Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spaliłem żarówkę siłą woli?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Przypadek, czy zgasiłem ją siłą woli? (120 użytkowników oddało głos)

  1. Przypadek! (34 głosów [28.33%])

    Procent z głosów: 28.33%

  2. Nie wiem... (32 głosów [26.67%])

    Procent z głosów: 26.67%

  3. Wymiatasz, zgasiłeś ją siłą umysłu! Wow! (31 głosów [25.83%])

    Procent z głosów: 25.83%

  4. Gupi kłamczuh!!!1 (23 głosów [19.17%])

    Procent z głosów: 19.17%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Apophis_ Wierze Ci ponieważ mialem podobną sytuację , tylko wtedy kiedy czytalem HP i mialem zaslabe światlo, doszedlem do bardzo mrożącego krew w żylach dzialu i żarówka mrygnęla i tylko blysnęlo jak zwykle się wypala żarówka niebieskie światlo i tyle musialem zmieniać.

P.S Sorki nie mam na klawiaturze l
  • 0

#32

Lajon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myśle że to przypadek. Jak chcialem żeby w pewnym momencie zawiał wiatr no i zawiało ;] Ale jak chchciałem żeby zawiał drui raz to juz nie zawiało. Wiec może żarówka była wadliwa? :D
  • 0

#33

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja z miesiąc temu również miałem taki fajny przypadek, otóż byłem z kolegą na dworcu oczekując mojej kuzynki. Jedliśmy sobie czipsy, no i zachciało mi się pić, a, że kasy już nie miałem, musiałem dusić pragnienie :P Z dwie ławki dalej siedział jakiś gostek, który miał całą coca-colę. Zacząłem używać perswazji [jak w Gwiezdnych Wojnach :D ], by odszedł i zostawił na ławeczce colę. I co sie stało? Koleś odszedł kilka kroków za ławkę, żeby do kogoś tam zadzownić ^^ Niestety, wrócił i tyle jeśli chodzi o zwinięcie napoju xD
I jestem pewien, że to przypadek :D (chociaż może... miał słaby umysł xD joke)
  • 0

#34

astral lolek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mialem ciekawy dzien:) z kumplami kupilismy wódke, wychodzi jeden ze sklepu, piekna 0,7 wodeczka, z cola w reklamowce...nagle kumplowi wylatuje z reklamowki cola na ziemie:) podnosi, wklada do reklamówki, ja z tekstem... "ciesz się, ze to nie wodka" jak konczylem wyraz wodka i sie usmiechnalem pekla reklamowka i cala 0,7 poleciala na ziemie, stluczona:D heh

----
W ten sam dzien kumpel bawi sie zapalkami, takie rozne sztuczki, strzelanie z zapalki:) ja z tekstem, a niech Ci sie do reki przyklei ta siarka, wyciaga nastepna zapalke, robi ta swoja sztuczke i plonaca zapalka sie do palca przykleja...

----
Takich sytuacji jest wiele...
  • 0

#35

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Możliwe, z tą żąrówką że ci się udało. Ale powtarzalnosc taki rzeczy nie istnieje ;) Bo wynikają one wtedy kiedy najmniej się spodziewamy. A gdy na siłe chcemy i się nad tym skupiamy to nic nie wychodzi. Mi się ostatnio udało napisac coś komuś na gg bez stukania w klawiature. I było na podobnej zasadzie, denerwowała mnie pewna nudząca mnie osoba na gg i chciałem ją zbyc. Co chwile aby odpisywałem krótkie teksty typu "no" "może" "masz racje". Wkurzało mnie to bo czytałem sobie coś w necie co mnie ciekawiło ;) W pewnym momencie przełaczam na gg a tam już moja odpowiedź "może" widnieje i nawet sensownie do odpowiedzi na czyjeś pytanie ;)
  • 0

#36

astral lolek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Xellos:) a ja mysle, ze napisales, przelaczyles na arta w necie i zapomniales, ze napisales...a tak btw nicka:) za duzo slayersów? :)
  • 0

#37

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem czy dużo, wiele lat już mineło kiedy ostatni raz to oglądałem :P
  • 0

#38

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do ludzi bawiących się "siłą woli", chcecie sprawdzić czy poruszacie coś na odległość? Może prosty test. Postawcie długopis (taki za 30 gr) pionowo i spróbujcie go przewrócić. Jak go poruszycie to się przewróci (chyba każdy wie jak łatwo się długopis przewraca) a będziecie mieć dowód że naprawdę poruszyliście przedmiotem a nie że wam się zdawało lub błąd wzroku. Jedna uwaga, uważajcie na wszelakie drgania (typu coś ciężkiego na ulicy) i na wasz oddech. Powodzenia. ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych