Skocz do zawartości


Zdjęcie

Inicjatywa Patriotyczna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_Kochanie

Gość_Kochanie.
  • Tematów: 0

Napisano

Och jaka piękna idea, pomyślisz, na wyjeździe z a granicą ?
A może byś tak został w kraju i spróbował tu zarobić ? Nazywacie się patriotami, a gdzie pracujecie ? Ilu z Was pompuję w inne kraje.
Jak był temat, o Niemcach nie było tak tłumnie, wszyscy bali się, minusów jak się rozpisywano o Geringu i reszcie hołoty o mordercach, zwyrodnialcach.. a teraz chcecie przypominać jak to Polacy dzielnie walczyli ? Mam gdzieś Wasze minusy, ale ja nie uciekłam z kraju nie snułam pięknych narodowych wizji patrzenia wstecz. Zostałam wyjechałam z lubelskiego na pomorskie i stać mnie na dom, auto i utrzymanie, bo zawdzięczam to swojej ciężkiej pracy, nauce i chęci zostania tu w Polsce. Historia historią trzeba przypominać, ale zawsze nie wtedy kiedy mi wygodniej.
Były tematy o patriotach polskich, och ileż osób coś napisało... fala żałości mnie oblewa jak widzę to podniecenie, z którego nic nie wyniknie, dlaczego ? Proszę bardzo : http://www.paranorma...__1#entry537516
gdzie te 21 osób, które dało plusy Twojej inicjatywie ??????????????????

#32

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepraszam nie chciałem urazić inteligentniejszej formy życia jak ty hologram Może jeszcze nazwiesz mordercami brutalami żołnierzy AK. Kosmopolityzm moim zdaniem jest jedną z najdurniejszych rzeczy jakie s wymyślił człowiek.

#33

HologramBis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

hydrocanniabol

Wogóle nie mam życia. Nic nie mogę zmienić w polsce, ani fapage na facebooku, ani armia nacjonalistów na forum paranormalnym też nie. Znam historię świata dość dobrze, historie polski mniej bo mnie nie interesuje. Nie będę mial dzieci, nie zalezy mi na przyszlych pokoleniach. Wszyscy mogą umrzeć już tu i teraz. Bo życie to dla większości z nas cierpienie. I to się nie może zmienić. Historia naszej cywilizacjia skazała nas na zniszczenie. Chce tylko kary za to co zrobiliśmy na tej planecie milionom świadomych, niewinnych istot. Chcę żeby ta kara spotkala mnie i was, nas wszystkich, tu i teraz. Kółko patriotyczne to pomysł dziwny, bo takich kolek jest pelno - masz strone onr, fanpege też jest pelno. po co to komus?

#34

hydrocannabinol.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pracuję tam, bo chcę coś osiągnąć, ale nie zapominam skąd pochodzę, noszę z dumą symbole narodowe za granicą.
Mam zamiar wrócić w niedługim czasie i pokazać, że młodzi też potrafią. Ludzie którzy jeszcze przed startem mają opuszczoną głowę i są niepewni, skazani są na przegraną. Nikt mi nie zabroni spróbować, jeśli się nie uda,trudno ale będę wiedział,że chciałem. Słowa mają wielką siłę

hydrocanniabol

Wogóle nie mam życia. Nic nie mogę zmienić w polsce, ani fapage na facebooku, ani armia nacjonalistów na forum paranormalnym też nie. Znam historię świata dość dobrze, historie polski mniej bo mnie nie interesuje. Nie będę mial dzieci, nie zalezy mi na przyszlych pokoleniach. Wszyscy mogą umrzeć już tu i teraz. Bo życie to dla większości z nas cierpienie. I to się nie może zmienić. Historia naszej cywilizacjia skazała nas na zniszczenie. Chce tylko kary za to co zrobiliśmy na tej planecie milionom świadomych, niewinnych istot. Chcę żeby ta kara spotkala mnie i was, nas wszystkich, tu i teraz. Kółko patriotyczne to pomysł dziwny, bo takich kolek jest pelno - masz strone onr, fanpege też jest pelno. po co to komus?




ONR, MW itp Neonaziści mnie to nie interesuje. Ja nie jestem Nimi, oni nie są Mną.

#35

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moderatorzy, nikogo nie obraziłem, nie szerze nienawiści rasowej ( żolnierze to rasa?). Kogo uczucia obrażam? Nacjonalistów? Czy jesteśmy na form paranormalnym czy forum poprawności politycznej? Eury wracaj proszę...Jedyne co potraficie nacjonaliści to zaszczuć kogoś za inne poglądy. To forum obraca się w prawicowe kołko ONR-u i młodzierzy wszechpolskiej a admini nic z tym nie robią. To wątek polityczny, polityka tutaj rządi jak widać nadal, wstyd bo miało się to zmienić. D.B . Cooper no ico z tego że mam 40 minusów. Jak wiesz, niedzwiedz, lew, czy inny drapieżnik jest egoistą któremu zalezy tylko na zabijaniu dla pokarmu. Jednak raz na jakiś czas zdarza się lew, niedzwiedz czy inny drapieżnik sprzeciwia się ohydnym prawom natury (widzialem przypadki przygarnięcia ofiary przez drapieżnika). My - kosmopolici, mamy dość na patrzenie na kółka Egoistów - nacjonalistów, którzy poddążają ja ewolucyjnym pędem w strone dyskryminacji i drapieżnictwa, egoistycznym popędem do nienawiści dla innych ras. Tylko wybitne jednostki jak Einstein, Bertrand Russel zawsze sprzeciwiał się nacjonalizmowi, patriotyzmowi i wszelkim narodowym izmom, bo zrozumiały sens zmiany toku naszej ewolucji, zrozumieli że warto odrzucić pojęcie narodu dla pojęcia gatunku. I za co mi dajesz warna? Za to że powiedziałem prawde? Wielu polskich żołnierzy to zwykli mordercy, bo zabili inną istotę ludzką żeby chronić własne Ego. Ale dla ciebie ważniejsze są wielkie populistyczne teksty pseudo-naukowców którzy pochwalając egoizm narodowy.

Kolego nie zabili by chronić własne ego, ale by bronić swojej rodziny. Skoro tak Ci źle że ktoś walczył byś mógł mówić po polsku to wyjedz do kraju który prowadzi najmniej wojen. To my Polacy zaatakowaliśmy niemcy? no sorry to chyba na inne lekcje histori chodziłem. To tacy jak ty są mordercami skoro nie potrafią bronić swojego kraju swojej rodziny. Zakładam że nigdy nawet się nie biłeś skoro taki świety jesteś. Skoro przeszkadzają ci akcje patriotyczne, które mówią o historii polski i o jej społeczeństwie to droga wolna płakać nikt nie będzie. Zastanów się za co tyle minusów masz. Nie za inne poglądy ale za głupote, bo kto normalny powie że żołnierz broniący kraju to morderca, w takim razie gdy ktoś Cię napadnie na ulicy i go zabijesz broniąc się (powiedzmy taki przypadek) to mam o tobie powiedzieć iż jesteś mordercą? Matka która w obronie zabije swojego męża też jest w 100% winna? też należy ją potępiać?

Akcja warta uwagi, ja nie jestem obeznany jakoś więc przyczaje się z boku, ale kto wie może kiedyś razem to poprowadzimy :D

#36

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kogo uczucia obrażam?


Moje. To ja zaraportowałem Twój post, a dokładnie ten wpis:

Ktoś kto dla ciebie jest bohaterem, dla mnie jest zwykłym mordercą. Każdy żołnierz polski, czy innej narodowści, jest zwykłym mordercą.


Chciałem odpisać na ten wywód, ale jak można odpisywać komuś kto w kolejnym poście piszę:

Znam historię świata dość dobrze, historie polski mniej bo mnie nie interesuje. Nie będę mial dzieci, nie zalezy mi na przyszlych pokoleniach. Wszyscy mogą umrzeć już tu i teraz.


Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 25.02.2013 - 22:37




#37

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panowie trzymajcie się tematu. Jeśli chcecie porozmawiać o historii Polski i żołnierzach to są inne tematy. Ten tutaj mówi o pomyśle Inicjatywy Patriotycznej i o tym mówcie, bo zaczyna się offtop.



#38

HologramBis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Srardom

tak, zagdzam się. Mógłbyś mnie pobić na śmierć, ale nigdy bym nie zaareagował Moglbys zabić moje dzieci, matke, ojca, ale nigdy bym cie nie skrzywdzil. To jest Ego, drapieżnictwo. Roznica miedzy nami jest taka, ze ty uważasz ten świat za jedyną alternatywe, rzeczywistość, a ja uważam że to jest niewielki % tego co jest grane. Kiedy więc mnie pobijesz i ja ci oddam, bijąc ciebie, wpadniemy w błędne koło nienawistnej szarpaniny. Jednak kiedy ja ustąpię, a ty przestaniesz bo zrozumiesz że to co robisz jest po prostu zle, obydwoje nauczymy się więcej niż podczas szarpaniny. To jest ewolucja. To dotyczy też państw. Rosja może nas wchłonąć, jednakże kiedy nas wchłonie, jeśli rządzący zrozumieją swój błąd którym jest wywolanie wojny, to będzie ich rozwoj, ewolucja, jesli zaś nie zrozumieją - stagnacja. Zastanow się ktory rodzaj aktywności - walka czy bierność, lepiej uświadamia błędy? Wątpie że w tym temacie pojawi się osoba ktora odpisze do tego posta z sensem.

Użytkownik HologramBis edytował ten post 25.02.2013 - 22:54


#39

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ONR, MW itp Neonaziści


" ONR, MW i tym podobni neonaziści"?!

Jaja sobie robisz, kolego? Odpuść sobie całą inicjatywę, bo moim zdaniem nie masz więcej niż 17 lat. W dodatku powinien być warn za obrazę.

Nie należę ani do ONR- u, ani Młodzieży Wszechpolskiej. Ale znam sporo osób z ONR i MW, nawet z NOP- u. Są to niezwykle ogarnięci życiowo ludzie( pewnie nie wszyscy, ale ja się z idiotami nie zadaję stąd znam jedynie takich), którym na sercu leży los i dobro tego kraju. Widząc ich na ulicy, nie pomyślałbyś, że mogą należeć do takich" faszystowskich" organizacji( to tylko media wcisnęły Ci do głowy, że narodowcy to łyse dresy ze swastyką na czole).

Zastanów się nad tym co wiesz i nad tym, co powinieneś wiedzieć- a potem spróbuj zrobić jak najwięcej wokół siebie. Od tego zacznij. Bo tylko w Polsce możliwym jest, by bezkarnie nazywać patriotów" faszystami", czy" neonazistami".

#40

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem pełen podziwu. Nie wiedziałem, że istnieją ludzie którzy są dumni ze swojego kosmopolityzmu i są pozbawieni jakiegokolwiek honoru O.o . Wow, facet który nie bronił by swojej rodziny i obnosi się z tym publicznie, matko boska, co za świat.

Co do inicjatywy, skoro wyjeżdżasz za granicę, a plany masz już dalekoidące i piszesz nawet(sic!) o jakiejś partii, to jaki to ma sens na chwilę dzisiejsza ? Zgromadzenia podzielone na wojewódzkie.. no przecież coś takiego już od dawna istnieje, generalnie to spodziewałem się jakiejś współpracy internetowej i dzielenia się wiedza na zasadzie kanałów internetowych i stron. Trochę zbyt hop do przodu, imho.

PS. "ONR, MW itp Neonaziści" - żadne z tych ugrupowań nie ma nic wspólnego z nazizmem O.o

Użytkownik Tsu edytował ten post 25.02.2013 - 23:01




#41

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja ci odpisze z sensem.
Wiesz co jest lepsze? walka czy bierność? Otóż walka bo załóżmy że Rosja nas wchłania myślisz że jak my ulegniemy to oni przestaną? Otóż nie, bo skoro z nami się udało to kolejne państwa także ulegną, przykład? Hitler i III Rzesza, podbijał tereny walką oraz dyplomacją, Nawet gdy dołączyłeś do tego kraju jemu było mało, to samo tyczy się rosji i każdego agresora. To że ty przestaniesz nie znaczy że ja też, bo skoro coś łatwo mi przyszło to znaczy że wszystko mogę, jednak gdy pokażesz pazury i oddasz mi, zaatakujesz by pokazać że Twojego społeczeństwa się nie rusza to wtedy przejdzie mi przez głowę "oho problem, tu mogę nie dać rady" Tak samo robi kraj który się broni, co innego gdybyśmy prowokowali do wojny, to masz racje wtedy i my stajemy się agresorem, ale nie gdy się bronisz. Podałeś przykład na zwierzętach, powiedz mi czy Jeżeli tygrys dopadnie... nie wiem powiedzmy zebrę, czy ona ma dać się zjeść żywcem czy raczej powinna walczyć o życie? NIe pisz znowu że życie to cierpienie bo dla mnie ono nim nie jest i nie pozwolę by rusek niemiec anglik czy ktokolwiek odbierał mi polskość, nie dlatego że chce pokazać że jestem lepszy ale bo chce być sobą Polakiem a nie Niemcem

Wybacz Connor z mojej strony koniec off topu bo to i tak walka wiatrakami

Użytkownik SRardom edytował ten post 25.02.2013 - 23:02


#42

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@HologramBis

Lepiej prezentować egoizm narodowy niż globalny "dawaćdupizm". Naród jest czymś co cementuje ludzi w walce z uciskiem. Żaden brat z Papui Nowej Gwinei ci nie pomoże jak znowu podniosą podatki czy ceny a Polak może nie zawsze pomoże Ci na co dzień ale jak przyjdzie co do czego to stanie z Tobą w jednej linii. No chyba że jest takim Polakiem jak Ty czyli kompletnie oderwanym od rzeczywistości który zamiast patrzeć realnie to woli marzyć o świecie jako globalnym skłocie i nie ważne że zniszczą ludzi ekonomicznie i moralnie, ważne że nie będzie krajów ! juuupi co z tego że nie będziemy mieć dachu nad głową, przytulimy się do Murzynów i ogrzejemy ! W ogóle ciekawe że kosmopolitom zawsze przeszkadza patriotyzm i nacjonalizm u swoich rodaków ale jak przyjeżdżają obcy do ich kraju ze swoimi skrajnie nacjonalistycznymi zapędami (chociażby podbicia demograficznego) to nie daj Boże zwrócić im uwagę jak się wyraźnie że tak to ujmę rozpychają łokciami w nie swoim kraju to od razu "rasizm i ksenofobia". Teraz to żeby biały nie wyszedł na rasistę to musiałby mieć mniej więcej taką postawę jakbym np. miał przeleć laskę która wiem że ma HIV ale nie mogę ani jej odmówić ani zaproponować gumy bo jeszcze się obrazi bo ją dyskryminuje ze względu na chorobę. Tolerancja ponad rozsądek... Podsumuję wywód fragmentem utworu Eldo- Granice "Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań, w życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać, więc czasem ktoś zarzuci Ci egoizm - i co z tego? Masz wszelkie prawo do tego, by się bronić,"


Ale już wystarczy, myślę że lepiej rozmawiać o samym pomyśle a nie wykłócać się o sens istnienia narodów, to nie dział z filozofią ;)

Czy autor tematu mógłby podać swój wiek? To by też pokazało jak rozpatrywać ten pomysł.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 25.02.2013 - 23:05


#43

hydrocannabinol.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem kilka mieszkań osób z ONR itp i wyglądały jak jedna wielka swastyka. Ale mnie to nie rusza mają prawo, i swoje poglądy podobne do moich, ale w pewnym miejscu sie rozchodzimy. NIE MÓWIĘ O WSZYSTKICH.

Zmieńmy temat. Podajcie jakieś pomysły związane z tematem,podpowiedzi i wasze sugestie.

#44

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak już pisałem, zacznij od konkretów. Najlepiej skupić się na początku na jednym aspekcie, opracować go i przedstawić alternatywy dla obecnej sytuacji. ;)
Nadal nie wiem na czym Ci zależy, oprócz tego że na kontaktach z raperami.

Bo na razie widzę że to standardowe "coś zróbmy".

Fasze, co się tak denerwujecie i raportami sypiecie? :mrgreen:



#45 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

Inicjatorze pomysłu a z jakiego województwa jesteś? Ja w łódzkim znam kogoś z Kolibra i też kogoś z Kongresu Nowej Prawicy. Jeśli zaczniesz na fb realizować swój plan, to ja tą informację przekażę dalej do młodych Polaków w moim województwie.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych