Skocz do zawartości


Zdjęcie

Inicjatywa Patriotyczna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1

hydrocannabinol.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Witam

Chciałbym dowiedzieć się jak Wy internauci, a zarazem Polacy ocenicie mój pomysł ;)
Proszę o szczere komentarze, oraz udoskonalenia.


A więc na wstępie chciałbym przypomnieć, że w naszym kraju jest coraz gorzej, coraz więcej ludzi wyjeżdża za granice w poszukiwania lepszego życia. A nikt nie zastanawia się jak można to zmienić na przestrzeni kilku lat.

Dużo myślę na ten temat i wpadłem na świetny pomysł. W internecie każdy jest anonimowy, mam dobrze napisanych projektów które mam zamiar w niedługim czasie nagrać i wrzucić na youtube aby obejrzało je jak najwięcej ludzi, oraz stworzenie fanpage na facebooku abyśmy mogli dzielić sie opiniami. Filmiki będą o tematyce zatajanej historii o tym co dzieje się w państwie, jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób mam w planach poświęcić swój czas i pieniądze na otwarcie na początku małego Towarzystwa Patriotycznego,które mam nadzieje zacznie sie powiększać.Jesteśmy młodzi i mamy inna wizje naszego państwa które jest cały czas niszczone przez starych wyjadaczy którzy od lat nic nie zrobili, i nic nie zrobią. Naszym krajem nie żądzą politycy, lecz ludzie o wiele bardziej nieobliczalni,a politycy śa tylko ich marionetkami. Jeśli udało by nam się urosnąć w siłe mieli byśmy realne szanse na zalegalizowanie parti politycznej która składała by się z młodych i dobrze wykształconych ludzi którzy wiedzą co zmienić i do czego niedopuszczać. Są setki tysięcy POLAKÓW którzy maja takie idee ale boją się wyśmiania i zniszczenia przez innych. Najgorzej jest wystartować, a gdy machina sie zatrybi będzie nie do zatrzymania. W szkołach zredukowano liczbę godzin historii, nie poruszane są biografie prawdziwych bohaterów, media kłamią i zatruwają nasze umysły durnymi programami, wdrażają prawa które pozwalają nas coraz bardziej inwigilować, jesteśmy cześcią systemu który ma za zadanie nas wyeksploatować do zera i zniszczyć, nie dając nam perspektyw na spokojną starość. Jeśli ktoś w końcu się za to nie zabierze zostaniemy pieskami naszych PANÓW polityków oraz UE. Czy wiecie że każdy wynalazek który jest zaprojektowany przez naszych studentów w ośrodkach uczelni,jest automatycznie patentowana jako własność UE?? TAK podpisaliśmy to w zamian za dotację tych ośrodków.

Mam jeszcze dużo do opowiedzenia, ale już nie dzisiaj, zwrócę uwagę na to jak przyjęliście tą wypowiedź ;)
Przepraszam za nieskładność tekstu ale w tym momencie piszę to na bierząco, bez poprawek. ;)


POZDRAWIAM

#2

hannibal.
  • Postów: 57
  • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pomysł ciekawy jak najbardziej, napisz więcej szczegółów tylko później

#3

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pomysł jak najbardziej ciekawy, tym bardziej że nie potrzeba już przychylności gazet czy telewizji żeby dotrzeć do szerokiego grona młodych odbiorców. Facebook i inne socjalmedia są do tego miejscem wręcz idealnym. Tak jak wspomniałeś, najgorzej jest się wybić, później to już się samo nakręca.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 24.02.2013 - 23:02


#4

hydrocannabinol.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No więc ciesze się,że ktoś mnie popiera ;)

Jednym z moich pomysłów jest też stworzenie odrębnych kont na facebooku dla każdego województwa, ale to dopiero gdy zbierze się wieksza liczba ludzi. Gdy urośniemy w siłę można organizować legalne manifestacje niezadowolenia z sytuacji w kraju, stolicy każdego województwa, a raz w roku w stolicy aby pokazać naszą siłę i uświadomić rządzącym że nie blefujemy, napewno też trzeba będzie zrobić nasze logo które wybierzemy w konkursie;) będzie można nadsyłać propozycje.


Co jeszcze dalej?? hmmm narazie nie zdradze, pracuje nad prezentacją która zostanie wrzucona na youtube i rozprzestrzeniania po internecie jak wirus :)

ehhh nie o taka Polskę walczyli nasi dziadkowie

#5

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja chcę Cię tylko przestrzec i poprawić- w internecie nikt nie jest anonimowy. Może kiedyś tak było, teraz już nie.



#6

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja chcę Cię tylko przestrzec i poprawić- w internecie nikt nie jest anonimowy. Może kiedyś tak było, teraz już nie.


Zgadza się, a seryjny samobójca czuwa.

#7

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli wiesz jak to zrobić możesz być anonimowy dla wszystkich.
Ps. Pomysł mnie zainteresował.

Użytkownik cysiasty edytował ten post 24.02.2013 - 23:06


#8

hydrocannabinol.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś trzeba się pokazać, najpierw w intrnecie a następnie w realu, ważne wydarzenia często zaczynały sie od jednej osoby a kończyły na setkach tysięcy ludzi.Wystarczy mała iskierka aby znicz zapłonął. Connor nie skomentowałeś publikacji;) powiedz co Ty myślisz na ten temat ;)

#9

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przydałby się ktoś znany i szanowany, kto z początku pomógłby wypromować inicjatywę. Raczej nie polityk, ale mogłoby wypalić gdyby tak zwrócić sie o pomoc np. do raperów, których słuchają głównie ludzie młodzi, a którzy mają po kilkaset tysięcy fanów na profilach fb.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 24.02.2013 - 23:10


#10

hydrocannabinol.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hahaha i odkryłeś kolego jeden z punktów który będe chciał zrealizować, w czym pomoże mi jeden ze znajomych który popiera tą inicjatywę, raper z górnej półki,
Mam też bardzo dobre dojście do pana ppłk. Franciszka Oremusa z AK, ale nie wiem czy warto go angażować i czy będzie miał na takie coś ochote. pozdrawiam

#11

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widzę że na poważnie podchodzisz do sprawy :)
Tylko nie popełniaj samobójstwa :D

#12

flor3k.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swietna inicjatywa. Jako mlody Polak w pelni popieram i z pewnoscia sie zaangazuje, pozdrawiam.

#13

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo interesujące oby w późniejszym czasie nie przypięły się znane hieny,z ciekawością czekam na rozwinięcie i popieram inicjatywę,czas coś zmienić a iskra wznieca płomień,sam nie zapłonie.Osobiście byłbym pzreciwny akcesowi jakichkolwiek polityków i celebrytów,w cudzym płomieniu przyjemnie się grzać.



#14

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poprę taką inicjatywę bardzo chętnie - jeśli będziecie prezentować realne rozwiązania i wytykać konkretne problemy, ich genezę i możliwe rozwiązania, a nie typowy ruch oburzonych którzy nie wiedzą czego chcą. Mam dość populizmu, myślę że jak większość.

Taki macie plan? ;)



#15

Rojek.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Propo znanego rapera który mógłby poprzeć akcje to może Tadek z Firmy.
Swoją ostatnią płytą "Niewygodna Prawda", coś takiego zaprezentował.
Dla ludzi którzy po przeczytaniu słowa "Firma" chcą mnie wyśmiać, naprawde zapraszam do przesłuchania chociaż jednej piosenki z w.w. albumu.
Dla ciekawych jeden z teledysków został nagrany podczas otwarcia muzeum AK w Krk.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych