offtop zrobił :D

Co do filmu "Shinyusha", jestem już pewna, że to fejk. Brak jakichkolwiek informacji na temat podobnych incydentów jest jak sądzę, zupełnie wystarczającym dowodem.

A ten filmik o wypadku - mój Boże, nawet nie sądziłam, że takie obrażenia są możliwe a ten człowiek wciąż oddycha(?) Choć ciężko to sobie wyobrazić patrząc na to, w jakim stanie są jego górne drogi oddechowe, tudzież ich brak. Swoją drogą zawsze mi się wydawało, że yt blokuje takie materiały.

#24

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież ma specjalnie tę rureczkę wsadzoną, żeby oddychać, poza tym widać jak mu się tam w środku wszystko rusza. Więc na pewno żyje i oddycha, ale czy go odratowali czy nie to już nie wiem.

Dziś widziałem filmik, różne kombinacje i Rusek skakał z 200m budowali i mu się spadochron nie otworzył i upadł na ziemię i...przeżył - złamał nogi i ręce, a dziś dalej pajacuje, no ale...rosjanin to rosjanin, oni się tak bawią. :D

Użytkownik Daniel. edytował ten post 12.11.2013 - 22:38




#25

adrenalinaprank.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niesamowite czasem cuda się dzieją ,a co do obrażeń tego człeka co skakał do wody to nie on jednyny, fakt nie wiemy czy przeżył to ale widziałam też kiedyś program w tv gdzie gość pracował na słupach wysokiego napięcia, dokładnie nie pamiętam co się stało czy się potknął czy coś ale centralnie go spaliło,całą twarz i ogólnie ciało i przeżył!Co prawda twarzy nie miał jakiś czas pózniej zrobili mu przeszczep twarzy od jakiegoś nieboszczyka żyje i ma sie dobrze :P
@Babydoll no właśnie powinno być zablokowane ale pewnie nikt tego nie zgłosił,słabo otagowane to i wyświetleń nie dużo.

#26

AnrirnA.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

To jest niby "SEKCJA ZWŁOK". Ale osoby kompletnie nie trzymają się żadnych zasad prowadzenia sekcji. Coś okropnego, ze względu na to, że wygląda to jak patroszenie zwierzęcia. Poza tym ich ubiór również nie jest w pełni przystosowany do tego typu zabiegu. Co o tym sądzicie?

Proszę o nie zamieszczanie takich filmików na VRP.

edycja:
ultimate


#27

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pierwsze sekundy powyższego filmu informują nas, że jest to miejska kostnica w Sankt Petersburgu.

Następnie pojawia się informacja, kto jest organizatorem i operatorem.

No i na końcu oczywiście dramatyczny napis: KONIEC :)


Co do samego filmiku to przyznam się szczerze, że specjalnie mnie nie zdziwił. Oprócz "oprawcy" było tam również kilku młodych chłopaków. Podejrzewam, że mogły to być ćwiczenia studentów medycyny, a raczej instruktaż prowadzącego.

Fakt, jeśli chodzi o sposób przeprowadzania sekcji to koleś pogwałcił wszelkie możliwe zasady. Już nie będę wymieniać, bo każdy, kto nawet się na tym nie zna, to zauważy. Ale z drugiej strony warto też zwrócić uwagę na precyzję ruchów. Nie grzebał w tym nieboszczyku jak jakiś filozof. Rzeczywiście nie wygląda to najlepiej, jeśli koleś praktycznie rozpruwa trupa i wyciąga mu bebechy na kolana, ale należy zauważyć, że nie ma przy tym wiele krwi, facet dokładnie wie, jak ma ciąć, żeby dostać się do najważniejszych organów. To ma być szybki, skuteczny instruktaż. Coś w ten deseń. A może mieli wykupiony ekstra czas w kostnicy z prowadzącym (często za zajęcia pozalekcyjne w takim miejscu trzeba słono płacić).

Może ma to na celu zahartowanie studentów na podobne widoki (może są na specjalizacji patologa). Warunki przetrzymywania zwłok niespecjalnie mnie wzruszyły ze względu na miejsce kręcenia filmu (Rosja, eh). Wiecie, problem pojawia się, kiedy na pierwszym roku studiów połowa grupy nie może choćby wejść do prosektorium, bo czuje mdłości i ma praktycznie zawał na myśl o wejściu do tej "rzeźni". To jest po prostu śmieszne. Do takiego zawodu trzeba mieć powołanie. Osobiście miałam zajęcia w prosektorium, ale że to kierunek dietetyka, no to dali nam człowieka w częściach(każde zajęcia inne kawałki), choć na korytarzu raz zobaczyłam nieboszczyka z rozwaloną głową przygotowanego na późniejsze zajęcia z medycyną.

Co do filmu Shinyusha to są spore szanse na to, że to legenda. Praktycznie nie ma żadnego śladu jego egzystencji. Jeszcze ok jakby były jakieś screeny albo coś. Gdyby ktoś miał ten film to z pewnością przemyciłby choćby zajawki w postaci zdjęć. Mogły by być nawet niepozorne, żeby nikt się nie skapnął, czy to rzeczywiście z tego filmu.

#28

Babydoll.

    Wiecznie Niezadowolona Królewna

  • Postów: 50
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przecież ma specjalnie tę rureczkę wsadzoną, żeby oddychać, poza tym widać jak mu się tam w środku wszystko rusza. Więc na pewno żyje i oddycha, ale czy go odratowali czy nie to już nie wiem.

Istotnie, mój błąd, nie zauważyłam tej rurki, muszę jednak stwierdzić że brak twarzy pochłonął mnie bardziej i to na tym się skupiłam :P

Co do tej sekcji, pamiętam, że krążyła podobna, i to już przed kilkoma laty. Nie wnikam skąd ten materiał i dlaczego odbywa się to w taki sposób, ale jako że to Rosja to... Chyba nic mnie nie zdziwi.

W sumie szkoda, że tytułowy film to legenda. Ale to kolejny obok creepypasty o Candle Cove przykład tego, jak łatwo internauci podchwytują takie rzeczy i bardzo prędko sprawa zaczyna żyć własnym życiem.

#29

Rurson.
  • Postów: 0
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sc.

#30

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

kiedys za czasow VHSa widzialem filmy Oblicza śmierci - jak ktos lubi ogadac trupy to sie pewnie zainteresuje. Ja tego gatunku nie trawie . szczegolnie ze ten cykl to zbior roznego rodzaju filmow z egzekucji wypadkow z tamtych lat ( 70 - 80 te )


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych