Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt ... ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbym tu poruszyć jedną kwestie ...

Mianowicie chodzi mi o to, abyście opisali jak waszym zdaniem może wyglądać kontakt pozaziemskiej cywilizacji z Ziemia w sferze globalnej ...

Kto dowiaduje sie pierwszy ? Jak i poprzez co wszystko zostaje ogłoszone ? ITD.

Pofantazjujmy sobie ... i może wyłoni sie z tego jakas interesujaca rozmowa ...

P.S.
Proszone jest aby niepisać tu głupich scpetycznych textów
(Sceptyków nakłaniam do wyśmiewania tematu UFO gdzie indziej)

Dziękuje ...
  • 0



#2

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem... Może jakby się mieli ujawnić, to wysłaliby delegacje/poselstwa do rządów każdego kraju i tak by zaczeli pertraktacje. Może całe spotkanie byłoby 'transmitowane' drogą telepatyczną, badź byłby nadawany kanał tv, który pokazła by sie na wszystkich stacjach... Nie wiem, nie mam aż takiej wyobraźni... może by się pokazali poprostu na niebie, ale byłyby ich setki, tysiące, miliony.
  • 0



#3

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja czekam na taką manifestację z prawdziwego zdarzenia tak żeby np miliony ludzi mogło to obserwować w tv, a potem tak jak pisano jakaś delegacja być może do ONZ, bo chyba wiedzą coś o Ziemii jak jest zorganizowana, gdyby poszli np do USA to by było pewne wyrożnienei tego kraju a tak delagacja w ONZ (oczywiscie siedziba w USA) była by najbardziej na miejscu.
  • 0

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z rządami, a przynajmniej ich szęścią, to oni się już dawno kontaktowali.


Tak ale jakby to mogło zostać ogłoszone dla całości Ziemi ... ?

Ja mysle, że to mogłoby wyglądać na zasadzie informacji od ONZ czy innego takiego "stowarzyszenia" ...

Wiadomo obserwacje będą wzrastać z dnia na dzień - co już obserwujemy na całej planecie.

Ale wiesz ... wszystko może wyglądać inaczej gdy weźmiesz pod uwage wygląd "przybysza" - bo pewnie większość mysli tylko o szarakach ... ja bym był za humanoidalnymi "gośćmi" - tacy chyba od razu byli by odebrani bardziej normalnie niż inne ET ...
  • 0



#5

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak, albo taka delegacja od jakiegoś zgrupowania, czy "federacji" mogłaby się ujawnić i przekazać swoje orędzie do narodów na ziemi :D
  • 0



#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przedstawiają sie jako "my" z przyszłości i jedziem :D
  • 0



#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przecież oficjalny kontakt wpłynie na prawie każdy aspekt życia. Nic już nie będzie takie samo.

Zaraz założę temat.


Ale mnie ciekawi reakcja szarych ludzi ?
Niemoge sobie tego wyobrazić !
  • 0



#8

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi sie wydaje ze setki dewot po masowych manifestacjach poleci z kopyta modlic sie do kosciolka :) :
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mi sie wydaje ze kiedy w koncu jakas cywilizacja ujawni sie nam, to wtedy ci szarzy ludzie, a znamy wielu takich beda nas przepraszali za to ze nam nie wierzyli i co gorsza smiali sie znas, mam kilka takich przypadkow w szkole i poza nia
  • 0



#10

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Gdyby doszlo do kontaktu z osobami poza ziemskimi wtedy byłby wielki haos na ziemi
  • 0

#11

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jaki będzie kontakt? Hmm prawdopodobnie jeśli o Polskę chodzi i o rodowitych Polaków, to bez wątpienia dosutny, jak nie po beczce browaru z szarakami, to co najmniej po "pół litra" na głowę. Może to być też kontakt dogłębny optymalizowany inchalacją z wszelakiej maści ziółek "rozweselająco-leczniczych". Jaki by on nie był, na pewno zostanie zakazany przez wszelkiej maści Kościoły i z góry skazany na opór ze strony betonu i mas ciemnych, dla których ciągle żyjemy w centrum wszechświata, a Ziemia jeszcze nie raz okazuje sie płaską. ;)
  • 0



#12

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jaki będzie kontakt? Hmm prawdopodobnie jeśli o Polskę chodzi i o rodowitych Polaków, to bez wątpienia dosutny, jak nie po beczce browaru z szarakami, to co najmniej po "pół litra" na głowę. Może to być też kontakt dogłębny optymalizowany inchalacją z wszelakiej maści ziółek "rozweselająco-leczniczych". Jaki by on nie był, na pewno zostanie zakazany przez wszelkiej maści Kościoły i z góry skazany na opór ze strony betonu i mas ciemnych, dla których ciągle żyjemy w centrum wszechświata, a Ziemia jeszcze nie raz okazuje sie płaską. :P



;)
Zgadzam się!!! Polacy do gościnny naród!!!
:P
  • 0

#13

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie kontakt jest niemozliwy obecnie i dlugo nie bedzie... z uwagi na ciemnosc narodowa. W dobie nijakiego Ojca dyrektora ciezko nawet wyobrazic sobie jak by takowy kontakt mial wygladac. Nie wiem... byc moze do 2012 roku Kosciol katolicki przejdzie ciezka probe i cos zmieni sie w nim na lepsze (albo w ogole sie rozpadnie). Natomiast gdyby ow kontakt mial miec miejsce np. teraz to nastapilby prawdziy haos. W kosciolach odprawianoby specjalne msze, masowe zale za grzechy, pokuty.. tak to widze. Prezydent oglosilby oredzie do narodu a w tv trabiliby cos o koncu swiata lub "niewyjasnionym zjawisku"... to smutne bo 99% ludzi po prostu by panikowalo, niczym zwierzeta, juz nie mowiac o "powaznych rozmowach" z nimi... W najczarniejszych scenariuszach na ulice wyszla by armia, harcerze, straz miejska, policja, wprowadzonoby stan wyjatkowy...

ciemnota narodowa bije po oczach.. niestety.. i mowie to nawet nie patrzac w tym momencie na kosciol, a wnioski wyciagam na podstawie zachowania np. sprzedawcy w sklepie, parkingowego czy "kochanych" sasiadow z bloku.
  • 0



#14

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie kontakt jest niemozliwy obecnie i dlugo nie bedzie... z uwagi na ciemnosc narodowa. W dobie nijakiego Ojca dyrektora ciezko nawet wyobrazic sobie jak by takowy kontakt mial wygladac.


Witaj Euri!!!

Cóż z Ciebie za pesymizm bije...
Myślę że wciągu kilku dniu od takiego kontaktu potwierdzonego przez: rządy państw, media, itp., itd. bardzo by się zmieniła świadomość ludzi na "plus" (zakładamy że będzie to kontakt li tylko i wyłącznie pokojowy, a nie "Wojna Światów").
Pewnie Ojciec Dyrektor ciężko by przeżył taki pierwszy kontakt. Jego radio: albo by zeszło do podziemia skąd nadawał by audycje w których zaprzeczał by o istnieniu obcych albo dostosował by się do wymagń rynku mediów i udostępnił czas antenowy ufoludkom... :rotfl: na przykład w dziale "Rozmowy niedokończone"... :rotfl: :rotfl:
  • 0

#15

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myśle że zaczeli by się kontaktować po jakimś naszym ważnym odkryciu, przekroczeniu progu rozwoju np. W 1945 wybuchła bomba atomowa którą można było widzieć z kosmosu i być może zobaczyli to UFO i być może na to czekali i zaczeli się masowo pokazywać ( NIE ZAUWAżYLIśCIE TEGO ) BYć MOżE dlatego że dla nich wynalezienie przez nas bomby i inny materiałów z atomu było dla nich wiadomością że przkroczyliśmy właśnie jakiś próg rozwoju.
Dlatego być może czekają na jakieś rozwinięcie naszej nauki i techniki aby mogli się z nami skontaktować.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych