Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spaliłem żarówkę siłą woli?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Przypadek, czy zgasiłem ją siłą woli? (120 użytkowników oddało głos)

  1. Przypadek! (34 głosów [28.33%])

    Procent z głosów: 28.33%

  2. Nie wiem... (32 głosów [26.67%])

    Procent z głosów: 26.67%

  3. Wymiatasz, zgasiłeś ją siłą umysłu! Wow! (31 głosów [25.83%])

    Procent z głosów: 25.83%

  4. Gupi kłamczuh!!!1 (23 głosów [19.17%])

    Procent z głosów: 19.17%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witajcie,
stało się to dokładnie wczoraj późnym wieczorem (1-2 godzina w nocy). Żeby odpocząć wprowadziłem się w stan hipnozy. Normalna, głęboka medytacja. Światło górne było zgaszone, jedynie lampka się paliła (stała przy łóżku). Kiedy byłem już wprowadzony w głęboki stan, zaczęła mnie denerwować ta lampa, bo waliła mi światłem (drażniąc) prosto w oczy. Zaczęłem wracać do normalności, ale próbowałem to powstrzymać, bo był to dosyć trudny poziom do osiągnięcia przeze mnie. Wtedy żarówka zamrugała, i się spaliła. Przypadek, czy naprawdę przepaiłem ją siłą swojego umysłu, chcąc żeby zgasła? Nie wiem co o tym myslec, gdyby to był przypadek, to BARDZO NIESAMOWITY, bo akurat stało się w tym czasie, kiedy próbując utrzymać głęboki stan, wkurzałem się na idiotyczną lampę, która raziła mnie przez zamknięte oczy (nie wiem czemu, ale mam je bardzo wrażliwe w trakcie medytacji). Jak myślicie?
  • 0

#2

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wymitaczu, wg mnie to jest przypadek :D
nie wykluczam siły woli ale jest to mało prawdopodobne, ale kto to może wiedzieć ;d
  • 0

#3

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To mozliwe, że ci się to udało naprawdę - osobiście kiedyś w podobnej sytuacji wyłączyłam "siłą woli" radio - nie wiem jakim cudem: radio grało a ja leżałam na łóżku, światło zgaszone itp, chcę już spać ale wiem, że musze najpierw wyłączyć radio, więc powoli wstaję i nagle...radio samo się wyłączyło. Kiedy do niego podeszłam okazało się, że przełącznik najwidoczniej sam przesunął się z "on" na "off". Dziwne.
  • 0



#4

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypadek, czy naprawdę przepaiłem ją siłą swojego umysłu, chcąc żeby zgasła?

Przypadki nie istnieja :-D
  • 0

#5

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przypadki nie istnieją fakt, ale mogło się na to złożyć naprawde wiele czynników więc to że zrobiłeś to siłą woli jest pewne jak wygrana w dużego lotka :D
  • 0

#6

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz jakieś zdjęcie, nagranie, przynajmniej z 20 naocznych świadków zdarzenia o nieposzlakowanej opinii, trzeźwych? Jeśli nie, w takim razie to nieprawda. :D

Możesz też spytać żarówki jak to odebrała, czy zmusił ją do tego sygnał z zewnątrz (nie pytajcie czego się nawąchałem :lol : )

Obstawiam opcję nr 2, czyli nie wiem. Ale może, możeee... ujawniają się u Ciebie przebłyski śmocy a'la Jedi. Spróbuj powtórzyć ten wyczyn :hmm: .
Jak brakuje żarówek, to mogę parę przesłać. 8-)

jest pewne jak wygrana w dużego lotka


Jednak ludzie wygrywają...
  • 0

#7

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzisiaj wieczorem spróbuję, po szkole wpadłem do sklepu i kupiłem dwie nowiutkie żaróweczki, więc mowy o przypadkowym przepaleniu w momencie kiedy je przepalę nie ma :) Ciekawe czy się uda.
  • 0

#8

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Koleś wkręcasz jak nie wiem co! ;-)A przypadki się zdarzają
  • 0

#9

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drugi, trzeci "przypadek" mógłby to potwierdzić, ale teraz pod presją może być trudno. ;-)
  • 0

#10

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może po prostu tak bardzo tego chciałeś, że Ci się przypadkowo udało. Zawsze motywacja jest najwazniejsza.
  • 0



#11

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może przypadek, może nie. To będzie kolejna z tajemnic, których rozwiązania nie poznamy nigdy... No cóż, uważam, że te dywagacje nad tym tematem nie doprowadzą do żadnych konstruktywnych konkluzji (cóż za mądre zdanie, jestem sam pod wrażeniem, że je napisałem :P )
  • 0



#12

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kiedyś grałem na swojej Amidze w jakąś grę. Niestety mi się zawiesiła, zacząłem brzydkimi wyrazy mówić w stylu "Łajzo, jak się nie odwiesisz to pójdziesz na żyletki!".
Zadziałało! Gra się odwiesiła i grałem dalej.

Przypadek czy zrobiłem to siłą woli?

Takich historii może każdy podać sporo ze swojego życia. Nie są niczym specjalnym, choć zapadają w pamięci.
  • 0

#13

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi wczoraj pękła pusta szklanka w ręku,bez ściskania,jak się zdenerwowałam.
Ale to chyba przypadek.
A z tą żarówką..ciekawe :smile: niedługo będziesz szyby ludziom wybijał :mrgreen:
  • 0

#14

Ireth.
  • Postów: 123
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mógł to być, przypadek, ale ównie dobrze, jezeli odpowiednio się nad tym skupiłeś mogłes tego dokonac sam 8-)
  • 0

#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi kiedyś w ręce eksplodowała lampka od szampana. Ale istnieją np. jakieś wewnętrzne naprężenia szkła ;-)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych