Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt ... ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mysle ze daja nam jeszcze czas zebysmy sami postarali sie rozwiazac swoje problemy.
Ciagle slyszy sie o wojnach, przemocy cierpieniu. Myslicie ze to czas na dodatkowy szok w postaci ujawnienia sie innej cywilizacji?
Jesli maja sie ujawnic do beda starali sie zwlekac do samego konca zeby wyrzadzic jak najmniej cierpienia i szkod (uwazam ze beda to pokojowo nastawione istoty) :)
  • 0



#17

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślę że jednak UFO o wyższej inteligencji nie chciało by się z nami zaprzyjażnić bo przecież nic by na tym nie zyskali. Oni mają wyższą inteligencje od nas. My mamy większą inteligencje od małp i zastanówmy się i czy mamy jakiś zysk z nich. Może ufo kontrolują wszechświat a my o tym nie wiemy. Po co zależało my im na kontakcie z nami. Może do badań, a może.....
......Istnieje taka teoria że oni w pełni wykorzystują mózg i ich możliwości są wielkie np. mówią za pomocą telepatii, posiadają telekineze. Może nasz mózg ma większe możliwości od nich i oni to wiedzą. Przecież my wykorzystójemy tylko 10% mózgu. A reszta? Może w przyszłości to my będziemy żądzić wszechświatem. Może jesteśmy w wstanie pokonać ich wrogów i ich uratować przed wyginięciem. Nie wiemy do czego zdolny jest nasz mózg
  • 0

#18

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

fajne myslenie mimi,
ale wg. ostatnich badan uzywamy calego muzgu tylko ze nie wykorzystujemy 100 % do pewnych prac, choc moze sie myle ale cos takiego slyszalem
  • 0



#19

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sądze że może w przyszłości gdy rozwinie się nasza nauka o genetyce będziemy mogli powiększyć swój mózg aby mógł lepiej i szybciej wykonywać swoją prace..... (np. szybko obliczyć jakieś zadanie matematyczne) ....... więcej i na dłużej zapamiętywać
Istoty pozaziemskie mają duże mózgi i możliwe że dzięki temu robią rzecz które my nie jesteśmy w wstanie zrobić. Myślę że "oni" mogą kontrolować swoją podświadomość. Podświadomość być może umożliwia "przypomnienie" sobie poprzedniego wcielenia albo możliwe jest że podświadomość ludzka zna przeszłość i przyszłość......} np. Pewna osoba przed przechodzeniem przez jezdnie nagle staneła i zobaczyła w myślach samochód. W chwile później ten samochód przejechał z dużą prędkością przez ulice. Być może kilka osób ma "mocniejszą" podświadomość i ta go ostrzega przed ważnymi chwilami w swoim życiu
......................}Dzięki hipnozie i w czasie snu nasza podświadomość jest bardziej aktywna i podczas hipnozy ujawniają się nasze przeżycia z przeszłości a niektórym osobą nawet przyszłości. Tak samo podczas snu chociasz tam często bardziej pokazane są nasze mażenia.
  • 0

#20

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

fizycznie jestesmy przygotowani do tych wszystkich rzeczy co oni. Oczywiscie jesli chodzi o zwierze jakim jest czlowiek. Tak wiec mozna by to przyrownac do niedojrzalego owocu jaki wydala nasza planeta. Kiedy ten owoc dojrzeje to juz zalezy tylko od nas :)
Tak ja to widze. Co do obcych cywilizacji to mysle ze oni jednak sa bardzo przyjaznymi istotami i zalezy im na wspolnym rozwoju wszechswiata. Z tego co piszesz mimi to widze ze odbierasz ich jako bardzo samolubne istoty.
Pamietajmy ze wszyscy tak naprawde jestesmy jednoscia. Nie ma zadnego podzialu na MY i ONI. ten podzial to tylko uogolnienie odnosnie planety z ktorej pochodzimy.
  • 0



#21

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiadomo czy obcy są źli czy dobrzy, samolubni czy troszczą się o świat.
tego nie wiemy ale może dowiemy się tego w niedalekiej przyszłości
  • 0

#22

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli istoty z odległych galaktyk mają wysoki rozwój duchowy, to bankowo w mniejszym lub większym stopniu troszczą się o świat. Wydaje mi się jednak że nie mogą za bardzo ingerować w rozwój danej cywilizacji...
  • 0

#23

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja myśle, że wedle przekazu z Winchester nalezy skupić się na Meksyku - może tam wydarzy się coś ... jakiś znak do przyszłościowego kontaktu ...
  • 0



#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dlaczego nie jestem meksykancem :cry:


i tak tam pojade :D
  • 0

#25

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy nie zastanawia was po co kosmici porywają?Bo osobiście uważam że mieli dość czasu by dogłębnie zbadać ludzkie ciało.Moja teoria jest taka:

Kosmici nie porywają ludzi by ich badać,te całe sekcje są tak dla "formalności" a porwania tak naprawde są po to,by się powoli ludziom ukazać.

Zauważcie ile czasem jest szumu po porwaniu (vide ostatnio historia o UFO w "Fakcie")
  • 0

#26

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zauważcie ile czasem jest szumu po porwaniu (vide ostatnio historia o UFO w "Fakcie")

Oj, "Fakt" nigdy nie był dla mnie wiarygodnym źródłem informacji, tani szmatławiec szukający sensacji...

Porwania Ufo? Dość ciekawa koncepcja została przedstawiona w Spielbergowskim "Taken", gdzie obcy robili to, aby nas poznać oraz znaleźć "odpowiedź na pytanie".
  • 0



#27

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jednak ktoś musi czytać "Fuct",inaczej to by się nie opłacało.Ale tak wracając do tematu,to prawdy można dowiedzieć się tylko od kolegów "z daleka" ;-)
  • 0

#28

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powinny sie pojawic tysiace NOL'i w kazdej czesci swiata a pozniej wyladowac i pokazac sie - prostE :P
  • 0

#29

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powinny sie pojawic tysiace NOL'i w kazdej czesci swiata a pozniej wyladowac i pokazac sie - prostE :P

ludzie by się wystraszyli i pouciekali
bali by się ich
Starsi ludzie nie słyszeli o ufo chyba że czytali "FUCKTA" i oni dopiero by się wystraszyli
wojsko mogło by wysłać samoloty do zaatakowania NOLi i (chociaż i ak nie mielibyśmy szans)
dużo ludzi mogło by zginąć powstała by ogólna panika :shock:
  • 0

#30

kernyge.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie powinno pojawić się dużo NOL-i a potem lądowania w pobliżu siedziby ONZ i kontakt z rządami wszystkich krajów.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych