Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to? Duch kobiety?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#61

Vintagee.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pishor, też to zauważyłem. Jak dla mnie ten duch, to odbicie osoby siedzącej na tylnej kanapie.
  • 0

#62

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Phishor, zgadzam się że to pewnie nie jest duch tylko odbicie lub jakieś złudzenie. Tylko ja nie sądzę że ktoś mógł być na tylnym fotelu dlatego że twarz była by bardziej, na oryginalnym zdjęciu, na wysokości dziewczyny palców lub nad ramieniem. Porównując moje zdjęcie i gdzie co jest u mnie. Na oryginalnym zdjęciu to coś jakby znajdowało się pomiędzy przednimi fotelami. Dobrze było by też wiedzieć jakie dokładnie to jest auto, lecz raczej się tego nie dowiemy bo autorka postu nie pojawiała się już około 2 miesiące.
  • 0

#63

gothgoesblonde.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na zombi a nie ducha ale... a czułaś dreszcze albo słyszałaś głosy? Powiedz co to za wiocha.
  • -3

#64

Magda.Zet.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć! Trochę czasu już minęło, probowalam zapomnieć, ale czasem się nie da... czy ktos jeszczcze z uczestników tego tematu jest aktywny?
Jestem autorka - powracam.
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, nawet te sugerujące, ze jestem oszustka (nie interesują mnie Wasze opinie na temat tego, czy zdjęcie jest autentyczne, czy nie... nie muszę nikogo przekonywać i nie chce!) dziękuje także za Wasza pomoc. Minęło trochę lat, a ja dalej trzymam ten aparat oraz karte pamięci z tym jednym zdjęciem. Dlaczego? Nie wiem, przez te lata często powracałam do tego tematu- bywaly trudne chwile, ale jedno wiem na pewno- gdyby ten ktos chciał zrobić mi krzywdę, zrobiłby to już dawno.


Wracając do wspomnień:
- siedziałam z przodu, ale nie pamietam czy na miejscu pasażera, czy kierowcy, prawka wtedy nie miałam, nie mniej jednak lubiłam siadać na miejscu kierowcy i słuchać muzyki,
- samochod: Toyota Yaris 2004 rok,
- nie potrafiłam wtedy dobrze obsłużyć painta, nie mówmy wiec o takich przeróbkach
- zdjęcie było u dwóch specjalistow, którzy potwierdzili autentyczność, jednak ciężko było również im wyjasnic „to”,
- przez te lata starałam się nie pokazywać zdjęcia, spotkałam się po drodze z opiniami, ze może to pogorszyć sytuacje. (?)

Zdjęcie jest niedostępne, ale bardzo chętnie na prośbę wstawię je ponownie.


Pozdrawiam Was.

 

Możesz nie mieć okazji:

4.8 Jeden Użytkownik może posiadać tylko jedno konto. W przypadku wykrycia kilku kont przynależących do jednego Użytkownika, wszystkie konta zostaną zawieszone na okres 180 dni. Po upływie tego czasu tylko jedno z nich, założone najpóźniej, zostanie odblokowane.

Czekam na wyjaśnienia na PW, byle szybko.

Staniq


  • 0

#65

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
Jeżeli możesz to wstaw to zdjęcie jeszcze raz. Nie kojarzę sprawy.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych