Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to? Duch kobiety?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1

MG66.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Was. Zdjęcie zrobione zostało w 2009 roku na wiosce liczącej 5 domków na krzyż. Nie ma mowy bym przypadkowo uwieczniła kogoś, kto akurat przechodził, byłam sama... Zdjęcie robione w aucie na miejscu pasażera, moje odbicie w lusterku. Nie chcę nic sugerować obserwującym, tak więc moje pytanie brzmi: czy widzicie na zdjęciu coś... "dziwnego"?


Dołączona grafika














zdjęcie po przerobieniu: Dołączona grafika
  • 3

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poza ładnym pierścionkiem nie widzę żadnego ducha. Chodzi o tego kogoś z tyłu?
  • 0



#3

MG66.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poza ładnym pierścionkiem nie widzę żadnego ducha. Chodzi o tego kogoś z tyłu?

Tak. Nie twierdzę, że to duch, ale to "coś" jest przerażające...

Użytkownik MG66 edytował ten post 18.08.2013 - 15:36

  • 0

#4

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież to ktoś obok Ciebie siedzi według mnie. W sensie w formie cielesnej, nie duchowej.
  • 0



#5

MG66.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby ktoś obok mnie siedział, to nie prosiłabym o pomoc, ani tym bardziej nie nazywałabym kogoś "czymś". Byłam z mamą u ciotki na wiosce, jak już zaznaczyłam nie ma mowy, by ktoś przechodził, tym bardziej siedział obok mnie :) W tym dniu zrobiłam 2 zdjęcia, a tylko na tym znalazłam coś, co zaniepokoiło mnie.
  • 0

#6

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Drzwi są otwarte czy mi się zdaje?
Edit:@down
To są tylne drzwi

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 18.08.2013 - 16:02

  • 0

#7

MG66.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drzwi są otwarte czy mi się zdaje?

Zgadza się, przednie drzwi od strony pasażera były otwarte, już dokładnie nie pamiętam jak to było, na pewno robiłam troszkę po skosie zdjęcie w lusterku, czy z użyciem flesza, czy nie, nie wiem.

Użytkownik MG66 edytował ten post 18.08.2013 - 15:55

  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W danych zdjęcia jest info że zostało zrobione w 2008 roku.
  • -1



#9

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No, na pewno jest to ciekawe zdjęcie. Wygląda trochę jak starsza śpiąca osoba. Wiele już było przypadków uwiecznienia ducha na tylnym siedzeniu.
Ja mam 2 pytania :
1. Po co fotografowałaś siebie w lusterku? (Trochę to wygląda na intencjonalne zdjęcie)
2 czy wiadomo coś o tym, aby w okolicy dochodziło do nawiedzeń?
  • 1

#10

MG66.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W danych zdjęcia jest info że zostało zrobione w 2008 roku.

Bardzo możliwe, że mogło być zrobione w 2008, nie pamiętam dokładnie. Data tutaj nie ma znaczenia.

No, na pewno jest to ciekawe zdjęcie. Wygląda trochę jak starsza śpiąca osoba. Wiele już było przypadków uwiecznienia ducha na tylnym siedzeniu.
Ja mam 2 pytania :
1. Po co fotografowałaś siebie w lusterku? (Trochę to wygląda na intencjonalne zdjęcie)
2 czy wiadomo coś o tym, aby w okolicy dochodziło do nawiedzeń?

Co do 1, dobre pytanie. :) Nie potrafię uzasadnić Ci, dlaczego zrobiłam sobie to zdjęcie, to było dość dawno, aczkolwiek zawsze jak jeździłam na tą wiochę, nudziło mi się, często spacerowałam, w tym dniu zabrałam ze sobą aparat, więc pewnie pomyślałam sobie "a walnę sobie zdjęcie w lusterku". Co do 2 Twojego pytania, po znalezieniu tego "czegoś" na zdjęciu podpytałam trochę ciotki, czy działo się coś dziwnego u nich, czy przypadkiem nikt nie zmarł w ostatnim czasie w okolicy. Ani ona, ani jej mąż niczego nie zaobserwowali.

Użytkownik MG66 edytował ten post 18.08.2013 - 16:47

  • 1

#11

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli fotka z "duchem" jest prawdziwa, warto było by zainteresować się historią samochodu, oraz zrobić co jakiś czas fotki kontrolne.
  • 0

#12

MG66.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli fotka z "duchem" jest prawdziwa, warto było by zainteresować się historią samochodu, oraz zrobić co jakiś czas fotki kontrolne.

Zapomniałam wspomnieć, iż wiele osób pytało mnie, czy nikt nie zginął w samochodzie, otóż nie. Jesteśmy pierwszymi właścicielami auta.
  • 0

#13

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może zrób jeszcze kilka zdjęć w samochodzie, tak dla pewności, poszperaj w internecie na temat tej wioski, a najlepiej podaj jej nazwę :) Ewidentnie widać, ze to nie jakieś zabrudzenie, tylko starsza kobieta z zamkniętymi oczami. Przyznam szczerze, że aż mnie ciarki obleciały ;)
  • 0

#14

puzzelkowa.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to twoje siedzenie, ale musiałabyś wstawić jeszcze jedno żebym widziała pokrowiec czy co tam masz. Człowiek ma takie coś w mózgu, że rozpoznaje twarzy, jeśli narysujesz 2 kropeczki a pod spodem krzywą kreskę, to wiesz, że to uśmiech :)
  • 0

#15

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajne zdjęcie lecz:
1: zrobione przez szybę więc jak był tam jakiś brud (nawet odcisk od palca) mógł być odebrany przez aparat
2: bród może być na lusterku, akurat w tym miejscu wielu ludzi naciska by poprawić lusterko
3: skoro zdjęcie zrobione przez szybę, światło musi się przebić dwukrotnie więc istnieje duża możliwość na odebranie zabrudzeń lub czego kolwiek.
4: jak już ktoś wcześniej powiedział, po co robić zdjęcie lusterka? tym bardziej że nic w tym nie widać (ani osoby robiącej ani nic z tyłu), czasami ktoś sobie robi takie zdjęcia gdzie widać ich samych lub coś z tyłu (sam mam takich kilka)
5: wygląda to na młodą osobę z zniechęconą miną tak jakby ktoś mu/jej kazał siedzieć/nie wychodzić z samochodu z jakiejś przyczyny(czyżby ktoś chciał specjalnie zdjęcie takie zrobić?)
6: jak puzelkowa juz powiedziała trzeba by mieć zdjęcia ze środka tego samochodu tego dnia, sama mówiłaś że bawiłaś się aparatem więc chyba będziesz miała takie, i dodatkowo wszystkich osób z jakimi tam przebywałaś.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych