Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje nagranie EVP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam jak już nie raz wspomniałem na tym forum że bardzo interesuje się zjawiskiem duchów i EVP.Więc postanowiłem wrzucić tu jedno z moich nagrań z jednym bardzo ciekawym fragmentem ale nie będę tu nic sugerował, bo chce żebyście powiedzieli co wy słyszycie na tym nagraniu.Do odpalenia w audacity.Wybaczcie że w takiej formie ale za nic nie chce mi tego skonwertować do mp3...
http://speedy.sh/Nbpxr/EVP.rar.rar

Użytkownik Hel edytował ten post 27.10.2013 - 10:44

  • 0

#2

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic ciekawego nie ma niestety, nagrywałeś telefonem / dyktafonem trzymanym w ręku ?


Jeśli możesz wyślij mi na PM w której sekundzie jest coś ciekawego wg. Ciebie.
  • 0

#3

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nagrywałem telefonem.Z tego co pamiętam to na oryginalnym nagraniu bez obróbki też to słychać.Mimo tego ze nic nie słyszałem podczas nagrywania.

Użytkownik Hel edytował ten post 27.10.2013 - 11:45

  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

daj to normalnie jako plik dźwiękowy, a nie jakieś exe. Takich rzeczy ja nie ściągam.
  • 0



#5

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

daj to normalnie jako plik dźwiękowy, a nie jakieś exe. Takich rzeczy ja nie ściągam.



Przecież to rar jest, gdzie masz exe ?
  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mnie się tak to ściąga. W winrarze tego nie można znaleźć.
  • -3



#7

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystko@
Pisałem że nie mogę tego skonwertować...
Wypakuj z win.rar folder i możesz bez problemu wsadzić.

Użytkownik Hel edytował ten post 27.10.2013 - 12:13

  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to wypakuj to i załaduj ten wypakowany na serwer.

Aha, czy to jest to nagranie gdzie niby słychać odpowiedzi na pytania?

Użytkownik Wszystko edytował ten post 27.10.2013 - 12:14

  • 0



#9

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Akurat w tym tak, słychać w jednym fragmencie wyraźne zdanie.
  • 0

#10

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co i jak ty z tym robiłeś ale ten pierwszy plik "EVP1 obróbka B.aup" nie otwiera się używając audioacity, nawet po z importowaniu go jest tylko pisk na .01 sekundy. Na tych kolejnych odcinkach co się tam znajdują też nic nie ma. Na nagraniach mówisz "czy masz mi coś do powiedzenia?" więc ja mam, jak nagrywasz w celu uchwycenia jakiś głosów NIE przystawiaj mikrofonu do ust bo w trakcie odsłuchiwania można ogłuchnąć i nikt nie musi słyszeć ciebie.
Może ja tam nie słyszę ale w audiocity exportuj ten plik w wav lub mp3, ja wolę wav, i podaj dokładnie gdzie coś słyszysz.
  • 0

#11

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co i jak ty z tym robiłeś ale ten pierwszy plik "EVP1 obróbka B.aup" nie otwiera się używając audioacity, nawet po z importowaniu go jest tylko pisk na .01 sekundy. Na tych kolejnych odcinkach co się tam znajdują też nic nie ma. Na nagraniach mówisz "czy masz mi coś do powiedzenia?" więc ja mam, jak nagrywasz w celu uchwycenia jakiś głosów NIE przystawiaj mikrofonu do ust bo w trakcie odsłuchiwania można ogłuchnąć i nikt nie musi słyszeć ciebie.
Może ja tam nie słyszę ale w audiocity exportuj ten plik w wav lub mp3, ja wolę wav, i podaj dokładnie gdzie coś słyszysz.

Zaraz zaraz.... po pierwsze jak niby to odsłuchałeś jak ci się nie chce otworzyć w auda??? Sam sobie przeczysz...

Po drugie ktoś ci każe słuchać nagranie w całości wraz z moimi pytaniami? Taki wielki problem sprawia zaznaczenie kawałka po pytaniu i przed następnym pytaniem i jego odsłuchanie???

Po trzecie pisze kolejny raz... NIE CHCE MI TEGO SKONWERTOWAĆ!!!

Chciałem żebyście sami przeszukali nagranie ale.

Od 1,05 do ok 1,15 minuty słychać wyraźne zdanie, dodam że na oryginalnym nagraniu słychać to zdanie bardzo bardzo słabo ale słychać, którego nie słyszałem podczas nagrywania.Spokojnie mogę zaliczyć to nagranie jako słabą klasę A.

Użytkownik Hel edytował ten post 27.10.2013 - 19:42

  • -1

#12

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co i jak ty z tym robiłeś ale ten pierwszy plik "EVP1 obróbka B.aup" nie otwiera się używając audioacity, nawet po z importowaniu go jest tylko pisk na .01 sekundy. Na tych kolejnych odcinkach co się tam znajdują też nic nie ma. Na nagraniach mówisz "czy masz mi coś do powiedzenia?" więc ja mam, jak nagrywasz w celu uchwycenia jakiś głosów NIE przystawiaj mikrofonu do ust bo w trakcie odsłuchiwania można ogłuchnąć i nikt nie musi słyszeć ciebie.
Może ja tam nie słyszę ale w audiocity exportuj ten plik w wav lub mp3, ja wolę wav, i podaj dokładnie gdzie coś słyszysz.

Zaraz zaraz.... po pierwsze jak niby to odsłuchałeś jak ci się nie chce otworzyć w auda??? Sam sobie przeczysz...

Po drugie ktoś ci każe słuchać nagranie w całości wraz z moimi pytaniami? Taki wielki problem sprawia zaznaczenie kawałka po pytaniu i przed następnym pytaniem i jego odsłuchanie???

Po trzecie pisze kolejny raz... NIE CHCE MI TEGO SKONWERTOWAĆ!!!

Chciałem żebyście sami przeszukali nagranie ale.

Od 1,05 do ok 1,15 minuty słychać wyraźne zdanie, dodam że na oryginalnym nagraniu słychać to zdanie bardzo bardzo słabo ale słychać, którego nie słyszałem podczas nagrywania.Spokojnie mogę zaliczyć to nagranie jako słabą klasę A.



CZYTAJ CO KTOŚ PISZE

Nie wiem co i jak ty z tym robiłeś ale ten pierwszy plik "EVP1 obróbka B.aup" nie otwiera się używając audioacity, nawet po z importowaniu go jest tylko pisk na .01 sekundy. Na tych kolejnych odcinkach co się tam znajdują też nic nie ma.


i powtarzam jeszcze raz na tych odcinkach które znajdują się w folderze EVP\EVP1 obróbka B_data\e00\d00 też nie ma nic oprócz huczenia jak się pytasz, trzasków o telefon podczas nagrywania, i szumu powietrza.

jaką wersję audioacity używasz?


I jak możesz to wrzuć to oryginalne nagranie może tam będzie to coś słychać.

Użytkownik LukeKZ edytował ten post 27.10.2013 - 20:17

  • 0

#13

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

2.0.2
  • 0

#14

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to masz trochę starszą wersie ale to chyba nie powinno powodować aż takich problemów, najnowsza to 2.0.5.
I powiem ci byś wrzucił, w jakim kolwiek formacie, oryginalne nagranie jeżeli chcesz by inni to przesłuchiwali. Wstawiając coś modyfikowanego automatycznie sugerujesz słuchaczom że coś jest.
  • 0

#15

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oryginalne nagranie:

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych