Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kula energii - krok po kroku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#76

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil, nadal uważasz że bramki w sklepach piszczą z powodu twojej zbyt wysokiej energi, kiedy przechodzisz?

 

 

 

@ Wszystko,  

   

kiedy i gdzie pisałam o piszczących bramkach?  
Bądź tak miły i nie twórz fikcji a swoją droga tego typu zagrywki są już poniżej poziomu pozwalającego prowadzić wymianę zdań.


Użytkownik Aidil edytował ten post 30.01.2015 - 18:35

  • 0



#77

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj:
Zdarza mi się  że kiedy przechodzę przez bramki np. w sklepie one piszczą.Staram się wówczas " wyrównać' swoją energię albo się nie przejmuję .



http://www.paranorma...ktywacja/page-3

Użytkownik Wszystko edytował ten post 30.01.2015 - 19:25

  • 0



#78

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj:
Zdarza mi się  że kiedy przechodzę przez bramki np. w sklepie one piszczą.Staram się wówczas " wyrównać' swoją energię albo się nie przejmuję .



http://www.paranorma...ktywacja/page-3

 

Masz rację mój post ale wyrwany z kontekstu.  Wcześniej pisałam:

 

Napisano 03.09.2007 - 10:01
Takie wyładowanie, rozładowanie energii jest czymś NATURALNYM.
Może wystąpić również podczas podawania komuś dłoni.
Pozdrawiam  :)

 

Jak rozumiem "piszczenie":  wyładowanie energii  -  wcześniej naelektryzowałeś się czymś plastikowym może to być plastikowa poręcz itd.

 

O co ci tak na prawdę chodzi oprócz tego co robisz?  nie nudzi ci się?  To nazywasz sceptycyzmem?  Jeśli tak to daruj sobie.


Użytkownik Aidil edytował ten post 30.01.2015 - 19:55

  • 0



#79

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

offtop: user Wszystko udowadnia Twoją niestabilność emocjonalną, Aidil, podważając Twój autorytet w późniejszych wypowiedziach które miały by sens i wartość, a które by mu nie "pasowały".

 

Na temat: jako członek grupy zwolenników, zgadzam się co do naciąganego charakteru materializacji duchów z ektoplazmy, więc status tematów na chwilę obecną jest taki:

 

Tematy obalone:

- "materializacja duchów z ektoplazmy podczas seansów"

 

Tematy prawdopodobne:

 

Tematy nie ocenione:

 

Lista tematów jest w opracowaniu więc zaczyna się powoli :P

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#80

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam,

 

offtop: user Wszystko udowadnia Twoją niestabilność emocjonalną, Aidil, podważając Twój autorytet w późniejszych wypowiedziach które miały by sens i wartość, a które by mu nie "pasowały".

 

Na temat: jako członek grupy zwolenników, zgadzam się co do naciąganego charakteru materializacji duchów z ektoplazmy, więc status tematów na chwilę obecną jest taki:

 

Tematy obalone:

- "materializacja duchów z ektoplazmy podczas seansów"

 

Tematy prawdopodobne:

 

Tematy nie ocenione:

 

Lista tematów jest w opracowaniu więc zaczyna się powoli :P

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

 

Napisz jaśniej, optujesz za rodzajem sceptycyzmu panującym na para ...?

 

Prawdę powiedziawszy zastanawia mnie do czego steruje  @ Wszystko, Patrząc jakimi metodami się posługuje.  

Prosiłam już o nie powoływanie się na badania z XIX wieku.  


Użytkownik Aidil edytował ten post 30.01.2015 - 20:26

  • 0



#81

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak tyle że bramki piszczą nie dlatego że przechodzi przez nie ezoteryk który wyrównuje swą energię. Bramka reaguje na klucze, telefon komórkowy, karty czipowe itp. Ale fajnie się czuć myśląć że to jest efekt jestestwa swego.

O mój sceptycyzm się nie martw. Bo jak do tej pory to psionicy wiją się od dziesiątek lat próbując dowieść że to o czym mówią istnieje realnie a nie jest wytworem ich subiektywnych doznań. No i nadal nic nie dowiedli. I te absurdalne żądania że to druga strona ma przedstawiać badania na nieistnienie.
  • 0



#82

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Postaraj się spokojnie przeczytać mój ostatni wpis: gdzie napisałam coś o przechodzących ezoterykach przez bramki? dlaczego nad interpretujesz to co napisałam?

Podałam przecież jedną z możliwości - naelektryzowanie. Prosiłam ciebie już o nie naginanie moich wypowiedzi do twoich dziwnych wizji.


  • 0



#83

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Wygląda na to że wstydzisz się swoich poglądów sprzed lat. No cóż, każdy ma prawo do ich zmiany, ale lepiej się do tego przyznać, a nie udawać greka.

 

Prosta sprawa

Twierdzenie:przechodząc przez bramki wyrównuję swoją energię

odpowiedź: nie wyrównujesz energii tylko piszczy co innego albo sam ochroniarz to pilotem włącza

 

 

 

Co do tzw. psi i energii jakiś tam. Naprawdę przeprowadzono już w historii wiele prób wykazania że takowe zjawiska istnieją. W ciągu ostatnich lat były tysiące ludzi, którzy twierdzili że potrafią coś pokazać. Niestety okazało się że ich umiejętności nie są realne. Mieliśmy telekinetyków takich jak Kułagina Hydrick, Stanisława Tomczyk. Najbardziej zdemaskowany został Hydrick. Byli też czytacze aury, którzy w testach (są filmy na yotube) nie wykazali że to jest niezwykła umiejętność. Był też uzdrowiciel Peter Popof który jak się okazało oszukiwał. Oczywiście zawsze można powiedzieć że oni oszukiwali a ci co mają prawdziwy dar to się nie pokazują i wolą pisać na pranormalne.

 

Więc kiedy pojawiają się jacyś milionpierwsi paranormalni i coś chcą pokazać, żądają kolejnych badań, to można tylko machnąć ręką. Bo ileż można to ciągnąć. Skoro tylku już było, nikt niczego nie udowodnił, to tylko pozostają marne nadzieje, tym którzy jeszcze w to wierzą, że kiedyś te zjawiska zostaną udowodnione.


  • 5



#84

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co prawda nauka ewaluuje w wielu dziedzinach podobnie dzieje się z ludźmi. Proszę ciebie ponownie nie wypaczaj moich wypowiedzi i nie nadimpretuj ich.

Nie wstydzę się swoich wypowiedzi mogę natomiast ich sens pogłębić. Nie przypisuj mi tego czego nigdy nie powiedziałam. Nie zmieniaj moich intencji.

 

Nie obrażaj inteligencji jako takiej.


  • 0



#85 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Dawwwno temu myślałem że PSI to prawda ale po kilku miesiącach dotarło do mnie, że mogę stworzyć jeden jedyny rodzaj kuli energi i to w ściśle kontrolowanych warunkach. Potrzebna jest wanna wypełniona wodą. Wchodzisz do niej i relaksujesz się. Następnie skupiasz się na swojej czakrze podstawy. Ważne aby wcześniej zjeść coś ala fasola lub kukurydza. Następnie wizualizujesz uwolnienie energi. Jeżeli wszystko poszło dobrze uzyskasz swoją upragnionąkulę energii. Musisz jednak być ostrożny bo jeżeli fasolka będzie stara to zamiast kuli energi uwolnisz demona :D

 

 

Przepraszam ale nie mogłęm się powstrzymać :)


Użytkownik convers edytował ten post 31.01.2015 - 08:12

  • 0

#86

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zważono to w sposób następujący. Wzięto na wagę człowieka umierającego i po oddaniu przez niego ducha waga obniżyła się. To jest właśnie ta energia z której robimy kulki. Oczywiście aby się tym zajmować potrzebna jest siła woli i wyuczone postrzeganie tej energii. Oprócz energii eterycznej rozróżniany jeszcze energię astralną i jeśli do kulki eterycznej dołączymy energię astralną np strachu to delikwenta w którego tą kulką rzucimy porazimy irracjonalnym, nieuwarunkowanym strachem, gdy kulkę tą napełnimy energią mentalną to posyłamy jakieś idee lub wręcz myśli i tak działa telepatia. Rozśmieszyłeś mnie tym drętwieniem w łapach, zjawisko to związane jest z wyciąganiem z ręki energii eterycznej po to żeby następnie zrobić z niej np kulkę. Niektórzy kiepscy energo terapeuci doprowadzają się sami do ciężkich chorób oddając własną energię życiową pacjentom

 


http://www.paranorma...-40#entry423451

 

z telefonu to pisałem, ciężko idzie wstawianie cytatów.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 31.01.2015 - 11:16

  • 0



#87

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

już nieaktualne.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


Użytkownik Auegamma edytował ten post 31.01.2015 - 13:33

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych