Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psionika dla laika - reaktywacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli ćwiczysz i doświadczasz to znasz swoje ograniczenia.
Dzisiejsze ograniczenia są dla mnie motywacja do doświadczeń dnia następnego itd.
To właśnie pozwala mi przekraczać i poznawać.
Wiem również jak wiele czynników ma wpływ na wyniki.
Dlatego tak uważam.

Michał chyba przesadziłeś.
  • 0



#32

Quarges.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"
Jarosław Kaczyński

Jeśli chodzi o eksperyment to niech może wypowie się Fenix, a nie obgadujecie go publicznie i spekulujecie na temat owego eksperymentu :P

PS - Straszny OFFTOP
  • 0

#33

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektórzy ludzie to atakują Feniksa, a jak nie odpowie szybko (a trudno oczekiwać, że będzie siedział na forum 24h na dobę), to już dają do zrozumienia, że mają go za oszusta. Panowie, jak to tak? A co do tych ustaleń nt. zdolności Feniksa, to można to robić na priv, na czacie, przez GG/Tlena...

PS. jestem na 3 tyg. Teningu energ. Anka. Po chargingu prawej ręki, gdy dotknąłem ową ręką barierki balkonowej (nie było przebicia, barierka nie była 'pod prądem'), dostałem takiego kopa prądem, że mi ręka zdrętwiała. Przypadek, czy zmagazynowanie energii w dłoni?
  • 0

#34

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A dajcie Wy mi spokój!! :)
  • 0

#35

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem na 3 tyg. Teningu energ. Anka. Po chargingu prawej ręki, gdy dotknąłem ową ręką barierki balkonowej (nie było przebicia, barierka nie była 'pod prądem'), dostałem takiego kopa prądem, że mi ręka zdrętwiała. Przypadek, czy zmagazynowanie energii w dłoni?


Jasne, pewnie dziwnym trafem to było niepowtarzalne przeżycie i nijak nam tego jeszcze raz nie pokażesz :/ .
  • 0

#36

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie wyładowanie, rozładowanie energii jest czymś NATURALNYM.
Może wystąpić również podczas podawania komuś dłoni.
Pozdrawiam :)
  • 0



#37

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm... Byłbym wdzieczny, gdybyś, holi, nie rzucał się z zębami na kogoś, kto ma jakieś wątpliwości. Byłbym naprawdę wdzięczny.
@ Aidil
Dzięki za rzeczową odpowiedź bez natychmiastowych ataków na mnie, jak to w przypadku niezidentyfikowanego płciowo osobnika zwącego się Holi. Aidil, wiem, że takie wyładowania się zdarzają, nie raz dostałem 'kopa' od karoserii samochodu czy od kolegi, kiedy podawałem mu rękę. Ale może spytam inaczej- czy charging ręki (polegający notabene na magazynowaniu energii elektrycznej w mięśniach) mógł mieć na to jakiś wpływ?
  • 0

#38

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie tak.
Zdarza mi się :/ że kiedy przechodzę przez bramki np. w sklepie one piszczą.
Staram się wówczas " wyrównać' swoją energię albo się nie przejmuję :> .
Do kopania ( wyładowania ) podczas dotykania moi znajomi się przyzwyczaili.
Dla pocieszenia dodam że takie sytuacje zdarzają sie wielu moim znajomym.
Są to wyładowania elektryczne przedmiotów. Całkiem naturalne.
Na pewno jak ćwiczycie może podnieść się wasz potencjał, mogą pojawić się nawet przejściowe " kłopoty " w pracy urządzeń elektrycznych.... Ale to również traktujcie jak rzecz NATURALNĄ.
Przecież to was :> nie powstrzyma.
  • 0



#39

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wow, a mi się toster zepsuł 2 tygodnie temu. To na pewno przez to, że emanuje ze mnie energia. a Co do bramek w sklepach, to zdarza się, że piszczy bo łapie towar piętro wyżej (powaga, sam sprawdzałem, pracuję hobbystycznie w takim miejscu). Tak czy inaczej obstaję przy tym, że nikt niczego nie udowodni a tym bardziej wyjaśni, bo tak na prawdę to jeden wielki bullshit. Poczekajcie jescze misiąc, to nasz guru sam to pokaże.
  • 0

#40

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludziu (człowieku), ja jestem, uwaga, p o c z ą t k u j ą c y. Tak więc n i e mogę mówić o jakimkolwiek powtórzeniu czegokolwiek z energią PSI. Sam mam wątpliwości, dlatego piszę. Więc proszę nie wyjeżdżać tu z jakimś chamstwem. Widzę, z tych, co mi odpowiedzieli, tylko Aidil używa mózgu zgodnie z przeznaczeniem. holi, czy jak cię porwie UFO, to rzucisz się na obcego z krzykiem "TO LATEKS!!!" i będziesz próbował urwać mu głowę? Bo takie nastawienie prezentujesz.
  • 1

#41

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niezgodnie z przeznaczeniem niektórzy jak widzę, używają mózgu do nieczytania ze zrozumieniem i de facto kierują w swoją stronę większosć uwag. Tego już zrozumieć nie potrafię... :cafe:

Dobrze błoby, gdybyś nie prowokował, bo personalnie to się może zacząć.
  • 0

#42

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aby doświadczenie można uznać, musi mieć wiele powtórzeń. Ot i problem

Tu na forum jest kilka osób, które potrafią robić różne dziwactwa niemal na zawołanie. Więc to chyba nie problem.

Takie wyładowanie, rozładowanie energii jest czymś NATURALNYM.
Może wystąpić również podczas podawania komuś dłoni.

Oczywiście, że jest to coś naturalnego. To zwyczajna elektryczność statyczna. :) Sam pamiętam, jak pewnego dnia zacząłem "kopać" w domu wszystko i wszystkich. Było to tak częste, że wręcz męczące. Winnym całego zamieszania okazał się nowy dywan. Dywanu jednak się nie pozbyłem. Zmieniłem kapcie.

czy jak cię porwie UFO, to rzucisz się na obcego z krzykiem "TO LATEKS!!!" i będziesz próbował urwać mu głowę?

Kolejny bezsensowny argument w stylu: Tu nie uwierzysz nawet, jak UFO wyląduje Ci przed nosem.
  • 0



#43

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mariush - tylko się można cieszyć.
Jak na razie brak powtarzalności zjawisk paranornalnych istnieje to jako problem.
Przecież nie dlatego jest to dalej wiedza Tajemna.
To że masz lub macie powtórzenia swoich doświadczeń świadczy, że traktujecie swoje zainteresowania poważnie. Przynajmniej teraz :)
Z czasem obszar waszych zainteresowań wejdzie w obszary bardziej subtelne przez co bardziej wrażliwe ... i właśnie tutaj pojawiają się zaburzenia.
Myślę ze powinniśmy zakończyć spory. Tym bardziej że nie są merytoryczne.
Za chwilę będziemy sobie pokazywać :rotfl: języki i obrażać.
  • 0



#44

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehh... Ja tutaj Pi3gi, mówiłem, że to nie tylko jednej osobie się obrywa, ale całej grupce. Na moje pytanie wyjechaliście z tekstami dość... nieciekawymi, więc ja też tak zareagowałem. Potem obie strony- ja/ ty i holi - zaczęły dyskusję o niczym.
@mariush- z tym ufo to był tylko przykład. Wiem, że oklepany, ale taki był analogiczny do sytuacji. No bo nawet, jeśli pokazać komuś takiemu na żywo psychokinezę- ten będzie się doszukiwać sztuczek z magnesami, żyłkami, itd. Szczerze mówiąc, nie dziwię się, że psionicy niechętnie zgadzają się na pokazy. No, ale Aidil miała rację, dość o tym.
  • 0

#45

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No bo nawet, jeśli pokazać komuś takiemu na żywo psychokinezę- ten będzie się doszukiwać sztuczek z magnesami, żyłkami, itd.

Ale wlasnie jeszcze nikt takiego cos nikomu nie pokazal, wiec jak mozna z gory zakladac ze ktos sie bedzie doszukiwal zylek itd. ? Ja od siebie powiem tyle, gdyby ktos ptrzed nosem zaczal mi wymachiwac dlugopisem i innymi lekkimi przedmiotami, ktorymi tylko chce, to by mi szczeka opadla i uscisnal bym mu reke. Pozatym na zywo mozna bardzo latwo wykluiczyc uzywanie jakichkolwiek "gadzetow" do trickow iluzjonistycznych, tylko na filmikach mozna sobie takie rzeczy ukrywac.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych