Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje nagranie EVP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#31

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całe oryginalne nagranie:

Mój odnośnik

Wycięty fragment 1:00 - 1:15:

Mój odnośnik

EVP1 Obróbka B od użytkownika w całości: (bardzo głośne pytania ściszyć słuchawki bo uszy urwie)

Mój odnośnik

Użytkownik LukeKZ edytował ten post 27.10.2013 - 22:19

  • 0

#32

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystkie dźwięki na tym nagraniu mają naturalne pochodzenie, część od ciebie a część z otoczenia. Gwarantuję ci że gdyby ten telefon umieścić w pomieszczeniu dźwiękoszczelnym, bez żadnych źródeł dźwięku w środku, to na nagraniu byłaby tylko kompletna cisza.

Na pewno jesteś tego pewny?

Jedyne co tam słyszę to Twoje pytania plus lekkie szumy.

Odsłuchujcie obróbkę nie oryginał....Bo z tego co piszecie to na oryginale w życiu nic nie zrozumiecie.

Teraz szczególnie żałuje że tamto usunąłem :/

Użytkownik Hel edytował ten post 27.10.2013 - 22:23

  • 0

#33

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tu nic nie słyszę .
  • 0

#34

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Włóżcie tą obróbkę do audacity te zdanie wyróżnia się od reszty nagrania.
Dołączona grafika
Odsłuchajcie ten zaznaczony fragment, nie musicie włączać głośników na full.

Użytkownik Hel edytował ten post 27.10.2013 - 22:27

  • 0

#35

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zaiwestuj w pożądny dyktafon.
  • 0

#36 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Nadal nic, nie wiem co Ty tam słyszysz, ale nie wkręcaj sobie już.
  • 0

#37

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja bym raczej powiedział że wy sobie wmawiacie że tam nic nie ma :P
Wyraźniej już tego usłyszeć się nie da.

Użytkownik Hel edytował ten post 27.10.2013 - 22:49

  • 0

#38

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pareidolia już tak ma, że się słyszy i widzi co się chce, wystarczy aby sygnał był mało wyraźny - tam gdzie jeden widzi zaciek, drugi dostrzega matkę boską z dzieciątkiem. Tam gdzie jedni widzą nieruchomą figurkę, tam inni widzą już figura mruga oczami, i to mruga konkretnie do nich (taki przebieg miał ostatni "cud" w Zamościu). To zjawisko odpowiada też za większość doniesień o wiadomościach ukrytych w nagraniach puszczonych od tyłu.
  • 0



#39

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Posłuchałem tego jeszcze raz. Na tym niewzmocnionym nagraniu słychać tylko ciebie i kompletną ciszę pomiędzy tymi pytaniami. Na tym wzmocnionym słychać coś jakby odgłos smażenia albo lanie wody, tak to brzmi.

Czyli podsumowując, nie ma tam nic ciekawego, oprócz pytań zadawanych wystraszonym głosem.
Gadał dziad do obrazu a obraz ani razu. I daruj sobie wmawianie nam że ty tam słyszysz jakieś słowa. Tak samo jak mogę zrobić takie nagranie z całkowitą ciszą i potem twierdzić że słychać na nim recytowanie poezji.
  • 1



#40

FrytQ.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również to przesłuchałem i nie słyszę nic niezwykłego oprócz jednego wyjątku.
W fragmencie który zaznaczyłeś słyszę tylko: "sszysszysszybysszyszybysszysszyby" - i to samo słyszę we wszystkich fragmentach między pytaniami.
Jedyną dziwną rzeczą którą zauważyłem jest coś typu: "o dwudzieste" w TYM fragmencie - po przybliżeniu jest tam nawet takie małe "wybrzuszenie". Żeby to usłyszeć musiałem dać dźwięk w windowsie na full + w audacity na full, a i tak słabo to słychać w tym szumie.
  • 0

#41

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co dziwne na ten wątek odpowiedzieli tylko sceptycy wyjaśniający to pareidolią i tak dalej.Z wielką chęcią posłuchał bym opinii jakiegokolwiek "wierzącego" w duchy.

Czyli podsumowując, nie ma tam nic ciekawego, oprócz pytań zadawanych wystraszonym głosem.

Ty chyba nie wiesz co to strach :D.

I daruj sobie wmawianie nam że ty tam słyszysz jakieś słowa. Tak samo jak mogę zrobić takie nagranie z całkowitą ciszą i potem twierdzić że słychać na nim recytowanie poezji.

Czyli sugerujesz że ja kłamię i że sam przerobiłem to nagranie??? Ale czego innego się spodziewać po fanatycznym sceptyku...

Nadal nie rozumiem jak możecie tego nie słyszeć słychać głos i nie może to być zwykłe szuranie ani szum otoczenia.

Użytkownik Hel edytował ten post 28.10.2013 - 15:51

  • 0

#42

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Koleś, nudny jesteś. To nagranie odsłuchiwało już sporo ludzi i nikt z nich nie słyszy tam żadnej mowy, nic takiego tam nie ma, są tylko jakieś szumy, kilka stuków na koniec. A ty twierdzisz że słyszysz tam jakieś zdanie.

Czyli sugerujesz że ja kłamię i że sam przerobiłem to nagranie??? Ale czego innego się spodziewać po fanatycznym sceptyku...

Przerobiłeś nagranie? dobre sobie. przerobić nagranie tak żeby było słychać tylko szumy. No to jest sztuka. Niczego nie trzeba w czymś takim przerabiać.
Dam ci lepszą radę. Weź do pomocy jakiegoś kolegę albo koleżankę. Ty będziesz zadawał pytania a ten drugi odpowiadał. Nagracie to i potem wrzucisz na forum jako evp. Sukces murowany.

Czego innego można się spodziewać po nastolatku, który duchy chciał nagrywać.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 28.10.2013 - 16:23

  • 0



#43

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Koleś, nudny jesteś. To nagranie odsłuchiwało już sporo ludzi i nikt z nich nie słyszy tam żadnej mowy, nic takiego tam nie ma, są tylko jakieś szumy, kilka stuków na koniec.

Udowodnij mi że nic tam nie ma to pogadamy.Pewnie nawet jakbyś coś słyszał to i tak się do tego nie przyznasz.

Weź do pomocy jakiegoś kolegę albo koleżankę. Ty będziesz zadawał pytania a ten drugi odpowiadał. Nagracie to i potem wrzucisz na forum jako evp. Sukces murowany.

Sukces... Nie dałem tego tu żeby osiągnąć jakikolwiek sukces... To jest forum paranormalne właśnie od takich rzeczy ale jak na każdym kroku piszecie że nic tam nie słychać to wasza sprawa.Ja wiem swoje.
  • -1

#44

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znalazłem nagranie na którym słychać wypowiedź ducha. Link


http://w65.wrzuta.pl...dMw1W26va/szumy

słyszę tam coś takiego ,, Cześć jestem duchem Andrzeja, który zmarł nagle na zawał 5 lat temu. Jest mi tu dobrze. Pozdrówcie moją rodzinę"

Słyszę to głośno i wyraźnie.

To ty powinieneś nam udowodnić że słychać tam to co twierdzisz. Ciężar dowodu, mówi ci to coś?
Zgodnie z obowiązującą w logice regułą odpowiedzialności za głoszone poglądy ciężar dowodu spoczywa na osobie, która wygłasza daną tezę
http://pl.wikipedia....Ciężar_dowodu

Odrób lekcje.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 28.10.2013 - 17:12

  • 1



#45

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tam nawet szumów nie słychać... pozdro jak masz zamiar sobie żarty robić to zmień forum...

Ilość minusów świadczy tylko o was.Ja będę bronił swojego zdania że są to głosy z zaświatów, a wasze wytłumaczenia są banalne jak budowa cepa.

To ty powinieneś nam udowodnić że słychać tam to co twierdzisz. Ciężar dowodu, mówi ci to coś?
Zgodnie z obowiązującą w logice regułą odpowiedzialności za głoszone poglądy ciężar dowodu spoczywa na osobie, która wygłasza daną tezę

Powiem krótko nie dam ci dowodu ponieważ i tak byś żadnego nie uznał. Taka logika sceptyków dać im dowód na tacy a oni go podważają.Dlatego ci tego nie udowodnię tak samo jak ty nie jesteś w stanie udowodnić mi że słychać tam tylko szumy.

Użytkownik Hel edytował ten post 28.10.2013 - 17:24

  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych