Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiadomości z kraju i ze świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3253 odpowiedzi w tym temacie

#1951

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co by nie mówić, na filmie jasno i wyraźnie widać kto prowokuje. A mówienie, że to ci z KODu prowokowali, to mniej więcej tak jak mówienie, że to policja prowokuje biednych kibiców na meczach (czytaj karków wyrywających krzesełka z trybun i biegających z kijami i racami po płycie boiska).


  • 1



#1952

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miłosz, skoro nie masz nic do napisania poza banalnym "przecież to są rzeczy oczywiste", to czemu w ogóle cokolwiek piszesz? Jak się napisało A, to trzeba napisać B, C i D. Chyba że to nie jest żadna oczywista rzecz, tylko Twoja i Crittera prawacka propaganda?

 

Zaraz wychodzę z pracy, więc napiszę, Kolego @Urgon nie mam nic do napisania poza "banalnym" stwierdzeniem, że to są rzeczy oczywiste, bo...  bo to są rzeczy oczywiste, proste. Tak jak oczywiste jest, że w nocy jest ciemno, a w dzień jasno. KOD jest organizacją która szkodzi Polsce i nam wszystkim, a dowodów na to nie brak, odsyłam do postów wyżej. Opowiadając na twoje pytanie, piszę, bo mam taką ochotę, korzystam z wolności słowa, a co i w jaki sposób piszę, nie należy do katalogu twoich spraw. Prawicowa propaganda? Heh, prawda boli nie? I dobrze, bo ma boleć.

 

 

 

ostrzezenie.gif

 

Politykowanie.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 31.08.2016 - 19:23

  • 2



#1953

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A odnośnie zarzutów o zdradę kraju. Było już wiele takich sytuacji, zanim jeszcze pojawił się kijowski. Rydzyk spotykał się z polonią w usa na zamkniętych obiektach. Główny ideolog radia maryja, czyli jerzy robert nowak wydawał za granicą swoje gazetki i występował w stacjach radiowych. Grupa solidarni.pl urządzała za granicą wystawy i happeningi, przekonując że w smoleńsku był zamach.
Więc kijowski nie robi niczego nowego. Ale jemu się najbardziej dostaje, bo ośmiela się krytykować jedyną słuszną opcję polityczną.
I współpraca z agentami, bo z wałęsą się kumplują. To jest dobre. A wiesz że w obecnym sejmie jest posłem były prokurator z czasu prl. A wiceministrem sprawiedliwości w rządzie 2005-2007 był sędzia który skazywał opozycjonistów.

 

 

ostrzezenie.gif

 

Politykowanie.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 31.08.2016 - 19:22

  • 0



#1954

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Apropos telewizji, Kolonko chciał startować na prezesa:

 

Tutaj wywiad jaki niedawno zrobiła z nim pewna kobitka (myślę, że pasuje to do tematu z wydarzeniami)

 

Nikt tutaj nie mówi, że KOD to święta organizacja. Przynajmniej ja niczego takiego nie powiedziałem. Stwierdziłem jedynie, że to już zahacza wręcz o fanatyzm, takie zachowania jakich świadkami byliśmy. Nie jestem za ekipą obecnie rządzącą, podobnie jak nie byłem za poprzednią. Umiem spojrzeć na to wszystko z boku. Nie stoję ani po jednej, ani po drugiej stronie. Mimo tego, takie "patriotyczne" działanie jakie miało miejsce do dobrych rzeczy nie należy. @Wszystko tutaj bardzo dobrze napisał - nie może być tak, że łysy głąb rozstawia ludzi po kątach za inne poglądy. Zwolennicy obecnej ekipy tak łatwo przywołują teksty o obcych agenturach w naszym kraju, a nie zauważają, że obecna ekipa to taka sama agentura, robiąca dla USA i Ukrainy. Więc jeśli mamy oczerniać jednych, to bądźmy konsekwentni i zauważmy, że to jest wszystko jedno i to samo.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 31.08.2016 - 14:39

  • 0



#1955

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Argument że to jest legalnie wybrana władza jest bardzo słaby. To nie ma znaczenia w przypadku gdy jakaś władza pozwala sobie na zbyt wiele. Ciekawe czy takiego samego argumentu byś użył gdyby legalnie wybrana władza ograniczyła swobody obywatelskie np. przez czipowanie ludzi?
Pewnie napiszesz, że to niemożliwe. A co jeśli za 2 lata obejmie władzę partia, która będzie chciała przymusowo czipować? Wyjdzie na ulicę jakiś KOD2 i będzie protestował. Napiszesz, że chcą obalić legalną władzę?

Użytkownik Wszystko edytował ten post 31.08.2016 - 14:55

  • 0



#1956

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Miłosz, a mogę prosić o coś lepszego, niż filmik z prawicaTV? Albo coś, czego nie napisały prawicowe media i prawicowi ludzie? Bo jak na razie, to nie piszesz żadnych potwierdzonych konkretów, tylko powtarzasz te same kłamstwa i bzdury z tyłka wzięte, które już słyszeliśmy i które były bez pokrycia. Ponadto nie dostrzegasz też, jak sam dajesz się robić w konia przez te "media". Żądam niepodważalnych faktów, a nie banalnych hasełek o oczywistości. Bo dla mnie to nie jest oczywiste. Jedyną oczywistą rzeczą jest to, że nas wszystkich zbywasz, głównie dlatego, że nie masz dobrych argumentów...

Odnośnie jeszcze ostatnich wydarzeń to pozwolę sobie wstawić infografikę, która ładnie pokazuje, jak nasz naród dał się podzielić.

CgcLLnk.png

 

 

ostrzezenie.gif

 

Standardowo, jak pozostali, za politykę.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 31.08.2016 - 19:19

  • 0



#1957

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Noxili ty też?  Nie wiem czy można nazwać to bójką, bo kamera jest zbyt daleko, ale na pewno mamy do czynienia z naruszeniem nietykalności cielesnej. A w tytule filmu jest kodowcy są nazwani huliganami. Ktoś miał niezły tupet. 

Na pewno ? To  (machanie na lewo i prawo chorągiewką KOD)równie dobrze można nazwać  zakłócaniem uroczystości pogrzebu.

 Za Kodeksem Karnym, "kto złośliwie przeszkadza pogrzebowi, uroczystościom lub obrzędom żałobnym" podlega karze do dwóch lat więzienia. Ściganie tego czynu odbywa się z urzędu. :) Pogrzeb jest pod specjalna opieką prawną .)Co wiecej prokuratura  bezwzgladnie  ścigała za zakłócanie pogrzebów prawicowców(przypadek Jaruzelskiego) a już  kodowcy sa nietykalni??  CO wiecej organizator (np rodzina) może całkowicie legalnie wyprosic kogo chce  . A jak ktos niechce opuścić takiego zgromadzenia po wezwaniu to wyprowadza go policja(a przynajmniej ma taki obowiazek).

Mam oberwany fragment skóry" - Noxil, pokaż mi to palcem na twitterze Szumełdy, bo chyba ślepy jestem i nie widzę.

 

Niema funkcji Edytuj na Twitterze?

Edit po otwarciu ponownym wewątku:

l0PaWeS.png


  • 2



#1958

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miłosz, a mogę prosić o coś lepszego..

Powiedz mi, co może być lepszego od prawdy? Co do reszty twojego posta, to są po prostu kłamstwa/brednie i to byłby mój cały komentarz do tego co spłodziłeś gdyby nie to, że na tym forum trzeba pisać dłuższe posty. Więc piszę dalej, jest dokładnie odwrotnie, sam piszesz głupoty nie poparte niczym, poza najwyżej tanią lewacką propagandą itd. To ja powonieniem domagać się od Ciebie czegoś lepszego, a nie odwrotnie.

Skąd ty się urwałeś? Wiele głupot napisałeś, ale chyba największą z nich jest ta, że nasz Naród jest podzielony, tak się lewakom wydaje.

Nie, Naród nie jest podzielony, nie tylko nie jest, ale już pokazał, co myśli na temat zdrajców i targowicy z KOD-u. Zobacz sobie jakie jest poparcie dla KOD-u i jego kolegów z innych ugrupowań. Także nie pisz mi o Narodzie podzielonym, a najlepiej nie pisz wcale, bo lewackie manipulacje są jak wirus i mogą kogoś zarazić. Na przyszłość, nie pisz o sobie w liczbie mnogiej, powypowiadaj się za siebie, nie za kogoś.

 

P.S. Hehe, prawda boli. Dzięki za minusy, czerwone jak alimenciarz Kijowski  :)

 

 

ostrzezenie.gif

 

Znajdźcie sobie inne forum do politykowania.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 31.08.2016 - 19:14

  • 0



#1959

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla prawaków każdy jest zdrajcą, jeśli nie okazuje uwielbienia dla określonych idei.
Również trybunał konstytucyjny został oskarżony o udział w układzie. Mówiono, że ta instytucji powstała w prl. A naród miał sobie dopowiedzieć resztę.Więc wiadomo kim są sędziowie trybunału i czyich interesów bronią.
  • 2



#1960

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Miłosz, napisałeś tak:

 

 

Nie, Naród nie jest podzielony, nie tylko nie jest, ale już pokazał, co myśli na temat zdrajców i targowicy z KOD-u. Zobacz sobie jakie jest poparcie dla KOD-u i jego kolegów z innych ugrupowań. Także nie pisz mi o Narodzie podzielonym, a najlepiej nie pisz wcale, bo lewackie manipulacje są jak wirus i mogą kogoś zarazić. Na przyszłość, nie pisz o sobie w liczbie mnogiej, powypowiadaj się za siebie, nie za kogoś.

 

I pewnie zagrabię sobie kolejnego warna, ale muszę coś napisać.

Owszem, naród jest podzielony, jeśli myślisz, że jest inaczej to wyjdź z domu i porozmawiaj ze znajomymi. O ile nie obracasz się w środowisku z tego samego "obozu" to dość szybko się pokłócicie na tematy polityczne. Lewackie manipulacje są tożsame z prawackimi manipulacjami - nie rozumiem jak można tego nie widzieć. Daleko mi bardzo do bycia "lewakiem", ale na litość boską - nienawidzę hipokryzji i twierdzeń, że tamci źli, a my dobrzy. To jest właśnie dzielenie narodu. Przecież jesteśmy obecnie w takim punkcie, że strach wchodzić na strony pokroju "niezależna" i wyrażać tam swoje zdanie. Pomijając już fakt, że komentarze tam są moderowane, to nawet jeśli jakimś cudem uda się tam cokolwiek napisać, to zostanie się zwyzywanym. A jeśli tylko napisze się coś złego na Putina, KOD, Wałęsę to wyniosą na piedestał. No i teraz powiedz mi proszę, czy to jest normalne?


  • 0



#1961

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każdy następny post poruszający tematykę związaną z polityką zakończy się banem dla autora.

 

Wrzucajcie co ciekawego/złego/śmiesznego dzieje się na świecie a przepychanki polityczne odstawcie na bok.


  • 0



#1962

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlatego ja unikam polityki jak ognia bo większość czy to lewaków czy prawaków jest uczulona na opozycję i wystarczy,że przypadkiem się cos 'chlapnie' to jedni i drudzy ci żyć nie dadzą. Ja nie rozumiem, po o wciskać wszędzie, dosłownie wszędzie tematy polityczne? Rozumiem, że dla niektórych to sprawa życia czy śmierci, aby dokopać prawakom czy innym lewakom ale darujcie sobie. Jest wiele miejsc, stricte stworzonych aby rozmawiać o polityce. Nawet na PW możecie sobie popisać lub jakiś czat grupowy gdzie nawet nie będziecie musieli się do niczego dostosowywać.

Smutne jest to, że taki temat u nas w kraju doprowadza do takich 'starć' i normalnie nie da się żyć bez nawiązań do smoleńska czy innych Tusków.

 

offtop.gif

 

KP


  • 1



#1963

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja od dzisiaj będę pisał tylko liberalno demokratyczne posty aby nie siać nienawiści i propagandy faszyzmu.

 

 

offtop2.gif

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 01.09.2016 - 06:41

  • 1



#1964

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Wrzucajcie co ciekawego/złego/śmiesznego dzieje się na świecie a przepychanki polityczne odstawcie na bok.

Zgodnie z poleceniem zamieszczam link poniższy. Jest to istne kuriozum, ocierające się o satyrę czy czysty bareizm. Nie uwierzyłem własnemu oku, jak zobaczyłem tytuł, ale jednak jest to na serio.
http://natemat.pl/18...dzaja-blasikami
  • 2



#1965

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tymczasem w Afryce...

 

Po ogłoszeniu wyników wyborów w Gabonie wybuchły zamieszki. Opozycja zarzuca rządowi fałszerstwa wyborcze. Wybory wygrał dotychczasowy prezydent Ali Bongo, jednak niewielką przewagą głosów (1,5%) nad kandydatem opozycji. W całym kraju frekwencja była niska (50%) ale w okręgu z którego pochodzi prezydent zagłosowali wszyscy uprawnieni. Po całodziennych zamieszkach protestujący podpalili parlament.

 

Sytuacja w Gabonie wygląda tak, że niemal od czasu uzyskania niepodległości w 1969 roku krajem nieprzerwanie rządzą osoby z rodziny Bongo, Pierwszy, Omar Bongo, rządził w dyktatorskim stylu przez siedem kadencji, po jego śmierci w 2009 roku następnym prezydentem został  jego syn Ali, który teraz znów został wybrany.

 

https://www.washingt...tolen-election/

 

Dwa dni temu na lotnisku w Los Angeles doszło do paniki - uciekający ludzie twierdzili że doszło do strzelaniny. Jedni zabarykadowali się w łazienkach, inni wybiegli na płytę lotniska. Nikt nie został jednak ranny. Nie potwierdzono także że doszło do strzelaniny. Wstępne wyniki dochodzenia pokazują, że przyczyną paniki był splot kilku okoliczności, zaś początkiem wszystkiego był... Zorro.

Aktor uliczny odwiózł przyjaciela na lotnisko. Gdy ochrona lotniska zobaczyła koło wejścia na terminal człowieka ubranego na czarno i z czymś podobnym do miecza, zatrzymała go, każąc położyć się na ziemi. Miecz był plastikowa atrapą a wszystko było nieporozumieniem, jednak akcję zatrzymania widziała część pasażerów. Obawiając się, że może zdarzyć się jakaś strzelanina, ludzie zaczęli oddalać się od tego miejsca. Widzieli to ludzie na hali, którzy nie wiedzieli o co chodzi a to wywołało zaniepokojenie. Kilka osób skorzystało z drzwi ewakuacyjnych. Drzwi ta były wyposażone w mechanizm, który przy zamykaniu wydaje głośni trzask. Nie wiedzący co się dzieje podróżni, którzy zobaczyli najpierw biegnących ludzi a potem usłyszeli trzask, sądzili że to strzały, i też zaczęli uciekać.

http://abcnews.go.co...ory?id=41776254


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych