Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwiastun gołębia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

wojtas343.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie. Jestem tutaj nowy , proszę z góry nie przekreślajcie mojej osoby oraz potraktujcie łagodnie :)

Nurtuje mnie pytanie co oznacza uderzający gołąb w szybę okna mieszkania? Dziś w nocy ok 00.03 kiedy obchodze urodziny niespodziewanie uderzył w szybe mojego mieszkania biały gołąb. Wyszedłem na balkon zobaczyłem że siedzi na parapecie,zabrałem go po czym pokazałem mojej mamie. Odniosłem go na balkon z myślą że odleci,niestety gołąb dobijał sie do uchylonych drzwi balkonowych po czym wleciał do mieszkania. Złapałem ptaka i zaniosłęm na podwórko gdzie dziś nie ma po nim śladu..

Co mogło skłonić go do nawigowania na moje mieszkanie kilka minut po 24, w dzień moich urodzin?

Proszę o wyrozumiałe odpowiedzi.
Pozdrawiam.
  • 0

#2 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Może po prostu wpadł w okno i zdurniał na chwilę. Ile razy u mnie w balkon wpadały wrony i inne mniejsze ptaszyny.
  • 0

#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Światło bijące przez okna. To go przyciągnęło.
Wydaje mi się, że coś go obudziło i wystraszyło ( może miał koszmara ), więc w odruchu poleciał sobie. Zobaczył miejsce, gdzie mógłby się ukryć. Niestety, gołębie chyba nie wiedzą, co to jest szyba w oknie... koty też tego nie wiedza, a jakoś nikt nad tym się nie zastanawia.





#4

Sandra.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że mógł to być gołąb pocztowy z kartką urodzinową, dlatego tak się dobijał.
  • 4



#5

wojtas343.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm ciężko stwierdzić co mogło być przyczyną tego ponieważ nigdy nie zdarzyły sie podobne zdarzenia u mnie w mieszkaniu. Ale cóż wyjaśnienie może przyjdzie z czasem pozdrawiam
:)
  • 0

#6

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Teraz każde nadzwyczajne zdarzenie w Twoim życiu będziesz starał się przypisać temu gołębiowi :P Znam to, jak kilka lat temu jeszcze wierzyłem w takie cuda jak czarny kot przebiegający drogę. Dzień później rozwaliłem nogę na rowerze i zwaliłem winę na kota.

Moim zdaniem to nic szczególnego. Gołąb mógł uciec komuś z hodowli i albo próbował do niej wrócić, lecz zwabiło go światło, albo coś go spłoszyło i zwabiło go światło.
Ptaki nie wiedzą co to szyba - fakt - na ekranach dźwiękoszczelnych nie od parady są naklejki z wizerunkami tych stworzeń.

W okno na balkonie ostatnio uderzyła mi sikorka. Przygrzmociła jak V2 i siedziała na parapecie przez jakieś 15 minut. Pukałem w okno, chodziłem z lewa na prawo, a ona wodziła za mną wzrokiem niczym niewzruszona. Gdy otworzyłem drzwi balkonowe, po prostu odleciała, uciekła. Heh... A wydawała się oszołomiona.

Ptaki nie należą do zbyt mądrych stworzeń, według mnie to nic nie znaczy, ot, dziwny zbieg okoliczności. Ale kto wie...
  • 0

#7

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba zbyt często byłeś na religii :mrgreen:
  • 0

#8

agent0798.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś w nocy ok 00.03 kiedy obchodze urodziny niespodziewanie uderzył w szybe mojego mieszkania biały gołąb.


Nie no, myślę, że to po prostu zbieg okoliczności, wystraszył się ptak czego i zaślepiony w twoje okno gruchnął. Ale czy był zupełnie biały? Może uciekł od kogoś, później chciał wrócić i pomylił okna? ;)

Nawet jeśli to jest jakiś znak z niebios, to watpię, żeby zły... moze to twoje prababcia po prostu wpadła złożyć życzenia ;)

Użytkownik agent0798 edytował ten post 13.06.2013 - 18:39

  • 0

#9

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że temat został wyczerpany.

Dołączona grafika
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych