Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy papież - Fałszywy Prorok (Apokalipsa św. Jana)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
198 odpowiedzi w tym temacie

#121

zawszeiwszedzie.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Polecam zajrzeć na stronkę wyjaśniającą B R E D N I E o UFO :)

http://www.zbawienie...WO-oszustwo.htm
..


a czym Te brednie roznia sie od innych bredni? i skad ich autor zna plany Boga i Szatana?


Tym że to nie są brednie :) bo wszystko dzieje się na naszych oczach i z czasem postępuje.
Pożyjemy zobaczymy.
  • -1

#122

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

:offtop:
@zawszeiwszedzie
może bądź tak dobry i zdeklaruj się jakoś, bo na razie, to chyba sam nie jestes pewien swoich poglądów. Raz zarzucasz KK, że się nie zmienia, za chwilę piszesz, że nie powinien sie zmieniać, później dwa razy piszesz, że UFO t brednie, później, że to nie są brednie. Jedsteś szalenie niekonsekwentny.
I jakoś artykuł o NWO, do którego linka wkleiłeś nie pasuje do tego tematu.
</offtopic> ;)

@luk1407
Prymas, czy obecnie Papież nie są wyłacznie głowami kościoła w kraju czy na swiecie. Przede wszystkim są politykami. I jako politycy prowadzą różne zakulisowe rozgrywki, często na zasadzie "mniejszego zła". Oczywiście, można prowadzic filozoficzne dyskusje na temat, czy zło może być mniejsze, lub wieksze, ale wydaje mi się, że chodzi o to, co wywoła mniej negatywne skutki. Oficjalnie nie może wypowiadać się ZA, bo to niezgodne z oficjalną nauką KK. Po cichu (ale na tyle głośno, aby dotarły jakieś przecieki) może uważać, że lepiej pójść na ustepstwo, aby nie stało się cos gorszego.

@Ciechan
Oczywiście, że wielkoczwartkowa uroczystość może budzić co najmniej dziwne skojarzenia. Ale popatrz na to z innej strony. Jeśli by na wszystko patrzeć z takiego punktu widzenia należało by zakazać wszystkim poniżej 18 (lub 21 lat w zaleznosci od lokalnego prawa) chodzenia do koscioła, na religię itp. Nie zapędzajmy się za bardzo, bo idąc tym tropem za chwilę dzieci i młodzież w ogóle mogą przestać wychodzić z domu, no bo przecież pedofilia zdarza się również wśród nauczycieli, wychowawców kolonijnych, instruktorów harcerskich itp.
  • 0

#123

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.stefczyk....iom-,7003369105
..
Papież obmyje stopy nieletnim więźniom


Oby nie zabraklo smietanki..

Przepraszam bardzo, ale co to za poswiecenie na pol gwizdka.. a starym, zapomnianym przez swiat wiezniom z grzybem na ich skisnialych nogach to juz sie brzydzi?
  • -4

#124

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Polecam zajrzeć na stronkę wyjaśniającą B R E D N I E o UFO :)

http://www.zbawienie...WO-oszustwo.htm
..


a czym Te brednie roznia sie od innych bredni? i skad ich autor zna plany Boga i Szatana?


Tym że to nie są brednie :) bo wszystko dzieje się na naszych oczach i z czasem postępuje.
Pożyjemy zobaczymy.


Tylko że jak czytam o 144 tys. ocalonych to wygląda to na wierzenia Świadków Jehowy. To jest zadziwiające jak niektórzy pod pretekstem walki z NWO promują Świadków Jehowy czy New Age.

Co sądzicie o tym: (w połowie mocno schizowe dźwięki) :D


  • 0

#125

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

W czasie Wielkiego Tygodnia dokona się szczególna zniewaga, która zostanie zadana Mojemu Świętemu Imieniu poprzez próbę skalania Mnie. Ten odrażający gest podczas Wielkiego Tygodnia zostanie dostrzeżony przez tych, którzy mają swoje oczy otwarte, i będzie to jeden ze znaków, dzięki którym będziecie wiedzieć, że ten oszust, który siedzi na tronie w Moim Kościele na ziemi — nie pochodzi ode Mnie.(...) orędzie opublikowane w czwartek, 14 marca 2013, godz. 18.00
źródło: http://ostrzezenie.w...e-oczy-otwarte/

wydaje mi się że tutaj papież Franciszek może nas zaskoczyć:

Papież odprawi Mszę św. wśród muzułmanów

Papież Franciszek zaskoczył swą decyzją odnośnie Wielkiego Czwartku. Zapowiedział, że Mszę Wieczerzy Pańskiej będzie sprawował w rzymskim więzieniu dla nieletnich. To właśnie im, wzorem Chrystusa, umyje nogi. Będzie to tym bardziej niezwykłe, że większość więźniów tego zakładu karnego to muzułmanie - mówi ks. Sandro Spriano, odpowiedzialny za duszpasterstwo więzienne we włoskiej Caritas.



"Papież spotka się tam z grupą ok. 50 nieletnich obojga płci - powiedział Radiu Watykańskiemu ks. Spriano. - Niemal wszyscy to obcokrajowcy. Większość z nich to muzułmanie. Myślę, że ten gest bliskości z nimi będzie bardzo ważny. Ponieważ dla nas wszystkich więźniowie są symbolem zła. W tym sensie są oni najuboższymi z ubogich. Są to ubodzy, o których nie chcemy nawet myśleć. Przypominają nam bowiem, że możemy być źli, możemy wyrządzić krzywdę bliźnim. Papież przychodzi do nich nie po to by ich chwalić, lecz by im powiedzieć, że również oni są kochani przez Jezusa Chrystusa".

http://www.deon.pl/r...muzulmanow.html

Użytkownik luk1407 edytował ten post 23.03.2013 - 21:48

  • 0

#126

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

W czasie Wielkiego Tygodnia dokona się szczególna zniewaga, która zostanie zadana Mojemu Świętemu Imieniu poprzez próbę skalania Mnie. Ten odrażający gest podczas Wielkiego Tygodnia zostanie dostrzeżony przez tych, którzy mają swoje oczy otwarte, i będzie to jeden ze znaków, dzięki którym będziecie wiedzieć, że ten oszust, który siedzi na tronie w Moim Kościele na ziemi — nie pochodzi ode Mnie.(...) orędzie opublikowane w czwartek, 14 marca 2013, godz. 18.00
źródło: http://ostrzezenie.w...e-oczy-otwarte/

wydaje mi się że tutaj papież Franciszek może nas zaskoczyć:

Papież odprawi Mszę św. wśród muzułmanów


orędzia znowu się sprawdzają

Bezprecedensowy gest papieża Franciszka. Podczas wieczornej Mszy Wieczerzy Pańskiej w zakładzie karnym na obrzeżach Rzymu papież umył nogi 12 osobom. Po raz pierwszy w historii w tym gronie znalazły się dwie dziewczyny - Włoszka i Serbka, obie przebywające w zakładzie karnym. Do tej pory żaden papież nie umył nóg kobietom.

http://wiadomosci.wp...a.html#opOpinie

http://www.youtube.com/watch?v=KdE9_Ay2Sbw

Użytkownik luk1407 edytował ten post 29.03.2013 - 13:37

  • 0

#127

Draarkx.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Luk1407 nie wydaje mi się, ażeby Franciszek był fałszywym prorokiem, co najwyżej może być antypapieżem, bo zauważyłem parę kwestii sprzecznych z doktryną KK.

Z tego co zwróciłem uwagę, to ta "prorokini" robi niezły biznes finansowy"

"37 Nie osądzajcie, a nie będziecie osądzeni." Łk 6,36-38

Biblijne proroctwo mówi tak o fałszywym proroku, który będzie pomocnikiem antychrysta, niejako jego pełnomocnikiem do spraw religii. Pan Jezus cały czas zapowiadał pojawienie się fałszywych proroków (Mat. 24:5,11, 24). Jednakże ten zwodziciel pojawi się jak to zostało spisane w okresie przed 'wielkim uciskiem', lub na jego początku. Biblia przestrzega, że będzie to najgorszy ze wszystkich fałszywych proroków, jacy się dotychczas pojawili. Jego czas będzie taki sam jak antychrysta (Obj. 19:20,21).


Biblia nas ostrzega przed wieloma fałszywymi prorokami, którzy będą się podawać za Jezusa Chrystusa:


Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą.
Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą. Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. (Mat. 24:5,11, 24).

I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką. A pozostali byli pobici mieczem wychodzącym z ust jeźdźca na koniu, i wszystkie ptaki nasyciły się ich ciałami. (Obj. 19:20,21).

Apostoł Jan w trzynastym rozdziale widzi dwie bestie (zwierzęta), jedną wychodzącą z morza, którą jest antychryst, i zwierzą wychodzące z ziemi, którym jest fałszywy prorok. "I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, a mówiło jak smok. A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona. I czyni wielkie cuda, tak, że ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi (Obj. 13:11-13).

Konkluzja

Ta "prorokini", co najwyżej może być fałszywym prorokiem(nauczycielem).
Biblia mówi: Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi! Po owocach poznacie ich (Mat. 7:15,16).
A Franciszek z mojego punktu widzenia przypuszczalnie jest antypapieżem.
W najlepszym razie mamy do czynienia z poprzedzającą imitacją fałszywego proroka i antychrysta, ażeby zwieść wybranych.
Całą prawdę mamy w Biblii, a nie w innych obłudnych księgach.

Użytkownik Draarkx edytował ten post 01.04.2013 - 10:41

  • 1

#128 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

cala prawde mamy w nas a nie w ksiegach pisanych przez ludzi dla ludzi.
Gest spektakularny niewatpliwie, ciekawa jestem co z niego pojma ci nieletni? Komu/ czemu w istocie sluzy ten gest?
  • 0

#129

Draarkx.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

cala prawde mamy w nas a nie w ksiegach pisanych przez ludzi dla ludzi.
Gest spektakularny niewatpliwie, ciekawa jestem co z niego pojma ci nieletni? Komu/ czemu w istocie sluzy ten gest?


Biblia jest autoryzowana przez samego Boga.
Owszem Biblia została napisana przez ludzi, którzy zostali natchnieni Duchem Świętym.
A co do gestu zapewne mający na celu, krok ku zjednoczeniu wszystkich religii, a także profanacja dogmatu KK.
Muzułmanie? Kobieta?

Użytkownik Draarkx edytował ten post 01.04.2013 - 12:04

  • -1

#130 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

wiesz co? Pokaz mi te autoryzacje?
I ciekawa jestem co zrobilbys gdyby teraz do Twojego domu przyszedl obcy facet w sukience i probowal umyc Ci giczoly?
Sam gest piekny, symboliczny. Ale dla kogo??? Dla mnie jest czczym popisem. Wiecej dobrego wynikloby gdyby w tym czasie sprobowal porozumiec sie z przedstawicielami pozostalych- powiedzmy- wiodacych religii.
Lubie czytac Biblie, czesto po nia siegam, jednak z odrobina zdrowego rozsadku- pisali ja ludzie, tak jak byli w stanie zrozumiec przeslanie.

Użytkownik ayalen edytował ten post 01.04.2013 - 12:35

  • 0

#131

Draarkx.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

wiesz co? Pokaz mi te autoryzacje?
I ciekawa jestem co zrobilbys gdyby teraz do Twojego domu przyszedl obcy facet w sukience i probowal umyc Ci giczoly?
Sam gest piekny, symboliczny. Ale dla kogo??? Dla mnie jest czczym popisem. Wiecej dobrego wynikloby gdyby w tym czasie sprobowal porozumiec sie z przedstawicielami pozostalych- powiedzmy- wiodacych religii.
Lubie czytac Biblie, czesto po nia siegam, jednak z odrobina zdrowego rozsadku- pisali ja ludzie, tak jak byli w stanie zrozumiec przeslanie.


Mylisz pojęcia, Biblia nie ma nic wspólnego jak, to ujałeś z dzisiejszymi facetami sukienkach. KK to taka tradycja coroczna, cóż...
W jakiej sprawie miałbym się z innymi przywódcami religijnymi porozumieć? Tóż to przecież większe wydatki niż, to przedsięwzięcie co mialo miejsce. Nie lepiej jakąś tam część budżetu Watykanu przekazać dla dzieci biednych i chorych.
Autorem Biblii jest sam Bóg, a pośrednicy pisali, to co im Bóg "powiedzial".
Większości w tych "sukienkach" nie wierzy w Boga, tylko dla kasy tam siedzą, taka strukturę stworzyli która od kilkunastu wieków ma tylko jeden cel - czysty biznes zysku.
Owszem, pokora może być na pokaz dla ludu, a w rzeczywistości pod płaszczem znajduje się pycha.

Użytkownik Draarkx edytował ten post 01.04.2013 - 13:24

  • 0

#132 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

uff, wydusilam to z Ciebie. Ostatnie zdanie drukowanymi powinienes.
W sprawie autorstwa Biblii...zaryzykujesz odpowiedz na pytanie : co to jest Bog? Tylko- nie interesuje mnie odpowiedz typu:blizej niesprecyzowana sila wyzsza, ktorej niby nie ma ale jest. Co uwazasz za Boga?
Kler sobie daruje dzis, bo nie lubie niecenzuralnie. Aczkolwiek- w tej masie cwaniakow sa ludzie dobrzy i madrzy, faktycznie obdarzeni misja. Ale oni nie pchaja sie na afisz.
  • 0

#133

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A kto jest w stanie zadecydować, że te księgi są objawione a tamte są fałszywe? A jeśli dzisiaj bóg natchnąłby kogoś skąd pewność, że nie kłamie albo jest obłąkany. A jeśli uzna ktoś subiektywnie coś za objawione to czy w przypadku powszechnie go otaczającej sceptycznej nagonki potrafił będzie trwać, czy usłyszy swój głos pośród śpiewu tłumu?
Biblię uważamy za natchnioną i objawioną bowiem nasi przodkowie ulegli naciskom tych, którzy tworzyli kanony, dlaczego księgi apokryficzne nie są kanoniczne, mimo , że są równie stare i nie piszą tam o smerfach?

Całość jaką dziś mamy Pisma Św. jest właśnie taka by odpowiadała wizji kościoła stworzonej przez hierarchów, przypuszczam, że nawet tłumaczenia nam dostępne są odpowiednio zmodyfikowane, a jeśli założyć, że proces obróbki trwa od początku prawie to małe prawdopodobieństwo by treść Biblii pierwotnej zachowała się, chyba, że gdzieś w skarbcu Watykanu.Jednak pierwotna wersja mogłaby wiele namieszać więc pozostanie na pewno w miejscu gdzie oko mają na nią wybrani.

Jednak jak odróżnić objawionego, natchnionego od szaleńca albo mistyfikatora?Chorzy w rzeczywistości widzą i słyszą swoje omamy mogąc jednocześnie normalnie funkcjonować. Jeśli ktoś w przeszłości ktoś za nas określił co jest a co nie boskim dziełem to ok, ale jeśli sami mamy podjąć decyzję to czy słuchać będziemy "autirytetów" które ktoś nam narzuca?
  • 2



#134 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

szukajmy w sobie, poprzez siebie. Nie ma niczego w zadnych.ksiegach czego nie byloby w nas. Oprocz rozumienia, bo to juz bardzo indywidualna sprawa. Z dzielami natchnionymi jest tak ze jesli nie odczuje sie ich tresci , nic nie da skladanie literek w slowa. Te wszystkie wielkie swiete, natchnione ksiegi zawieraja prawa zycia. Zycia ktore jest jednoscia, ktore jest miloscia. Bogiem. I kazda z nich jest naznaczona pietnem.indywidualnego przekazu, na poziomie rozumienia tych praw. W Bibli jest wiele pieknych miejsc w ktorych swiatlo lsni pelnym blaskiem, i nie mniej wiele takich ktore sa wylacznie indywidualna interpretacja. To wielka sztuka- miec dar czystego przekazu , przekladu jezyka swiatla, dzwieku na jezyk powszechnie uzywany do porozumiewania sie.
  • 0

#135

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzieś, kiedyś widziałem film w gtórym człowiek podróżował po wielu krajach, poznawał wielu ludzi, szukając odpowiedzi na sens istnienia, pojęcia boga, wędrował tak długo,że dotarł do miejsca skąd pochodził i spotkał człowieka który dał mu przedmiot odpowiadający na te pytania to było lustro.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych