Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiadomości z kraju i ze świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3253 odpowiedzi w tym temacie

#1936

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Piorun zabił ponad 300 reniferów w Norwegii

322 martwe renifery znaleziono na płaskowyżu Hardangervidda w południowej Norwegii. Jak poinformowały wczoraj wieczorem norweskie władze, zwierzęta zginęły podczas piątkowej burzy, na skutek uderzeń piorunów.

 

300%20renifer%C3%B3w%203.jpg

 

Norweskie służby ochrony przyrody są zaskoczone tak wielką liczbą zabitych reniferów. Jak tłumaczą, pioruny musiały uderzyć w stłoczone na niewielkiej przestrzeni stado tych zwierząt.

– Nigdy nie spotkaliśmy się z sytuacją, że tak dużo reniferów zginęło od jednego uderzenia pioruna. To pierwsze tego typu zdarzenie – powiedziała rzecznik Agencji Elin Fosshaug Olsø.

 

300%20renifer%C3%B3w%201.jpg

 

Hardangervidda to największy górski płaskowyż w Europie i największy park narodowy w Norwegii. Żyje tam m.in. około 10 tysięcy dzikich reniferów.

 

300%20renifer%C3%B3w%202.jpg

 

źródło

 

 

 

 

@szczyglis

...stanę w obronie Pishora.

Bronić mnie nie ma powodu, bo krzywda mi się nie dzieje, a gdyby nawet, to spokojnie sobie radę dam.

Niemniej - dzięki za chęć "wsparcia" - ale przede wszystkim za wyrażenie sensownej opinii.

Dobrze wiedzieć, że w tych dzikich czasach, są jeszcze ludzie, którym myślenie się nie wyłącza.


  • 1



#1937

honest.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, ale na chwilę powrócę do sytuacji z "pogrzebu" i stanę w obronie Pishora.

Fanem Kijowskiego nie jestem, a jedyny kod z jakim mam do czynienia, to ten, który piszę programując różne fajne rzeczy. Nie zmienia to jednak faktu, że to co zobaczyłem na filmiku to było przegięcie. To co zrobiła ta banda łysych idiotów zasługuje na niepochwałę. Widziałem kilka nagrań z tego incydentu i na myśl nasuwa mi się jedynie jedno - banda idiotów. Poza tym idiotycznym zachowaniem nie zauważyłem też tam żadnej prowokacji - prowokację to widzą tam ci, którzy chcieli ją zobaczyć. Podobnie rzecz się miała z pewnym elektrykiem, który później został prezydentem Polski, a który też pojawił się tam na mszy w kościele. Otóż pewna "niezależna" strona jego pojawienie się tam też nazwała prowokacją, przy okazji porównując jego ubiór do tego z pogrzebu Jaruzelskiego (http://niezalezna.pl...zczyt-arogancji). Czyli rozumiem, że te wszystkie wartości katolickie, o które rzekomo tak walczą zwolennicy obecnie nam panującej ekipy, to tylko dla wybranych? A kościół to miejsce, gdzie robimy selekcję, kogo wpuszczać, a kogo nie?

 

Kolego Belin, Ty nie jesteś Polakiem i masz gdzieś Polskę, bo wg Ciebie Polak Polakowi jest nierówny, twierdzisz, że są lepsi i gorsi, a ten który jest wg Ciebie gorszy to standardowo "kodowiec, komuch, ruski agent" itd. itp. Jeśli w jakiś sposób można by zdefiniować szkodzenie Polsce, to będzie to właśnie takie robienie podziałów. To ma być patriotyzm? Gdzie Polak Polaka bije? Hahahah, to jest śmiech na sali, a nie patriotyzm.

 

PS. Kolego Belinie, sam jestem łysy i dość duży ze mnie gość, potrafię też łapać orbsy:

 

563105_493964060667353_944882715_n.jpg?o

 

A mimo tego nie atakuję innych ludzi za ich poglądy. Można? Można.

 

Przepraszam za temat okołopolityczny, ale musiałem się w tej materii wypowiedzieć.

Prześledziłem wszystkie posty Belina i w żadnym nie wspomniał o ONR wytykał tylko prowokacje KOD które było ewidentne, a ty dopisałeś tezę o łysych narodowcach które miał wychwalać. Jesteś manipulantem. Należy ci się Ban! . Belin jestem z tobą.

"Przepraszam za temat okołopolityczny, ale musiałem się w tej materii wypowiedzieć."

 

ban180.gif

 

Tak bardzo go popierasz, że nawet wasze IP się pokrywają. Paranormalne...

 

KP


  • -2

#1938

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy tylko ja mam wrażenie, że to multikonto?

 

offtop.gif

 

Takie rzeczy zgłaszamy w raportach a nie w tematach.

 

KP


  • 4



#1939

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy tylko ja mam wrażenie, że to multikonto?

Nie tylko Ty.

 

@honest/belin:

Prześledziłem wszystkie posty Belina i w żadnym nie wspomniał o ONR wytykał tylko prowokacje KOD które było ewidentne, a ty dopisałeś tezę o łysych narodowcach które miał wychwalać. Jesteś manipulantem. Należy ci się Ban! . Belin jestem z tobą.
"Przepraszam za temat okołopolityczny, ale musiałem się w tej materii wypowiedzieć."

Nie sądzę abym był manipulantem. Pomijam fakt, że łamiesz regulamin i zwyczajnie wywijasz numery, oraz to, że przypisujesz mi słowa jakich nie napisałem (gdzie niby wspominałem o ONR? Pisałem jedynie o łysych baranach).

Troll jesteś. Troll przedrzeżniak w dodatku (ostatnie zdanie). Widzisz, tak się składa, że jestem adminem na forum obok (na nautilusie jakbyś pytał) i umiem to rozpoznać, a wieloletnie adminowanie/moderowanie nauczyło mnie anielskiej cierpliwości oraz nieschodzenia do poziomu postów pokroju Twojego. Miałem wiele razy do czynienia z ludźmi pokroju Ciebie. Nie sprowokujesz mnie, za cienki na to jesteś i dość słabo Ci idzie ten swój trolling. A decyzja o banie należy do moderatora/admina - więc jeśli należy mi się ban, to przyjmę z honorem. Nie Tobie jednak takich decyzji podejmować, ani oceniać. Co najwyżej możesz mi walnąć minusa.

 

A żeby nie był całkowity offtopic, to napiszę, że do Płocka chyba idzie burza, widzę błyski na horyzoncie.

I grom to wie, ale być może to idzie w końcu rok szkolny, a nie burza.

 

offtop2.gif

 

KP


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 31.08.2016 - 06:53

  • 0



#1940

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zarzuty wobec kodu są niepoważne i bezzasadne. Nie może być tak że łyse głąby z onr będą rozstawiały ludzi po kątach.
 

Pojawienie się Kijowskiego i tych jego kolesi na pogrzebie, była jedną wielką prowokacją. KOD-owcy nie mieli nawet moralnego prawa tam być, ponieważ ich organizacja broni ludzi, oraz spadkobierców układu, który to wpędził tych bohaterów do grobów.
 

broni układów... heh. Ja wiem że w mediach jest wiele takich opinii, ale to nie znaczy, że trzeba te idiotyzmy powtarzać.
To jest najprostsza metoda dyskredytacji, używanie pozamerytorycznych argumentów ad personam i ad hominem. Metoda stara jak świat, działa prawie zawsze. Bo w każdych czasach są ludzie, którzy dają się na to nabrać.Że ktoś jest zdrajcą, agentem, lewakiem. Jak sprzeciwia się budowie pomnika papieża obok swojego domu, to znaczy że jest ateistą, satanistą i pewnie też komunistą.
Polecam ten tekst na blogu
http://erystyka.blox...dnym-czyli.html
Autor jest logikiem.
I ten http://erystyka.blox...ad-hominem.html

Użytkownik Wszystko edytował ten post 31.08.2016 - 10:22

  • 1



#1941 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

KOD to wywrotowcy sponsorowani zza granicy. Już samo donoszenie na Polskę za granicą powinno skutkować wydaleniem tych ludzi z kraju podobnie jak jawne mówienie o obaleniu legalnie wybranej władze czy, o zgrozo, jawnym życzeniu śmierci Prezydentowi. Ja wiem oczywiści kto kieruje partią rządzącą, to nie są suwerenni politycy, jest tylko jeden suweren ale i tak jest lepiej niż było. Wracając do tematu, podobnie jak proniemieckie twory typu GW czy Agora. Wszystko Soros organizuje to są fakty. Tylko wstrętne lewactwo jeszcze ich wspiera i ludzie zmanipulowani.

 

A od ONR to proszę się odczepić bo przypina się im łatki faszystów, nazistów, komunistów i bóg wie czego jeszcze,  a lewactwo swoje robi, niszczyło PL i niszczy Europę. Obecnie w sejmie mamy tylko i wyłącznie agentury czy to niemieckie czy amerykańskie (może prócz Kukiza) co widać jak na dłoni w prowadzonej polityce. ONR to przynajmniej patrioci ze stałymi poglądami więc dajcie sobie spokój.

 

Pewno dostanę zasłużonego warna za politykowanie ale proszę tutaj nie stosować lewackiej propagandy bo mieszacie ludziom w głowach.

 

I jeszcze coś. Ja również mam zastrzeżenia do ONR, nie patrzę na nich bezkrytycznie ale nie będę teraz o tym rozprawiał. Żebym nie wyszedł na jakiegoś psychofana którejś z grup bo nim nie jestem.

 

 

ostrzezenie.gif

 

Za politykę.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 31.08.2016 - 11:36

  • 3

#1942

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

@Wszystko, w związku z tym, że piszę ten tekst na przerwie w pracy, a chciałbym jeszcze sobie zjeść bułę, napiszę krótko.

Ja rozumiem, że można mieć inne zdanie, ale żeby tak pieprzyć, że zarzuty wobec KOD-u są niepoważne i bezzasadne?

Serio? Ogarnij się chłopie i doinformuj się czym jest KOD, nie tylko tak zwane "łyse pały" krytykują KOD, masa innych ludzi też.

KOD zapracował sobie dobrze na opinie bandy zdrajców, targowicy itd.

 

ostrzezenie.gif

 

Za politykę.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 31.08.2016 - 15:05

  • 5



#1943

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Konkretnie podaj te przykłady jakimi działaniami kod zasłużył na miano targowicy i zdrajców.
O niektórych słyszałem, ale może ty znasz inne. Poczekam na twoją odpowiedź.
A na stronie niezależna cieszą się że ktoś włamał się na stronę kod
http://m.niezalezna....e-prawdziwy-hit

Użytkownik Wszystko edytował ten post 31.08.2016 - 11:36

  • 0



#1944

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Wszystko, nie osłabiaj mnie, przecież to są rzeczy oczywiste, naprawdę chcesz, żebym Ci rzeczy oczywiste udowadniał? Nie mam na to czasu, wybacz, a nawet jakbym miał na to ochotę ( bardzo mało prawdopodobne ) to jestem w pracy, a teraz uciekam bo nie chce dostać od kierownika.

 

P.S. Niech żyje Internet w komórce :)


  • 1



#1945 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Konkretnie podaj te przykłady jakimi działaniami kod zasłużył na miano targowicy i zdrajców.
O niektórych słyszałem, ale może ty znasz inne. Poczekam na twoją odpowiedź.
A na stronie niezależna cieszą się że ktoś włamał się na stronę kod
http://m.niezalezna....e-prawdziwy-hit

Samo zachowanie nic ci nie mówi? bojkotowanie imprez krajowych, jenczenie za granicą, nawoływanie do obalenia legalnie wybranego rządu, współpraca z agentami (Choćby TW Bolek), toż to agentura. Poza tym przyznaj, że jesteś lewakiem i skończmy ten temat. Nie wiem po co to robię, ale masz kroplę z morza:

 

http://www.wykop.pl/...ska-prowokacja/

http://www.stefczyk....cki,16350465134

http://koduj24.pl/quo-vadis-kod/

http://ruch-obywatel...ie-szczyt-nato/

 

 

 

 

Przecież wszelkie informacje sam możesz znaleźć.

 

ostrzezenie.gif

 

A 7.14 wciąż obowiązuje... 

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 31.08.2016 - 13:38

  • 2

#1946

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Miłosz, skoro nie masz nic do napisania poza banalnym "przecież to są rzeczy oczywiste", to czemu w ogóle cokolwiek piszesz? Jak się napisało A, to trzeba napisać B, C i D. Chyba że to nie jest żadna oczywista rzecz, tylko Twoja i Crittera prawacka propaganda?

Z innego antałka:

Maciej Orłoś odchodzi z Teleexpressu. Oficjalnie przyczyny nie podał, ale najpewniej to efekt napiętej sytuacji w redakcji Telexpressu wynikającej z decyzji imć Kurskiego o skierowaniu imć Pobudzina na stanowisko kierownika redakcji. To dzięki Pobudzinowi Wiadomości TVP stały się propagandową tubą obecnej ekipy rządzącej na skalę porównywalną do czasów PRLu, co zresztą było i jest często wykazywane przez niezależne od miłościwie nam rządzących media.
Źródło:
http://natemat.pl/18...dzi-teleexpress

Ciekawe, gdzie teraz imć Orłoś będzie prowadził program informacyjny. Stacja telewizyjna, która go przekona do siebie zdobędzie nie tylko rozpoznawalną twarz, ale też wyjątkowo dobrego i profesjonalnego dziennikarza. TVP zaś straci oglądalność, zwłaszcza jak tak doświadczonego redaktora zastąpią jakimś młodziakiem z TV Trwam...
  • -2



#1947 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

AVE...

Miłosz, skoro nie masz nic do napisania poza banalnym "przecież to są rzeczy oczywiste", to czemu w ogóle cokolwiek piszesz? Jak się napisało A, to trzeba napisać B, C i D. Chyba że to nie jest żadna oczywista rzecz, tylko Twoja i Crittera prawacka propaganda?

Z innego antałka:

Maciej Orłoś odchodzi z Teleexpressu. Oficjalnie przyczyny nie podał, ale najpewniej to efekt napiętej sytuacji w redakcji Telexpressu wynikającej z decyzji imć Kurskiego o skierowaniu imć Pobudzina na stanowisko kierownika redakcji. To dzięki Pobudzinowi Wiadomości TVP stały się propagandową tubą obecnej ekipy rządzącej na skalę porównywalną do czasów PRLu, co zresztą było i jest często wykazywane przez niezależne od miłościwie nam rządzących media.
Źródło:
http://natemat.pl/18...dzi-teleexpress

Ciekawe, gdzie teraz imć Orłoś będzie prowadził program informacyjny. Stacja telewizyjna, która go przekona do siebie zdobędzie nie tylko rozpoznawalną twarz, ale też wyjątkowo dobrego i profesjonalnego dziennikarza. TVP zaś straci oglądalność, zwłaszcza jak tak doświadczonego redaktora zastąpią jakimś młodziakiem z TV Trwam...

Oficjalnie przyczyny nie podał, ale najpewniej to efekt napiętej sytuacji w redakcji Telexpressu wynikającej z decyzji imć Kurskiego o skierowaniu imć Pobudzina na stanowisko kierownika redakcji.

Urgon zarzucasz nam to co sam robisz. Ta teoria to tylko twoja teoria, i nie da się na chwilę obecną tego potwierdzić oficjalnie.

 

 

Ale. Przetasowania w tubie propagandowej jaką jest dla każdej partii TVP to żadna nowość. Każda partia, która obejmuje władzę tak robi. W każdym kraju Państwowa TV to tuba propagandowa. Nie da się nic z tym zrobić. Także tutaj mogę się z tobą zgodzić.

 

Mówimy o organizacji wspieranej zza granicy jaką jest KOD, de facto organizacji antypolskiej gdyż działającej na szkodę Polski, trochę informacji w poprzednim poście. 


Użytkownik critter☆ edytował ten post 31.08.2016 - 13:09

  • 1

#1948

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dla małej  analizy dla tych którym jeszcze mózg sie nie wyłaczył.

 

QwMisOI.png

 

Czyli ani ONR ani atak fizyczny . No chycba że powinni sie zgłosić  po nagrode Randiego za udane tellekinetyczne porysowanie naskórka (podparciowe) pod opatrunkiem  i śnieżniobiały bandazyk załozony "przed zdarzeniem jak i  zachowujacy swój nie skalany wygląd po zajściu.

 

 

 


  • 7



#1949

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

"Mam oberwany fragment skóry" - Noxil, pokaż mi to palcem na twitterze Szumełdy, bo chyba ślepy jestem i nie widzę.
A jak zajście wyglądało to można zobaczyć w tym poście. Na początku też wyjaśnia się sprawa opatrunku, który Szumełda miał sobie zrobić sam by udawać poszkodowanego.
https://www.facebook...453?pnref=story
Ot, nieudolna, prawacka propaganda. Ale czego się spodziewać od matołów z ONR i innych faszystów?
  • 0



#1950

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Noxili ty też? To zaskoczyłeś mnie
Obejrzyj sobie to nagranie

W około 3/4 filmu widać jak jakiś koleś wyrywa flagę jednemu kodowcowi. Nie wiem czy można nazwać to bójką, bo kamera jest zbyt daleko, ale na pewno mamy do czynienia z naruszeniem nietykalności cielesnej. A w tytule filmu jest kodowcy są nazwani huliganami. Ktoś miał niezły tupet.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 31.08.2016 - 14:20

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych